Iedereen was aanwezig voor het trappen van een penalty tijdens de rust van de wedstrijd Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel. In de 1e reeks scoorden Jolan, Sebastiaan en Thibaut. Zij waren rechtstreeks geplaatst. In de 1e herkansing scoorden Simon, Remko en Daan. Tuur, Stef en Geoffrey hadden gemist en waren uitgeschakeld. In de volgende reeks scoorde enkel Daan, waardoor hij als 4e speler geplaatst was. Simon en Remko moesten dan in een onderling duel uitmaken wie als 5e speler door mocht gaan. Het bleef spannend, maar bij de 7e strafschop miste Remko terwijl Simon zijn strafschop binnen trapte, waardoor Simon als 5e speler geplaatst was.
Volgende spelers gaan door naar de volgende ronde op 27/03: Jolan, Sebastiaan, Thibaut, Daan en Simon.
Na de wedstrijd zijn we in Breebos gaan bowlen. De kinderen hebben 3 spelletjes gespeeld, de ouders hebben het iets rustiger gedaan en hebben 2 spelletjes afgewerkt. Winnen is niet het belangrijkste, maar we vermelden toch graag even de eindscore.
Daan
190
Roy
283
Ann
166
Paul
181
Geoffrey
213
Elien
275
Annick
153
Dolf
203
Stef
163
Kimberly
224
Ingrid
189
Wim
153
Sebastiaan
204
Toon
245
Karin
133
Staf
198
Remko
125
Catho
98
Chris
177
Walter
210
Tuur
294
Pieter
221
Nadia
193
Erwin
201
Thibaut
290
Bart
213
Jolan
245
Luc
229
Simon
211
Hieronder vind je nog enkele mooie foto's genomen door Chris.
Vandaag waren we gastheer voor verbr. Balen. Een ploeg die ons goed zou moeten liggen, als je naar het resultaat van de heenwedstrijd kijkt.(0-5 winst). Maar elke wedstrijd moet gespeeld worden, en van onderschatting was geen sprake! In het begin van de eerste helft was ons samenspel niet goed. Naargelang de wedstrijd vorderde speelden we iets beter,maar ons beste niveau was vandaag ver zoek.Na 5 min. wedstrijd kwamen we op een 1-0 stand, na goed doorzetten van Simon die een prima assist afleverde bij Geoffrey. In de 19 min. zetten we een aanval op over de linkerflank, waar een voorzet-schot van Jolan in doel verdween. Met deze 2-0 stand gingen we rusten, al heeft Balen ook kansen gehad om hun goaltje te maken. De tweede helft startten we voetballend weer erg onzeker,wat ook resulteerde in de 2-1 en later zelfs de verdiende gelijkmaker(2-2) van Balen. Halfweg de tweede helft vielen er voor beide teams open kansen bij de vleet. Voor onze ploeg werden doelrijpe kansen door Tuur,Sebastiaan en Thibaut gemist. Maar een paar minuten voor het einde, na een goede pas van Tuur naar Thibaut, kwamen we op een 3-2 stand. Een prachtig doelpunt trouwens! Onze doelman en verdediging hielden de rest van de wedstrijd stand, zodat de achtste overwinning van het seizoen een feit werd. Voor ons een gevleide overwinning,waar voor Balen een gelijkspel zeker verdiend zou geweest zijn.
Voor diegene die mosselen of vidé mee gaan eten op 20/03, gelieve inschrijvingsstrook te bezorgen voor vrijdag 12 maart. Je kan ook enkel frietjes bestellen indien je niet graag mosselen of vidé eet.
Jolan is opgeroepen voor een oefenwedstrijd met de selectie van de préminiemen van het gewest Turnhout op woensdag 10 maart op de terreinen van KV Turnhout. Aanvang van de wedstrijd is om 17.30 uur.
Om 13.45 uur spelen we tegen Balen. De heenwedstrijd eindigde op 0 - 5 in ons voordeel. Remko is maandag op training vroeger gestopt wegens rugproblemen. Hopelijk is hij voldoende hersteld tegen zaterdag. Vermits de A duiveltjes in de voormiddag voetballen, zal Toon, broer van Daan, dit keer met ons mee spelen.
Na de wedstrijd gaan we met de ouders, spelers, broers en zussen bowlen van 16.00 tot 18.00 uur. Denk aan schoenen met witte zool.
's Avonds tijdens de rust van de wedstrijd Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel gaan onze jongens hun penalty trappen. We komen samen om 19.30 uur in trainingspak van Zwarte Leeuw en met vlag. Ouders die graag hun zoon een penalty zien trappen betalen slechts 2.5 inkom voor deze wedstrijd.
