sedert ik Aston en Preston ging weghalen uit de stal van Ylvie Fros in Lunteren, met de hulp van enkele Bokkers als Linda & Dave en hun vrienden die ik voor altijd dankbaar zal zijn voor hun hulp.
De situatie had niet veel langer moeten duren of Aston, die al fel uitgehongerd was en vol wonden, had het niet gered (zie blog 9/4/2011). Aston en Preston waren bovendien besmet geraakt met bloedwormen zo bleek 3 dagen later, dankzij een onbehandeld paard met bloedwormen uit Ylvies stal, zo bleek uit haar eigen verslag van het labo.
Ik dank Willy dan ook van ganser harte dat zij de jongens heeft willen opnemen, nadat is gebleken dat de jongens niet in Hazerswoude konden blijven omdat Aston coördinatiestoornissen had en eenvoudigweg te zwak was en Willy ze voltijds heeft verzorgd totdat ze bij Yvonne in Hazerswoude in de groep op de weide konden. Brownie heeft ze daar dan vervoegd.
Dank je Linda, Dave, Willy, Hedwig, Irene, Yvonne, Eric en de vele anderen en en ...die ons gesteund en geholpen hebben !! De paarden & ik zullen jullie eeuwig dankbaar zijn ! We zullen jullie nooit vergeten !
ben ik vandaag op m'n verjaardag niet thuis gebleven maar s middags lekker een hapje gaan eten met een vriendin. Ze verraste me met een prachtig kunstwerk....de foto had ze stiekem in augustus genomen en nu het op 1m/50cm uitgeprint verscheurd, geplakt en beschilderd....een echt kunstwerk dus waarvoor ik een speciaal plekje ga zoeken (om vooral naar Chiki te kijken natuurlijk )
Hoewel ze maar even op de weide mochten, had Chiki s avonds toch plots last van kolieken...dus maar snel met de torch erop en morgen in ieder geval geen O.P. !
Ik ben terug thuis sedert maandag na 10 dagen roofbouw te plegen maar was ook hier nog druk in de weer...en met de begrafenis vandaag van mijn peter niet echt de kracht om op t blog te komen. Maar ik doe moeite om het de komende dagen bij te werken.
Back home in Spain, finally ! Don't ever want to leave my "animal"family again for soooo long...unless they force me too.
I will need a week or 2 to recover from the damage I did to my body
working that hard for so long in Brasschaat empting the house...and for
what ...? Making mistakes is human and I am a human...smile-emoticon
But I'm happy to have been there for my godfather when he needed me
most....we laughed together, cried together, held eachother & he
talked a lot...It was great ! Rest in peace Parrain !
Vanochtend bij Maria (Basic Instinct) vertrokken richting Eindhoven om de vlucht van 8 a.m. naar huis te nemen. In de namiddag nogmaals naar de luchthaven in Alicante om de Housesitters weg te brengen... Hun verblijf in de zon is ook voorbij. Voorlopig zien we elkaar niet meer terug want ik blijf voortaan thuis bij Pineau zolang hij me nodig heeft.
Een bijzondere groep interessenten vandaag in de Carlsson Creek in Wechelderzande: een paadencoach, een DA gespecialiseerd in Acupunctuur bij paarden, een manueel therapeut, Nh fanaten etc.... whoaaaaaaaaaaaa. De meesten hadden de gratis introductie ook gevolgd en dus kon ik sneller over de theorie heengaan en hadden we nog meer tijd voor de hands-on:
Het was vroeg, heel vroeg vanmorgen...om 2u30 vertrokken naar de luchthaven.... Om 6u25 vertrokken richting Eindhoven. Daar de huurauto opgehaald en naar BasicInstinct gereden in Arendonk waar ik werd ontvangen door een prachtige lachende Weimaraner . Daar al m'n eerste paardjes van de dag onder de handen gehad
Tegen de middag verder naar Antwerpen, doktersbezoekje en vervolgens naar de familie. Even wat rust nemen en op tijd naar Linda Nuyts vertrokken voor de gratis introductie over A.P.T.
Wat heeft Linda een mooie ruimte, en wat is het een leuke en interessante vrouw ! Hoewel ik dit nog nooit had gedaan, zo "online" wat gaan vertellen tegen een scherm en het best spannend was, heb ik toch maar de Calmingpoints bij mezelf gedaan. De respons was groot en het "blijf"percentage was naar t schijnt ongelooflijk hoog.
Volop aan het klaarmaken voor het vertrek naar Eindhoven vannacht...Bomen hebben water, Housesitters & dieren hun voorraad eten en drinken. Nu een vermoeiende tijd voor de boeg ..om 5 a.m. op t vliegveld zijn, na landing in Eindhoven een paardje gaan helpen met de A.P.T in Arendonk, volgende afspraak om 13u15 in WIlrijk en dan om 18 u bij Linda Nuyts voor de A.P.T. online presentatie om 20 u. De powerpointpresentatie is af... en er zijn nog maar enkele plaatsen vrij in de virtuele "classroom"...dat wordt spannend want ik heb dit nog nooit gedaan . Dus wie eens goed met me lachen wil (hahaha)/ iets bijleren wil, snel zijn voordat alles vol is, schrijf je in bij http://lindanuyts.be/lezing-eva
Nu moet ik nog proberen een beetje rust te nemen...archhhhhhhhhhh er staan nog 20 dingen op mijn lijst voordat ik vannacht doorrij
Ik probeer het blog zo goed mogelijk bij te houden over de workshops van komend W.E. ! Die worden in ieder geval grandioos, enerzijds in de Carllson Creek ranch in Wechelderzande op zaterdag (organisator Han Wagemans & Maria Luyten) en zondag in de Paardemelkerij het Brabanterhof in Lier (organisator Inge Wagemans).
Yes, de nieuwe torch is aangekomen, joehoeeeeeee ! Leuk !
Op de terugweg kwam er een poes op me afgelopen, al huilende, ze had honger. Dan maar de winkel ingegaan om voor haar een schoteltje te kopen, daar nog wat water bijgedaan dat ik bij me had...en weer een happy kat ! (hoewel het arme ding er maar triest uitzag) :(