Beste mensen en sportvrienden Welkom op mijn blog!
Mijn favorieten
  • bloggen.be/wielerleven2
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • 04-10-2020 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 26-09-2020 Varsenare Elite z.c./u23
  • 19-09-2020 Ichtegem-Eernegem Elite z.c/u23
  • 08-09-2020 Bassevelde Elite z.c/u23
  • 26-07-2020 Kemmel koerse
  • 11-07-2020 Langemark oefenkoers
  • 01-03-2020 Maldegem-Kleit Elite z.c./u23
  • 22-02-2020 Clubkampioenschap Izegem
  • 09-10-2019 Ichtegem GP Jules Van Hevel
  • 25-09-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 21-09-2019 Varsenare Elite z.c./u23
  • 18-09-2019 Eernegem Elite z.c./u23
  • 14-09-2019 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 12-09-2019 Westkerke Elite z.c./u23
  • 05-09-2019 Koekelare Elite z.c./u23
  • 01-09-2019 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./u23
  • 29-08-2019 Kortemark Elite ind
  • 28-08-2019 Memorial Danny Jonckheere
  • 17-08-2019 Deinze-Vinkt Elite z.c./u23
  • 15-08-2019 Loppem Nieuwelingen
  • 14-08-2019 Beernem Elite z.c./u23
  • 06-08-2019 1.15 A Nat Dames
  • 04-08-2019 Oostnieuwkerke Elite z.c./u23
  • 01-08-2019 Oostkamp Elite z.c./u23
  • 31-07-2019 Deinze Elite z.c./u23
  • 23-07-2019 Westkapelle Elite z.c./u23
  • 20-07-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 14-07-2019 Oostkerke Elite z.c/u23
  • 11-07-2019 Gistel Elite z.c./u23
  • 09-07-2019 Knesselare Elite z.c./u23
  • 27-06-2019 Oostende-Konterdam Elite z.c./u23
  • 22-06-2019 Zerkegem Elite z.c./u23
  • 20-06-2019 Eeklo Elite z.c./u23
  • 19-06-2019 De Haan Elite z.c./u23
  • 13-06-2019 Oudenburg Elite z.c./u23
  • 09-06-2019 Zedelgem Elite z.c/u23
  • 26-05-2019 Oostnieuwkerke-Sleihage Elite z.c./u23
  • 18-05-2019 Tielt Elite z.c./u23
  • 12-05-2019 Ardooie Elite z.c./u23
  • 11-05-2019 Assebroek Elite z.c/u23
  • 05-05-2019 Pittem PK u23
  • 04-05-2019 Ruddervoorde PK EZC
  • 01-05-2019 Veldegem Elite z.c/u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 13-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 24-03-2019 Damme Guido Reybrouck Classic
  • 24-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 23-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 27-01-2019 Beach Challenge Knokke
  • 26-12-2018 Kerst strandrace Bredene
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 03-07-2018 Knesselare Elite z.c./u23
  • 18-03-2018 Damme Nieuwelingen
  • 18-03-2018 Guido Reybrouck Classic
  • 10-03-2018 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 25-02-2018 Maldegem-Kleit Elite z.c./u23
  • 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • 06-10-2017 Zwevezele Koers Elite ind
  • 04-10-2017 Ichtegem Interclub.Elite z.c./u23/BCP
  • 01-10-2017 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 30-09-2017 Hooglede Elite z.c./u23
  • 28-09-2017 Tielt Elite z.c./u23
  • 26-09-2017 Sint-Laureins Elite z.c./u23/BCP
  • 23-09-2017 Varsenare Elite z.c./u23
  • 20-09-2017 Eernegem Elite z.c./u23/BCP
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 07-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 12-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 09-2014
  • 02-2013
  • 09-2011
  • 08-2011
    Blog als favoriet !

     Free counters!

    De Tien Geboden van Briek Schotte

    1. Wees content met wat ge hebt
    2. Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
    3. Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
    4. Verlies nooit uw vrijheid
    5. Blijf wie ge zijt
    6. Door te kijken, leer je veel
    7. Wie zich laat gaan, is verloren
    8. Vergeet nooit van waar ge komt
    9. Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
    10. Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
    Renners en Mensen


    29 Juni 2017 Oostende-Konterdam
    Elite z.c./U23
    1ste Alexander Porter (AUS) (Norwood CC)
    2e Jochen Deweer, 3e Kenny Constant
    4e Joren Touquet, 5e Cameron Scott (AUS), 6e Nichocalas Yallouris (AUS)
    7e Kenzie Boutté, 8e Thierry Declercq, 9e Steven De Decker, 10e Benjamin Andrews (NZL)


































