|
|
|
|
|
De Tien Geboden van Briek Schotte
- Wees content met wat ge hebt
- Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
- Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
- Verlies nooit uw vrijheid
- Blijf wie ge zijt
- Door te kijken, leer je veel
- Wie zich laat gaan, is verloren
- Vergeet nooit van waar ge komt
- Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
- Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
|
|
|
|
1 September 2019 Ruiselede-Kruiskerke
GP Electriciteitswerken Steven Taghon
1ste Steven Caethoven (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki )
2e Kenny Constant, 3e David Desmecht
4e Tom Timmermans, 5e Michael Esselens, 6e Kristof Wielfaert
|
|
|
29 Augustus 2019
82 ste GP gemeente Kortemark
1ste Elias Van Breussegem (TartelettoIsorex)
2e Thimo Willems, 3e Maxime Vantomme
4e Ylber Sefa (ALB), 5e Iljo Keisse, 6e Joeri Calleeuw
|
|
|
28 Augustus 2019 Oudenburg
Memorial Danny Jonckheere
1ste Sander De Pestel (Lotto Soudal u23)
2e Lennert Cappan, 3e Dan Gardner (GBR)
4e Tom Vermeer (NED), 5e Bailey O'Donnell (NZL), 6e Christian Ricci (CAN)
|
|
|
6 Augustus 2019 Dudzele
8ste GP Garage Scheerens memorial George Vandenberghe
1ste Kathrin Schweinberger (AUT) Health Mate-Ladies Team
2e Arianna Pruisscher (NED), 3e Shana Dalving
4e Gaia Tortolina (ITA), 5e Kim De Baat, 6e Mieke Docx
7e Jewel Paumen (NED), 8e Lara Defour, 9e Femke Verstichelen, 10e Antonia Grondahl (FIN)
|
|
|
31 Juli 2019 Deinze
1ste Jo Maes (DL-Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
|
|
|
14 Juli 2019 Oostkerke
45 ste Grote prijs Oostkerke
1ste Jordy Vermeire (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
2e Steven Caethoven, 3e Cédric Defreyne
4e Niels Vandyck, 5e Berre Delesie, 6e Kristof Wielfaert
|
|
|
11 Juli 2019 Gistel
Ere prijs Sylveer Maes
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e Ciske Aneca, 3e Cédric Defreyne
4e Jarrad Drizners (AUS), 5e Stefano Museeuw, 6e Gilles Borra
|
|
|
27 Juni Oostende-Konterdam
1ste Lucas Plapp (AUS) Brunswick Cycling Club
2e Jarrad Drizners (AUS), 3e Kenny Constant
4e Kevin Lava, 5e Timothy Claeys, 6e Bryan Verdoolaeghe
|
|
|
20 Juni 2019 Eeklo
1ste Kobe Vanoverschelde (Vetrapo Cycling Team)
2e Benjamin Verraes, 3e Hans Dekkers (NED)
4e Brendon Green (AUS), 5e Valentijn Van De Velde, 6e Jasper Temmerman
7e Wesley Van Dyck, 8e Steven Caethoven, 9e Ben Foames (GBR), 10e Ciske Aneca
|
|
|
19 Juni 2019 De Haan
Grote prijs immo Schepens
1ste Franck Eamon (Shifting Gears Kermesse)
2e Cédric Defreyne, 3e Jasper Temmerman
4e Jochen Deweer, 5e Kevin Lava, 6e Briek Beuselinck
|
|
|
|
|