Ploeg in de kijker: Prov knapen Zwarte Leeuw - Nijlen: 0 - 0
Deze week hebben we als ploeg in de kijker de provinciale knapen gevolgd. De spelers van trainer Dirk Wouters staan momenteel op een mooie 3e plaats en hebben met 9 overwinningen en 1 gelijkspel reeds knappe resultaten neergezet, met onder andere winst vorige week bij De Kempen, de nummer 2 uit het klassement. Vandaag kwam Nijlen op bezoek, momenteel op een negende plaats met 16 punten. Dat dit geen zwakke tegenstrever is, bleek ook uit de heenwedstrijd die met 5 - 6 gewonnen werd.
Zwarte Leeuw begon het best aan de wedstrijd met 2 afstandschoten net naast doel. Een aantal kopballen bij hoekschoppen werden gepakt door de doelman van Nijlen. In de 13e minuut werd de doorgebroken Robin net buiten het strafschopgebied gepakt. De vrije schop van Jossip ging net naast. Zwarte Leeuw benutte goed de flanken. De doelman van Nijlen moest redding brengen op een schot van Robin na voorzet van Daan. De eerste 20 minuten waren volledig voor Zwarte Leeuw. Nijlen kroop achteruit en Stijn had nog geen bal gezien. Dan toch enkele kansen voor de bezoekers met 2 schoten net naast doel. Net voor rust kreeg Zwarte Leeuw nog 2 kansen, maar pogingen van Jossip en Robin werden gepakt door de doelman van Nijlen. Vlak voor affluiten werd nog een schot van de bezoekers door Bart in hoekschop gewerkt.
In de 2e helft waren er minder kansen. Seppe kon op links zijn man uitschakelen maar besloot op de bezoekende doelman. Halverwege de 2e helft waren er dan nog 2 kansen voor Jossip en Seppe, die opnieuw door de doelman gepakt werden. Het was even opletten toen Nijlen een vrije schop kreeg, die zeer goed getrapt werd, maar die even mooi in hoekschop gewerkt werd door Stijn. Het spel werd bitsiger mede door de niet erg kordaat leidende scheidsrechter en door de staat van het veld, waardoor voetballen in de 2e helft ook moeilijker werd. Uiteindelijk bleef het 0 - 0.
Het was een wedstrijd zonder echte open scoringskansen, maar gebaseerd op het aantal doelpogingen in de 1e helft had Zwarte Leeuw wel meer verdiend.
Vandaag gingen we op bezoek bij Lille. Een moeilijke verplaatsing op sportief gebied, zeker als je weet dat ze thuis nog niet verloren hebben en op een gans seizoen slechts 3 nederlagen kenden. Maar onze jongens begonnen met veel moed aan hun opdracht. Na eerst een serieuze verwittiging in de vierde minuut, kwamen we even later op achterstand via een onhoudbaar schot tussen de palen. Maar onze leeuwen lieten hun hoofd niet hangen en bleven schitterend meevoetballen. Dat resulteerde dan ook in verschillende kansen voor Nikas en Tuur. Op het einde van de eerste helft ontsnapten we nog aan de 2-0, maar dankzij secuur verdedigen en goed keeperswerk van Stef gingen we rusten met een 1-0 stand. Aan de tweede helft begonnen we met nieuwe moed. We kregen zelfs veldoverwicht en scoorde na veertig minuten wedstrijd de meer dan verdiende gelijkmaker. Een schitterend afstandschot van Daan. Kansen waren er nu nog voor beide taems, maar via twee dodelijke counters kwam er een 3-1 stand op het bord te staan. Het was voor onze jongens een leerrijke wedstrijd die eigenlijk geen verliezer had mogen hebben. Ook nog even vermelden dat ondanks de nederlaag, het voetballend vermogen van de ploeg een positieve curve heeft gemaakt tegenover in het begin van het seizoen.
Onmiddellijk na de wedstrijd rijden we naar Breebos, waar we 5 banen gereserveerd hebben van 16.00 tot 18.00 uur voor de ouders, spelers, broers en zussen. Gelieve schoenen met witte zool mee te brengen.