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    24 Juni 2017 Kortemark
    Elite z.c./u23
    Grote prijs Roger Doom
    1ste Evert Vanneste (Vind! Cycling Project)
    2e David Geldhof, 3e Thijs Vandaele
    4e Jaron Wydooghe, 5e Jordy Vermeire, 6e Niko Eeckhout
    7e Kenny Constant, 8e Guy Smet, 9e Taylor Johnstone (GBR), 10e Jan Vancompernolle


    Een mooie overwinnig voor Evert Vanneste en de ploeg

    Guy Smet die stilaan weer op niveau begint te komen na alle ellende en toch nog altijd kan terugblikken op 448 overwinningen
    Met naast zich de nog altijd hardrijdende Niko Eeckhout



















    4 renners rijden een groot deel van de wedstrijd voorop,Jordy Vermeire, Niko Eeckhout, de Brit Taylor Johnstone
    en Kevin Neirynck die later door een val uit de wedstrijd verdween en de veer was gebroken het resterend drietal werd ingelopen










    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)

    18 Juni 2017 Oedelem
    Elite z.c./U23
    Grote prijs Pats's Coffee
    1ste Davy De Scheemaeker (Vetrapo Cycling Team)
    2e Isaak Floris A Bultynck, 3e Kenny Constant
    4e Guy Smet, 5e Jordy Vermeire, 6e Koen Demuynck
    7e Giorgio D'Hoore, 8e Aloïs Mus, 9e Steven De Decker, 10e Joran Vermet

    1e overwinning dit seizoen voor Davy De Scheemaeker



























    3 renners in de aanval, Bjarne Vanderbeken, Joran Vermet en Hakim verbeure




    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    15 Juni 2017 Oudenburg
    1.12A Elite z.c./U23/BCP
    88 ste Omloop van Oudenburg
    1ste Ylber Sefa (Asfra racing team)
    2e Maximillien Picoux, 3e Merlijn Decoster
    4e Julien Mortier, 5e Luke Ryan (GBR), 6e Lorenzo Blomme
    7e Kevin Dony, 8e Dieter Bouvry, 9e Franklin Six, 10e Gianni Bostoen




    30 renners aan de start







    5 renners in de ontsnapping...

    En 7 renners in de achtervolging en komen bij de koplopers en krijgen we 12 leiders en het treintje is vertrokken
    Picoux, Decoster, Mortier, Blomme, Dony, Bouvry, Six, Bostoen, Breyne, Ryan (GBR)
    Van Impe en de Albanees en latere winnaar Sefa




















    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    14 Juni 2017 De Haan
    Elite z.c./U23
    Den Hoane koerse-GP immo Schepens-wc De Eddy R
    1ste Mario Willems (Kingsnorth International Wheelers)
    2e Joran Vermet, 3e Michael Jonckheere
    4e Johan Jacobs, 5e Ayton Muys, 6e Kenzie Boutté
    7e Maximillien Picoux, 8e Kenny Constant, 9e Briek Beuselinck, 10e Kevin lava


    2e overwinning van het seizoen voor Mario Willems
































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    12 Juni 2017 Knesselare-Ursel
    Elite z.c./u23
    1ste George Wood (GBR)(Richardsons Trek)
    2e Dante De Ruysscher, 3e Steven Caethoven
    4e Vincent De Sy, 5e Gil D'Heygere, 6e Michael Van Poucke
    7e Kristof De Zutter, 8e Gill Meheus, 9e Bram Van Renterghem, 10e Jacob Langham (AUS)




    55 renners aan de start

























    Niko Eeckhout en Steven Caethoven reden ettelijke ronden voorop maar kregen nooit geen vrijgeleide




    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    11 Juni 2017 Ruiselede
    Elite z.c./U23
    1ste Alexander Porter (AUS) (Scotch College sa cc)
    2e Mario Willems, 3e Kobe Vanoverschelde
    4e Mathias Ballet, 5e Christophe Van Cauwenberghe, 6e Jordy Vermeire
    7e Nicholas Yallouris (AUS), 8e Kenzie Boutté, 9e Rohan Wight (AUS), 10e Tim Vercauteren



    81 deelnemers















    12 man in de aanval , Boutté Kenzie, Vercauteren, Van Hyfte, Vandaele, Vermeire, Ballet, Willems, Vanoverschelde
    Van Cauwenberghe, en 3 Australiërs Porter, Yallouris en Wight en het werd de goede ontsnapping














    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)

    7 Juni 2017
    Ruddervoorde Koerse
    62ste St Elooisprijs
    1ste Lawrence Naesen (WB Veranclassic Aquaprotect )
    2e Jelle Wallays, 3e Harry Tanfield (GBR)
    4e Rene Hooghiemster (NED), 5e Rob Ruijgh (NED), 6e Maxime Vantomme
    7e Jasper De Buyst, 8e Kris Boeckmans, 9e Jonas Rickaert, 10e Sep Vanmarcke



