Beste mensen en sportvrienden Welkom op mijn blog!
Mijn favorieten
  • bloggen.be/wielerleven2
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • 04-10-2020 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 26-09-2020 Varsenare Elite z.c./u23
  • 19-09-2020 Ichtegem-Eernegem Elite z.c/u23
  • 08-09-2020 Bassevelde Elite z.c/u23
  • 26-07-2020 Kemmel koerse
  • 11-07-2020 Langemark oefenkoers
  • 01-03-2020 Maldegem-Kleit Elite z.c./u23
  • 22-02-2020 Clubkampioenschap Izegem
  • 09-10-2019 Ichtegem GP Jules Van Hevel
  • 25-09-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 21-09-2019 Varsenare Elite z.c./u23
  • 18-09-2019 Eernegem Elite z.c./u23
  • 14-09-2019 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 12-09-2019 Westkerke Elite z.c./u23
  • 05-09-2019 Koekelare Elite z.c./u23
  • 01-09-2019 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./u23
  • 29-08-2019 Kortemark Elite ind
  • 28-08-2019 Memorial Danny Jonckheere
  • 17-08-2019 Deinze-Vinkt Elite z.c./u23
  • 15-08-2019 Loppem Nieuwelingen
  • 14-08-2019 Beernem Elite z.c./u23
  • 06-08-2019 1.15 A Nat Dames
  • 04-08-2019 Oostnieuwkerke Elite z.c./u23
  • 01-08-2019 Oostkamp Elite z.c./u23
  • 31-07-2019 Deinze Elite z.c./u23
  • 23-07-2019 Westkapelle Elite z.c./u23
  • 20-07-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 14-07-2019 Oostkerke Elite z.c/u23
  • 11-07-2019 Gistel Elite z.c./u23
  • 09-07-2019 Knesselare Elite z.c./u23
  • 27-06-2019 Oostende-Konterdam Elite z.c./u23
  • 22-06-2019 Zerkegem Elite z.c./u23
  • 20-06-2019 Eeklo Elite z.c./u23
  • 19-06-2019 De Haan Elite z.c./u23
  • 13-06-2019 Oudenburg Elite z.c./u23
  • 09-06-2019 Zedelgem Elite z.c/u23
  • 26-05-2019 Oostnieuwkerke-Sleihage Elite z.c./u23
  • 18-05-2019 Tielt Elite z.c./u23
  • 12-05-2019 Ardooie Elite z.c./u23
  • 11-05-2019 Assebroek Elite z.c/u23
  • 05-05-2019 Pittem PK u23
  • 04-05-2019 Ruddervoorde PK EZC
  • 01-05-2019 Veldegem Elite z.c/u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 13-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 24-03-2019 Damme Guido Reybrouck Classic
  • 24-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 23-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 27-01-2019 Beach Challenge Knokke
  • 26-12-2018 Kerst strandrace Bredene
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 03-07-2018 Knesselare Elite z.c./u23
  • 18-03-2018 Damme Nieuwelingen
  • 18-03-2018 Guido Reybrouck Classic
  • 10-03-2018 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 25-02-2018 Maldegem-Kleit Elite z.c./u23
  • 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • 06-10-2017 Zwevezele Koers Elite ind
  • 04-10-2017 Ichtegem Interclub.Elite z.c./u23/BCP
  • 01-10-2017 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 30-09-2017 Hooglede Elite z.c./u23
  • 28-09-2017 Tielt Elite z.c./u23
  • 26-09-2017 Sint-Laureins Elite z.c./u23/BCP
  • 23-09-2017 Varsenare Elite z.c./u23
  • 20-09-2017 Eernegem Elite z.c./u23/BCP
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 07-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 12-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 09-2014
  • 02-2013
  • 09-2011
  • 08-2011
    Blog als favoriet !

     Free counters!

