Beste mensen en sportvrienden Welkom op mijn blog!
Mijn favorieten
  • bloggen.be/wielerleven2
    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • 04-10-2020 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 26-09-2020 Varsenare Elite z.c./u23
  • 19-09-2020 Ichtegem-Eernegem Elite z.c/u23
  • 08-09-2020 Bassevelde Elite z.c/u23
  • 26-07-2020 Kemmel koerse
  • 11-07-2020 Langemark oefenkoers
  • 01-03-2020 Maldegem-Kleit Elite z.c./u23
  • 22-02-2020 Clubkampioenschap Izegem
  • 09-10-2019 Ichtegem GP Jules Van Hevel
  • 25-09-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 21-09-2019 Varsenare Elite z.c./u23
  • 18-09-2019 Eernegem Elite z.c./u23
  • 14-09-2019 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 12-09-2019 Westkerke Elite z.c./u23
  • 05-09-2019 Koekelare Elite z.c./u23
  • 01-09-2019 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./u23
  • 29-08-2019 Kortemark Elite ind
  • 28-08-2019 Memorial Danny Jonckheere
  • 17-08-2019 Deinze-Vinkt Elite z.c./u23
  • 15-08-2019 Loppem Nieuwelingen
  • 14-08-2019 Beernem Elite z.c./u23
  • 06-08-2019 1.15 A Nat Dames
  • 04-08-2019 Oostnieuwkerke Elite z.c./u23
  • 01-08-2019 Oostkamp Elite z.c./u23
  • 31-07-2019 Deinze Elite z.c./u23
  • 23-07-2019 Westkapelle Elite z.c./u23
  • 20-07-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 14-07-2019 Oostkerke Elite z.c/u23
  • 11-07-2019 Gistel Elite z.c./u23
  • 09-07-2019 Knesselare Elite z.c./u23
  • 27-06-2019 Oostende-Konterdam Elite z.c./u23
  • 22-06-2019 Zerkegem Elite z.c./u23
  • 20-06-2019 Eeklo Elite z.c./u23
  • 19-06-2019 De Haan Elite z.c./u23
  • 13-06-2019 Oudenburg Elite z.c./u23
  • 09-06-2019 Zedelgem Elite z.c/u23
  • 26-05-2019 Oostnieuwkerke-Sleihage Elite z.c./u23
  • 18-05-2019 Tielt Elite z.c./u23
  • 12-05-2019 Ardooie Elite z.c./u23
  • 11-05-2019 Assebroek Elite z.c/u23
  • 05-05-2019 Pittem PK u23
  • 04-05-2019 Ruddervoorde PK EZC
  • 01-05-2019 Veldegem Elite z.c/u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 13-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 24-03-2019 Damme Guido Reybrouck Classic
  • 24-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 23-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 27-01-2019 Beach Challenge Knokke
  • 26-12-2018 Kerst strandrace Bredene
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 03-07-2018 Knesselare Elite z.c./u23
  • 18-03-2018 Damme Nieuwelingen
  • 18-03-2018 Guido Reybrouck Classic
  • 10-03-2018 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 25-02-2018 Maldegem-Kleit Elite z.c./u23
  • 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • 06-10-2017 Zwevezele Koers Elite ind
  • 04-10-2017 Ichtegem Interclub.Elite z.c./u23/BCP
  • 01-10-2017 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 30-09-2017 Hooglede Elite z.c./u23
  • 28-09-2017 Tielt Elite z.c./u23
  • 26-09-2017 Sint-Laureins Elite z.c./u23/BCP
  • 23-09-2017 Varsenare Elite z.c./u23
  • 20-09-2017 Eernegem Elite z.c./u23/BCP
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 07-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 12-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 09-2014
  • 02-2013
  • 09-2011
  • 08-2011
    Blog als favoriet !

     Free counters!

    De Tien Geboden van Briek Schotte

    1. Wees content met wat ge hebt
    2. Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
    3. Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
    4. Verlies nooit uw vrijheid
    5. Blijf wie ge zijt
    6. Door te kijken, leer je veel
    7. Wie zich laat gaan, is verloren
    8. Vergeet nooit van waar ge komt
    9. Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
    10. Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
    Renners en Mensen

    22 Februari 2020 
    Izegem Clubkampioenschap 
    1ste Gianni Marchand (Tarteletto Isorex)
    2e Stijn De Bock, 3e Julien Van Den Brande
    4e Alex Colman, 5e Wesley Vercamst, 6e Gil D'Heygere 
    7e Ayco Bastiaens, 8e Ceriel Desal, 9e Bruce Deboot, 10e Warre Vangheluwe


    111 renners aan de start
































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    9 October 2019 Ichtegem 
    Grote prijs Jules Van Hevel
    1ste Jochen Deweer (Dovy Keukens)



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    25 September 2019 Lichtervelde
    1ste Ciske Aneca (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e Jo Maes, 3e Cédric Defreyne
    4e Pieter De Paepe, 5e Masana Sole Albert (ESP), 6e Mario Willems
    7e Jari Vandenbussche, 8e Frederik Toortelboom, 9e Seppe Aneca, 10e Brecht Vanthournout

