    124 renners aan de start























    Bij de eerste passage 14 Leiders, Jonas Rickaert, Louis Verhelst, Lawrence Naesen, Jelle Wallays, Harry Tanfield( GBR)
    Maxime Vantomme, Jasper De Buyst, Kris Boekmans, Sep Vanmarcke, Rene Hooghiemster (NED), Gianni Marchand
    Rob Ruijgh (NED)Julien Van Den Brande en Zico Waeytens en zo bleef het de hele wedstrijd
    Tijdens de laatste 2 ronden spatte de kopgroep volledig uit elkaar





    Joeri Calleeuw wist zich nog solo naar een 15e plaats te rijden

    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    4 Juni 2017 Gits
    94ste Trofee van Vlaanderen
    1ste Brecht Dhaene (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
    2e Dieter Bouvry, 3e George Wood (GBR)
    4e Giel Bruyneel, 5e Kenzie Boutté, 6e Lioyd Chapman (GBR)
    7e Joseph Sutton (GBR), 8e Sven Claerhout, 9e Kim Borry, 10e Stijn Minne




    Dieter Bouvry  2e en De Brit George Wood 4e

    Giel Buyneel mooi 4e







    Amper 45 renners aan de start waaronder dan nog 14 buitenlanders voor zo'n mooie wedstrijd aan prijzengeld

















    Giel Bruyneel is de eerste onruststoker en tevens de basis leggend voor de goeie vlucht

    Even later sluiten 8 renners aan en de goeie ontsnapping is een feit, Boutté, Dhaene, Claerhout, Borry, Bouvry en de Britten
    Wood, Chapman en Sutton

    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    3 Juni 2017 Zwevezele
    St-Aldegondisprijs
    Memorial Rik Vandekerckhove
    1ste Jo Maes (Atom6 - Alno keukens Wakken CT)
    2e Ylber Sefa (ALB), 3e George Wood (GBR)
    4e Niels Nachtergaele, 5e Kenny Constant, 6e Kevin Neirynck
    7e Luke Ryan (GBR), 8e Angelo Vandaele, 9e Wannes Debuysere, 10e Steven Caethoven



    2016 een zware valpartij tijdens de einsprint voor Jo Maes
    2017 mooie overwinning voor Jo Maes
































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)



    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Nieuws Sporza
  • "Clubs geven veel geld uit aan stages, voeding..., zelden aan psychologie"
  • VIDEO: Wout van Aert voor WK: "Ligt korter bij mekaar dan voorbije seizoenen"
  • VIDEO: Brandon Mechele, wat doe je nu? "Ik zal wellicht schrikken van mezelf"
  • Super Bowl LV: Tom Brady tegen Patrick Mahomes in droomfinale
  • NBA: Harden slaat weer toe bij Brooklyn, Warriors dichten Lakers-kloof
  • Geblesseerde Julie Allemand mist laatste EK-kwalificatieduels met Belgian Cats
  • Wonderboy Armand Duplantis is grote slokop tijdens Zweeds sportgala
  • VIDEO: Belgische motorcrosslegende Joël Robert (77) is overleden
  • Welles-nietesspelletje tussen Australian Open en overheid over coronagevallen
  • Tennisser die quarantaine vergeleek met "gevangenis met wifi" excuseert zich

    Zoeken met Google



    Laatste commentaren
  • Afscheid rieno (Anneloor)
        op 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • Betreft Marcus Svensson (dumortier)
        op 15-08-2014 Casino Team Knokke
  • Heel mooie foto's (Baudechon Arnold)
        op
  • wielerseizoen 2013 (Deruyck Marc)
        op
  • FOTOS (Jan Verheyen)
        op Wielerleven
  • pierre (pierre samaey)
        op
  • foto's sprint Wouter dewilde (filip)
        op
  • WINNAARS VAN VROEGER (roger naert)
        op
  • is tof zulle (Spotterke)
        op Wielerleven
  • Zo maar (Van Maele - Alloo, Roger en Vera)
        op Wielerleven
  • mooi (Freddy)
        op Wielerleven
  • Website (Anthony Slabinck)
        op Wielerleven
  • Blogs om te bezoeken
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Website Heidi Lannoo
  • Buienradar
  • UCI
  • Cycling.be
  • Wielerfoto's-ECWPHOTO
  • De Polderrenners

    Blogs om te bezoeken
  • Bernard Callens
  • Vrouwen Wielrennen
  • Sportsites/Wielrennen
  • Pomers website
  • Casino-Team Knokke
  • MXFOTORAMA
  • Foto's Gino Coghe
  • Foto Rik Moeyaert


    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!