Flashbacks
Ik heb gisteren en vandaag een hele rij flashbacks gekregen. vooral over het spektakel.
Super veel herinneringen. Goede, slechte en vooral vreemde. Dit was halfweg mijn pubertijd en dus midden in mijn drank, drugs, geweld en criminele activiteiten periode.
Laten we hem Steven noemen haar Clara
Steven en Clara waren verliefd. Super verliefd. Praten elke dag op de chat. Gaven in het openbaar knuffels met elkaar maar nooit als de kwade grootouders van Clara dit zagen want die oude boze mensen hadden altijd al een hekel gehad aan Steven van achter den hoek. Hij was uitschot en had het nooit goed voor met hun kleinkind (dat ze zelf opvoeden als een kind van zichzelf).
Op een dag kwam Steven Clara afzetten achter de hoek, waar hij haar wekelijks naar de activiteiten van het spektakel afzetten. Nog snel een kusje en een knuffel en zij huppelde vrolijk naar binnen. Wat ze echter niet wist is dat achter die zelfde hoek de politie in burger stond toe te kijken hoe het hele tafereel zich afspeelde. Steven werd gearresteerd. Steven was 21 en Clara 17. Zij dus officieel minderjarig en hij meerderjarig.
Niet Clara zelf maar de grootouders hadden klacht neer gelegd tegen hem. Ze hadden op de computer de gesprekken die ze online voerde afgedrukt als bewijs materiaal en de sms berichten opgevraagd en voilĂ . Deze hadden bewijs genoeg om hem aan te geven voor pedofiel en een rechtszaak te beginnen, dit is namelijk super gevoelig bij het Belgische gerecht.
Clara getuigde 'hij is mijn ware liefde, ik wil oud met hem worden en ik wil met hem de rest van mijn leven delen" Hij getuigde "Ik zou nooit iets doen om haar pijn te doen of haar te kwetsen. Ik zou nooit een vinger fout doen, zij is mijn alles"... maar niets kon baden.
Hij was fout en wat zij ok zei, ze was minderjarig en had dus geen enkele inspraak in heel het gebeuren.
de uitspraak: 12 jaar effectief.
Elke keer is Steven in beroep gegaan tot gevolg dat zijn straf is verminderd tot 8jaar.
Zij heeft hem pas mogen bezoeken toen ze 21 was en toen waren ze met 2 zo verandert dat hun ware liefde een herinering was geworden en dat ze beide verder moesten met hun leven.
|