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    21 September 2019 Varsenare
    1ste Samuel Culverwell (GBR) Team Estera
    2e Mario Willems, 3e Jochem Kerckhaert (NED)
    4e Koen Demuynck, 5e Tom Plovie, 6e Cédric Defreyne
    7e Kevin Lava, 8e Roy Gijzel (NED), 9e Tirho De Jong (NED), 10e Laurens Maes



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    18 September 2019 Eernegem
    1ste Glen Van Herck (Jonge rakkers Vollezele)
    2e Lothar Verhulst, 3e Jens Vanoverberghe
    4e Cédric Defreyne, 5e Taylor Johnstone (GBR), 6e Koen Demuynck
    7e Jordy Vermeire, 8e Axel Flet (FRA), 9e Niels Nachtergaele ,10e Nick Vandenberghe 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    14 September 2019 
    De Kustpijl Heist
    1ste Bas Van Der Kooij (NED) Monkey Town-A Block CT
    2e Arvid De Kleijn (NED), 3e Jarne Van De Paar
    4e Sasha Weemaes, 5e Julien Van Den Brande, 6e Marten Kooistra (NED)
    7e Jules Hesters, 8e Arne Marit, 9e Yoeri Havik (NED), 10e Jesper Rasch (NED)

































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    12 September 2019 Westkerke
    86ste Omloop van Westkerke
    1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e Samuel Culverwell (GBR), 3e Berre Delesie
    4e Mario Willems, 5e David Desmecht, 6e Hans Dekkers (NED)
    7e Tom Timmermans, 8e Cédric Defreyne, 9e Franck Eamon (USA), 10e Jack Murphy (IRL)


    19e Overwinning voor Jens Vandenbogaerde dit seizoen

    53 deelnemers



    14 renners rijden weg in de beginfase van de wedstrijd en werden nooit meer bedreigd 
    Daar achter werd het een afvallingskoers


























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    5 September 2019 Koekelare 
    Grote Kermisdonderdagprijs 
    1ste Cédric Defreyne (kvvk-Moeder-Lambik-Beachraceteam)
    2e Sven Noels, 3e Hamish Beadle (NZL)
    4e Robbe Snels, 5e Foeke Lammertyn, 6e Jaromir Lannoo
    7e David Geldhof, 8e Jordy Vermeire, 9e Adrian Mrowka (POL), 10e Sven Claerhout 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    1 September 2019 Ruiselede-Kruiskerke
    GP Electriciteitswerken Steven Taghon
    1ste Steven Caethoven (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki )
    2e Kenny Constant, 3e David Desmecht
    4e Tom Timmermans, 5e Michael Esselens, 6e Kristof Wielfaert
    7e Kevin Lava, 8e Angelo Vandaele, 9e Kristof Dhollander, 10e Mario Willems


    6e Zege van het seizoen voor Steven Caethoven en 27e zege voor de ploeg

























    Fiets aan de haak voor Stijn Minne na 24 jaar competitie en 78 overwinningen




    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    29 Augustus 2019 
    82 ste GP gemeente Kortemark
    1ste Elias Van Breussegem (TartelettoIsorex)
    2e Thimo Willems, 3e Maxime Vantomme
    4e Ylber Sefa (ALB), 5e Iljo Keisse, 6e Joeri Calleeuw
    7e Ross Lamb (GBR), 8e Sven Noels, 9e Jelle Donders, 10e Stijn De Bock 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    28 Augustus 2019 Oudenburg
    Memorial Danny Jonckheere 
    1ste Sander De Pestel (Lotto Soudal u23)
    2e Lennert Cappan, 3e Dan Gardner (GBR)
    4e Tom Vermeer (NED), 5e Bailey O'Donnell (NZL), 6e Christian Ricci (CAN)
    7e Tom Verhaegen, 8e Matthew Lewis (GBR), 9e Kenneth Caethoven, 10e Arne Verfaillie 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    17 Augustus 2019 Deinze-Vinkt
    1ste Ethan Vernon (GBR) Team Inspired
    2e Jasper Temmerman, 3e Mario Willems
    4e Dan Gardner (GBR), 5e Oliver Moors (GBR), 6e Stijn Minne
    7e Kevin Neirynck, 8e Dylan Hughes (GBR), 9e Tim Bierkens (NED), 10e Johan Vincent 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    15 Augustus 2019 Loppem
    1ste Michiel Lambrecht (Acrog Pauwels)





















