Kevin brengt alle nieuws over het internationale vrouwenvoetbal
10-11-2010
Linkoping moet eer Scandinavie hoog houden
Linkoping Fc zal niet enkle de eer van Zweden maar bij uitbreiding die van hel Scandinavië moeten hoog houden in de Champions League. Vandaag sneuvelden Roa en Fortuna Hjorring en met Brondby op een 1-4 achsterstand tegen Everton lijkt ook dat pleit beslecht. Voor de Scandivische landen zal het dus van Linkoping moeten komen.
Donderdag staan de halve finales van de Africa Cup op het programma. Met de finalesten zullen we dan ook meteen de Afrikaanse WK gangers kennen. De Halve finales zijn:
Nigeria-Kameroen Equatoriaal Guinea-Zuid Afrika
Tot nog toe gingen enkel Nigeria en Ghana namens Afrika naar de wereldbeker. Alvast 1 debutant zal dit contnent dus leveren. Equatoriaal Guinea een landje met amper 600.000 inwoners is houder van de African nations cup women.
Saint Etienne-Toulouse 3-1 PSG-Stade Briochin 3-0 La Roche Sur Yon -Olympic Lyon 0-4 Montpellier-Juvisy 1-0 Rodez-Henin Beaumont 2-0 Le Mans-Nord Allier 2-2