Nederland als een pletwals over Roemenië, Zwitserland stunt tegen Italië.
Nederland speelde als een echte Europese kampoioen die het misschien binnenkort wel zal zijn. het verpletterde Roemenië met 8-0. Het is niet meteen d egrootste tegenstander. Maar je blijft er 8 moeten maken. In beide helten wisten de Nederlandse vrouwen u19 4 goals te maken.
Dat ging zo:
Lisanne Grimberg 1-0
Suzanne De Kort 2-0
Renate Jansen 3-0
Suzanne De Kort 4-0
Vanity Lewerissa 5-0
Renate Jansen 6-0
Carmen Manduapeny 7-0
Lisanne Grimberg 8-0
In dezelfde groep versloeg thuisland Zwitserland dus titelverdediger Italië die daardoor nu wel op rand van uitschakeling balanceerd met 3-0.
Nederland moet in staat zijn om net als de grote oranje vrouwen het eind tornooi te halen.
De toekomst van het Nederlandse vrouwenvoetbal begint er mooier en mooier uit te zien.
Birgit Prinz voor de rest van het seizoen langs de kant
De ribbreuk gisteren opgelopen in de wedstrijden tegen Brazilie zal Birgit Prinz 6 tot 8 weken aan de kant houden. Hierdoor mist ze dus het seizoens einde met FFC Frankfurt. Het EK dat over 12 weken begin zou geen probleem mogen vormen.
De wedstrijd tussen Duitseland en Brazilië is op ee,n 1-1 gelijkspel afeglopen. ondanks het feit dat Duitsland in de tweede helft de betere kansen kreeg.
Anja Mittag bracht de thuisploeg 1-0 voor waarna Maurine gelijk maakte. Voor deze match kwamen 44 825 toeschouwers op. Een Europees record.
Birgit Prinz viel tijdens deze match uit met een zware rib blessure
Marijke Callebaut en Djurgarden zijn er tegen Umea IK niet in kunnen slagen te stunten. Ze verloren de topper van de vierde speeldag met 2-5. Nadat het al vroeg 0-2 stond via goals van Ramona Bachman en Mami Yamaguchi moest ook nog de Doelvrouw bij Difdam vervangen worden en dan maakte Hanna Ljungberg er met haar eerste van het seizoen 0-3 van en leek het kalk helemaal verzopen. Helemaal na de 0-4 van Maya Saari. Voor rust milderde linda Sallstrom nog wel. Na rust scoorde beide teams nog 1 keer via Madelaine Edlund voor Umea IK en Rebecca Johnsson voor Djurgardens. Zo endigde de partij in 2-5
Djurgardens FC
Gudbjorg Gunnarsdottir (19' Sofie Ahman), Malin Engdahl ( 73' Alexandra Hoglund) Therese Brogarde (59' Rebecca Johnsson) Gudrun Soley Gunnarsdottir, Sara Thunebro, Ann Marie Norlin, Marijke Callebaut, Anna Kaisa Rantananen, Linda Fagerstrom, Victoria Svensson, Linda Sallstrom
Niet in actie:
Linda Blam
Jennifer Meier
Umea IK
Carola Soberg, Anna Paulson, Karolina Westberg, Elaine Da Moura, Maya Saari, Hanna Ljungberg (78' Emelie Konradsson) Lisa Dahlqvist, Mami Yamaguchi, Ramona Bachmann (86' Ida Aberg Zingmark) Madelaine Edlund, Johanna Rasmussen
Morgen staat in Zweden de topwedstrijd op het programma tussen Djurgarden en Umea IK. deze kan je trouwens live volgen via de site van de zweedse bond via een live tacker dan wel te verstaan.
Dus morgen vanaf 19:15 het team van ondrmeer Marijke Callebaut, Victoria Svensson, Sara Thunebro en co Tegen dat van Hanna Ljungberg, Anna Paulson en Madelaine Edlund. Vrouwenvoetbal van het hoogste soort.
De Duitse televisie doet zijn goede reputatie woensdag weer alle eer aan op het gebied van live uitzendingen van wedstrijden vrouwenvoetbal. Woensdag brengen ze namelijk vanaf 18:00 de vriendschappelijke wedstrijd Duistland Brazilië live op TV.