    De Tien Geboden van Briek Schotte

    1. Wees content met wat ge hebt
    2. Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
    3. Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
    4. Verlies nooit uw vrijheid
    5. Blijf wie ge zijt
    6. Door te kijken, leer je veel
    7. Wie zich laat gaan, is verloren
    8. Vergeet nooit van waar ge komt
    9. Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
    10. Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
    Renners en Mensen

    3 Maart 2019 
    Maldegem-Kleit 
    Eamon Franck (Shifting Gears) USA
    2e Kenny Constant, 3e Jonathan Breyne
    4e Koen Demuynck, 5e Ayco Bastiaens, 6e Mario Willems
    7e Foeke Lammertyn, 8e John-Ross Clauw, 9e Wesley Van Dyck, 10e Jo Maes





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    27 Januari 2019 Beach Challenge Knokke
    1ste Thomas Chamon
    2e Emiel Vermeulen, 3e Klaas Vantornout



    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    1ste Emiel Vermeulen
    2e Samuel Leroux (FRA) , 3e Timothy Dupont





    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    13 October 2018 Heist
    De Kustpijl
    1ste Timothy Stevens (Cibel-Cebon)
    2e Brent Van Moer, 3e Dennis Coenen
    4e Alex Colman, 5e Axel Flet (FRA), 6e Gianni Marchand
    7e Michiel Dieleman, 8e David Boucher, 9e Sander De Pestel, 10e Ross Lamb (GBR)





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    7 October 2018 Lichtervelde
    Grote prijs Cafe de Boksneuze
    1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e David Desmecht, 3e Thibau Verhofstadt
    4e Joeri Calleeuw, 5e Stijn Minne, 6e Antoine Leleu
    7e Gilles De Wilde, 8e Jari Vandenbussche, 9e Kenny Constant, 10e Evert Vanneste


    25 ste overwinning dit seizoen voor West-Vlaams kampioen Jens Vandenbogaerde






















    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    5 October 2018
    Zwevezelekoers
    1ste Peter Schulting (NED) Monkey Town continental team
    2e Xandro Meurisse, 3e Ivar Slik (NED)
    4e Robby Cobbaert, 5e Dimitri Peyskens, 6e Iljo Keisse
    7e Lars Van Den Berg (NED), 8e Jens Vanoverberghe, 9e Tim Declercq, 10e Piotr Havik (NED)






























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    3 October 2018 Ichtegem 
    Grote prijs Jules Van Hevel
    1ste Thibau Verhofstadt (VL Technics-Experza-Abutriek CT)
    2e Quinten Veling (NED), 3e Aaron Van Poucke
    4e Wesley Vercamst, 5e Aäron Vervaeke, 6e Tibo Nevens
    7e Joury Ottenbros (NED), 8e George Wood (GBR), 9e Dimitri Van De Perre, 10e Arne Marit 





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    25 September 2018 Sint-Laureins
    1ste Lennert Teugels (Cibel Cebon )
    2e Sven Noels, 3e Scott Auld (GBR)
    4e Arne Marit, 5e Maximilien Picoux, 6e Bram Van Renterghem
    7e Rutger Wouters, 8e Thomas D'hooge, 9e Ciske Aneca, 10e Kobe Vanoverschelde




    Bloemen voor de start ter ere van Nationaal kampioen Rutger Wouters Elite z.c.
























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    22 September 2018 Varsenare
    1ste Stijn Minne (All friends cycling)
    2e Scott Auld (GBR), 3e Trystan Fivé
    4e Joeri Calleeuw, 5e Glen Van Herck, 6e Briek Beuselinck  
    7e Jacob Relaes, 8e Tom Oerlemans, 9e Arne Marit, 10e Cédric Defreyne 
























    Deze 3 renners Glen Van Herck, Joeri Calleeuw en Jacob Relaes reden een groot deel van de wedstrijd voorop