    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    14 Augustus 2019 Beernem
    1ste Berre Delesie (Shifting Gears Kermesse)
    2e Kenny Constant, 3e Vito Braet
    4e John-Ross Clauw, 5e Hans Dekkers (NED), 6e Arne Verfaillie
    7e Mario Willems, 8e Mathias Vanoverberghe, 9e Hugo Scala (USA), 10e Bastien Willemot 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    6 Augustus 2019 Dudzele
    8ste GP Garage Scheerens memorial George Vandenberghe
    1ste Kathrin Schweinberger (AUT) Health Mate-Ladies Team
    2e Arianna Pruisscher (NED), 3e Shana Dalving
    4e Gaia Tortolina (ITA), 5e Kim De Baat, 6e Mieke Docx
    7e Jewel Paumen (NED), 8e Lara Defour, 9e Femke Verstichelen, 10e Antonia Grondahl (FIN)




































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    4 Augustus 2019 Oostnieuwkerke
    Grote prijs Maurits Blomme-ereprijs Alheembouw-gro
    1ste Kenny Constant (Gaverzicht-be-okay)
    2e Cédric Defeyne, 3e Ritchie Denolf
    4e Anthony Debuy, 5e John-Ross Clauw, 6e Brendon Green (AUS)
    7e Mathias Delameilleure, 8e Antoine Loy, 9e Jari Carpentier, 10e Jo Maes 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    1 Augustus 2019 Oostkamp 
    1ste Eamon Franck (Shifting Gears Kermesse)
    2e Thieme Van Ruymbeke, 3e Berre Delesie 
    4e Kristof Wielfaert, 5e Damion Windels, 6e Bram Van Renterghem 
    7e Koen Demuynck, 8e Evan Buasbacher (USA), 9e Mario Willems, 10e Ritchie Denolf



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    31 Juli 2019 Deinze 
    1ste Jo Maes (DL-Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
    2e Cédric Defreyne, 3e Bram Van Renterghem 


































    Winnaar van de 3 daagse Cédric Defreyne

    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    23 Juli 2019 Westkapelle 
    31 ste GP Herboliften-Ereprijs slagerij Fernand
    1ste Hans Dekkers (NED) Shifting Gears Kermesse
    2e Nikolai Zhurkin (RUS), 3e Anthony Spysschaert
    4e Kristof Wielfaert, 5e Evert Vanneste, 6e Tim De Baene
    7e Lars Van Coppenolle, 8e Nick Vandenberghe, 9e Kristof Dhollander, 10e Ciske Aneca 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    20 Juli 2019 Lichtervelde
    1ste Kenny Constant (Gaverzicht-be-okay)
    2e Maxime Farazijn, 3e Steven Moons
    4e Hans Dekkers (NED), 5e Berre Delesie, 6e Stijn Minne
    7e Bryan Verdoolaeghe, 8e Wannes Debuysere, 9e Nick Vandenberghe, 10e John-Ross Clauw 



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)



    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Nieuws Sporza
  • Inter begaat tweede misstap(je) op een rij na blunder van Handanovic
  • Steels in Extra Time Koers: "Bij ons 90 procent renner, maar ook 10 procent mens"
  • Bilbao is niet langer EK-speelstad omdat het geen fans kan garanderen
  • LIVEBLOG Super League: PSG-voorzitter Al-Khelaifi vervangt Agnelli als voorzitter ECA
  • VIDEO: LIVESTREAM: Kijk naar Extra Time Koers met de bondscoach, Tom Steels en Dirk De Wolf
  • Paars-witte rook over kapitaalsverhoging bij Anderlecht
  • Dirk De Wolf:"Zondag in Luik gaan we de beste Alaphilippe zien!"
  • Oh ironie: Milan brengt zijn Champions League-ticket in gevaar
  • Vicevoorzitter UEFA: "Super League zal gevolgen hebben voor stichtende clubs"
  • Vice-voorzitter UEFA: "Super League zal gevolgen hebben voor stichtende clubs"

    Zoeken met Google



    Laatste commentaren
  • Afscheid rieno (Anneloor)
        op 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • Betreft Marcus Svensson (dumortier)
        op 15-08-2014 Casino Team Knokke
  • Heel mooie foto's (Baudechon Arnold)
        op
  • wielerseizoen 2013 (Deruyck Marc)
        op
  • FOTOS (Jan Verheyen)
        op Wielerleven
  • pierre (pierre samaey)
        op
  • foto's sprint Wouter dewilde (filip)
        op
  • WINNAARS VAN VROEGER (roger naert)
        op
  • is tof zulle (Spotterke)
        op Wielerleven
  • Zo maar (Van Maele - Alloo, Roger en Vera)
        op Wielerleven
  • mooi (Freddy)
        op Wielerleven
  • Website (Anthony Slabinck)
        op Wielerleven
  • Blogs om te bezoeken
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Website Heidi Lannoo
  • Buienradar
  • UCI
  • Cycling.be
  • Wielerfoto's-ECWPHOTO
  • De Polderrenners

    Blogs om te bezoeken
  • Bernard Callens
  • Vrouwen Wielrennen
  • Sportsites/Wielrennen
  • Pomers website
  • Casino-Team Knokke
  • MXFOTORAMA
  • Foto's Gino Coghe
  • Foto Rik Moeyaert


    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!