PENALTY CUP TROFEE
Om 19.30 uur stipt komen we terug samen aan het plein van Zwarte Leeuw, in trainingspak van de club en met vlag. De spelers zullen dan samen oplopen met de 1e ploeg. Tijdens de rust worden er penalty's getrapt. De volgorde van trappen werd door lot trekking bepaald en is als volgt: 1. Jolan 2. Tuur 3. Sebastiaan 4. Stef 5. Simon 6. Thibaut 7. Remko 8. Geoffrey 9. Daan
Morgen na de training wordt aan de spelers een inschrijvingsformulier voor het mosselfeest meegegeven. Dit gaat door op vrijdag 19 maart van 18.00 tot 22.30 uur en op zaterdag 20 maart van 17.00 tot 22.00 uur.
Voorstel is om met de geïnteresseerden mosselen/vidé te gaan eten op zaterdag 20/03 om 17.00 uur. Gelieve inschrijvingsformulier tijdig terug te bezorgen.
Als we deze week gespaard blijven van kwetsuren en ziektes zullen we zaterdag na lange tijd (14/11 heenwedstrijd tegen Lille) nog eens over al onze spelers kunnen beschikken. Vermits de A duiveltjes dit weekend niet spelen, zal Nikas met ons mee voetballen.
Zoals ook vermeld in het verslag van Walter heeft een zeer goede bezoekende doelman een aantal gemaakte doelpunten verhinderd. Op foto 14 zien we het doelpunt van Daan.
Ploeg in de kijker: 1e elftal St. Lenaarts - Zwarte Leeuw: 1-2
De derby tussen St. Lenaarts en Zwarte Leeuw leek lange tijd af te stevenen op een 0-0. Veel middenveldvoetbal en weinig echt uitgespeelde kansen. Tot Roy Van Der Linden in de 75e min. gehaakt werd in het strafschopgebied en Zwarte Leeuw een strafschop kreeg, die feilloos werd omgezet door Sven Schoenmaekers. 0-2 werd het in de 82e min. toen Sven de bal over de doelman trapte en deze in extremis nog werd binnen getrapt door Filip Snelders. Het werd op het einde nog bijzonder spannend toen St. Lenaarts in de 84e min. een vrije trap kreeg en deze onhoudbaar werd binnen getrapt. Toch konden de leeuwen stand houden mede dankzij een secure verdediging. Door hun inzet en vechtlust behaalde Zwarte Leeuw een zeer belangrijke en verdiende overwinning. Proficiat aan de jongens en aan Gert Jochems met zijn eerste overwinning als hoofdtrainer.
Vandaag kregen we met Sint Dimpna een stevige tegenstander op bezoek. Toen we voor de wedstrijd de bespreking van de trainer kregen,was iedereen zich van zijn taak bewust. Dit vertaalde zich in een heel degelijke eerste helft, waar doelpogingen van Sebastiaan,Geoffrey en Daan zeker beter verdienden,maar de doelman van Sint Dimpna was steeds goed bij de pinken. Na 20 minuten wedstrijd kwamen we onverdiend op achterstand,na een mooi doelpunt van onze tegenstander. We gingen dan ook rusten met een 0-1 stand, waar een 4-1 score zeker niet overdreven zou geweest zijn. In de tweede helft voetbalden onze jongens zeker niet slecht, maar met een hoekschop werd het 0-2. Als dan ook een afgeweken bal in doel gaat en slecht uitverdedigen afgestraft wordt,stond er een 0-4 score op het bord. Onze jongens bleven echter knokken,wat een paar minuten voor het einde resultaat opbracht.Daan scoorde immers een doelpunt na een assist van Geoffrey. 1-4 is de eindstand,wat gezien het spel van onze jongens zeker overdreven is. Dit werd trouwens door de trainer en afgevaardigde van Sint Dimpna sportief toegegeven. Wij danken Tom en Nikas voor hun deelname ter vervanging van de zieke Remko. Ook een woord van dank aan de spelers en begeleiders van Sint Dimpna voor hun sportieve houding.
Op de volgende foto's zien we Jolan in actie tijdens de stratenloop en op het podium als winnaar van de scholenveldloop. Dat Jolan hard kan lopen hebben menig tegenstrevers reeds kunnen ondervinden. Op de foto's herkennen we ook Simon en Thibaut.
Jolan is ook een hevig supporter van Club Brugge. Hier zien we hem in de business seats van zijn favoriete club.
Ik ben Wilfried Rombouts
Ik ben een man en woon in Rijkevorsel (België) en mijn beroep is Bediende bij Acros Organics in Geel.
Ik ben geboren op 01/04/1971 en ben nu dus 54 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Jeugdcoördinator en Secretaris bij KFC Zwarte Leeuw..
Iedereen wint graag. Maar het plezier en een goede sfeer tussen de jongens en tussen de ouders primeert.