    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    19 September 2018 Eernegem
    Grote prijs Geert Pascal
    1ste Steve Lampier (GBR) -Saint Piran
    2e Scott Auld (GBR), 3e Cédric Defreyne 
    4e Mauri Vansevenant, 5e Cameron Jeffers (GBR), 6e Berre Delesie
    7e Oliver Maxwell (GBR), 8e Lothar Verhulst, 9e Auxence Buntinx (FRA), 10e Arne Verfaille
















    Een vroege vlucht van 5 renners waaronder nationaal kampioen Rutger Wouters
    Slecht 1 renner zou het tot de finish uithouden en winnen












    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    15 September 2018
    4de Grote prijs new camping ideal
    1ste Camila Coelho Ferreira  (BRA)(Memorial santos fupes)
    2e Femke Verstichelen, 3e Fenna Vanhoutte
    4e Fien Delbaere, 5e Lensy Debboudt ,6e Lotte Rotman
    7e Laura Vainionpää(FIN), 8e Gaia Tortolina (ITA), 9e Julie Stockman, 10e Tara Gins




























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    13 September Westkerke
    1ste Dries Vastmans (Nano Development team )
    2e Mario Willems, 3e Kim Borry
    4e Bavo Haemels, 5e Florent Breye (FRA), 6e Rios Rojas Cristian (COL)
    7e Bram Van Renterghem, 8e Evert Vanneste, 9e Cédric Defreyne, 10e Thomas Moerman





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    9 September 2018
    48 ste Kermiszondagsprijs
    1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen )
    2e Jordy Vermeire, 3e James Jenkins (GBR)
    4e Thomas Chamon, 5e Thomas Deceuninck, 6e Briek Beuselinck
    7e Scott Auld (GBR), 8e Steven Moons, 9e Kim Borry, 10e Kenny Constant





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    8 September 2018
    Grote prijs Wijnendale
    1ste Ruben De Marez (Dovy keukens-FCC)
    2e Kim Van Oost, 3e Barnabas Purbrook (GBR)
    4e Brindley Taylor (GBR), 5e Steven Caethoven, 6e Dries Claes
    7e Mario Willems, 8e Joeri Calleeuw, 9e Baptiste Bernard, (FRA), 10e Baptiste Deman (FRA)












    Ruben De Marez en Cédric Defreyne slaan de handjes in elkaar en gaan heel wat ronden voorop rijden
















    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    6 September 2018 Koekelare
    1ste Ciske Aneca (Tops antiek-glascentra hct)
    2e Niels Nachtergaele, 3e Kevin Neirynck
    4e Kim Borry, 5e Jonathan Breyne, 6e Gilles Borra
    7e Thomas Chamon, 8e Joran Vermet, 9e Briek Beuselinck, 10e Evert Vanneste


    9e overwinning voor Ciske Aneca in zeer goeie doen dit seizoen









    Chapeau voor deze mens op zijn 86 ste  nog seingever

    Vanaf het startsein werd de pees er op gelegd en na enkele ronden koers rijden 9 renners voorop en nooit meer werden ze nog bedreigd














    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    2 September 2018 Kruiskerke-Ruiselede
    GP Electriciteitswerken Steven Taghon
    1ste Kenny Constant (Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT)
    2e Kevin Neirynck, 3e Matthias Vandewalle
    4e Jasper Temmerman, 5e Angelo Vandaele, 6e Bart Verhasselt
    7e Kevin Lava, 8e Kim Van Oost, 9e Bart Van Damme, 10e Thijs Vandaele




    5e zege van het seizoen voor Kenny Constant
























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    30 Augustus 2018 Kortemark koerse
    81ste Grote prijs gemeente Kortemark
    1ste Baptiste Planckaert (Team Katusha Alpecin)
    2e Jonas Rickaert, 3e Ylber Sefa (ALB)
    4e Robby Cobbaert, 5e Jacob Scott (GBR), 6e Mathias Van Gompel 
    7e Emiel Vermeulen, 8e Julien Mortier, 9e Manuel Porzner (GER), 10e Ross Lamb (GBR)



