Eerste winst en doelpunt voor Marta en FC Gold Pride
WPS:
FC Gold Pride-Sky Blue FC 3-1
Christine Sinclair 1-0 Rosana 1-1 Christine Sinclair 2-1 Marta 3-1
Christine Sinclair was the lady of the game met 2 goals. Ook Marta pikte haar goaltje mee en zo neemt Gold Pride revanche voor de Nedrlaag tegen Athletica op speeldag 1
Nieuwkomer Jitex BK heeft 6 op 9 in Zweden. Na de Stunt tegen Umea won het nu ook tegen hammmarby. Kristne Lindbliom maakte eerst 0-1 waarna Annica Sjolund met haar tweede goal van het seizoen de score verdubbelde. Daniella Chamoun scoorde nog tegen maar dit bleek niet meer dan een eerreder.
De Ijslandse vulkaan gooit ook roet in het eten voor de terugmatch van de halve finale van de women's Champions League tussen Umea IK en Ol. Lyon.De Uefa besliste zonet deze naar een latere datum te verplaatsen. Deze moet voor 29 april zijn. Lyon kon door de problemen in het Luchtverkeer niet tijdig in Zweden geraken.
Transfernieuws: 3 speelsters verkassen van Tienen naar Standard
Het vertrek van Lien Mermans is niet het enige wat men in Tienen te verwerken kreeg wan niet minder dan driee speelsters verlaten volgens het nieuwsblad de club voor Standard Femina Liege. Imke Courtois, (foto) Nathalie Weytjens en Elke Meers zullen volgend seizoen allemaal voor de landskampioen uitkomen.