    1ste zege van het seizoen voor Baptiste Planckaert



    De nu reeds 47jarige Italiaan Davide Rebellin 26ste Profjaar
    Geboren op 9 Augustus 1971 (San Bonifacio)

    84 renners aan de start




















    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    29 Augustus 2018 Oudenburg
    Memorial Danny Jonckheere
    1ste Thimo Willems (EFC-L&R-Vulsteke)
    2e Ceriel Desal, 3e Tom Van Vuchelen
    4e Laurens Huys, 5e Anthony Debuy, 6e Arno Kleinjan (NED)
    7e Charlie Arimont, 8e Gil D'Heygere, 9e Jonas Castrique, 10e Jari Vandenbussche


    Voor het 2e jaar op rij en weer met een solo Thimo Willems



    Frederik Toortelboom ontvangt bloemen van Sabine voor zijn 20ste deelname aan deze wedstrijd en winnaar in 2002











    109 renners aan de start 










    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    25 Augustus 2018
    Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
    1ste Wouter Wippert (NED) Roompot-Nederlandse loterij
    2e Herman Dahl (NOR), 3e Justin Jules (FRA)





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    12 Augustus 2018 Bekegem koers
    1ste Kevin Neirynck (C.T.Keukens Buysse Knesselare vzw)
    2e Angelo Vandaele, 3e Lorenzo Blomme 
    4e Koen Demuynck, 5e Kenny Constant, 6e Jake Gray (IRL)
    7e Thijs Vandaele, 8e Sven Claerhout, 9e Roy Destatsbader, 10e Gianni Vermote 


    1ste zege van het seizoen voor Kevin Neirynck

    Na 2 jaar inactief terug competitie hervatting van Bryan Verdoolaeghe























    3 renners in de aanval Vandaele, Neirynck en Blomme en meteen de juiste ontsnapping

    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)



    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Nieuws Sporza
  • VIDEO: Manchester City zwoegt zich in slotfase voorbij vierdeklasser
  • Moeskroen smeert Peter Maes tweede nederlaag aan bij STVV
  • Cercle kan eindelijk nog een keer winnen en geeft rode lantaarn door
  • LIVE: Manchester City geraakt pas in slotfase voorbij vierdeklasser
  • LIVE: Spanning in Kortrijk, houdt Cercle de 3 punten vast?
  • LIVE: Manchester City staat achter bij een vierdeklasser
  • Milan lijdt schipbreuk tegen Atalanta, maar blijft wel leider
  • LIVE: Manchester City staat achter bij vierdeklasser
  • Milan loopt schipbreuk tegen Atalanta, maar blijft wel leider
  • Udinese houdt Inter van een gedeelde leidersplaats

    Zoeken met Google



    Laatste commentaren
  • Afscheid rieno (Anneloor)
        op 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • Betreft Marcus Svensson (dumortier)
        op 15-08-2014 Casino Team Knokke
  • Heel mooie foto's (Baudechon Arnold)
        op
  • wielerseizoen 2013 (Deruyck Marc)
        op
  • FOTOS (Jan Verheyen)
        op Wielerleven
  • pierre (pierre samaey)
        op
  • foto's sprint Wouter dewilde (filip)
        op
  • WINNAARS VAN VROEGER (roger naert)
        op
  • is tof zulle (Spotterke)
        op Wielerleven
  • Zo maar (Van Maele - Alloo, Roger en Vera)
        op Wielerleven
  • mooi (Freddy)
        op Wielerleven
  • Website (Anthony Slabinck)
        op Wielerleven
  • Blogs om te bezoeken
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Website Heidi Lannoo
  • Buienradar
  • UCI
  • Cycling.be
  • Wielerfoto's-ECWPHOTO
  • De Polderrenners

    Blogs om te bezoeken
  • Bernard Callens
  • Vrouwen Wielrennen
  • Sportsites/Wielrennen
  • Pomers website
  • Casino-Team Knokke
  • MXFOTORAMA
  • Foto's Gino Coghe
  • Foto Rik Moeyaert


    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!