het fietsavontuur van Mireille Bekaert en Herman De Wulf
Mireille en Herman trekken op 10 juli 2011 per fiets naar Rome en hopen daar begin augustus te arriveren. Een tocht van meer dan 2000 km, met pak en zak, met tent en slaapzak. Tijdens onze voorbereidingen kregen we graag jullie tips. Eens vertrokken hopen we op veel aanmoedigingen.
12-03-2011
Tellerstand 459 km
Vandaag het brevet 75 km gereden met start in Borsbeke. Een organisatie van WTC De Wijngaard. Een een ritje tot Opwijk en Merchtem over een mooi heuvelachtig parcours. Mooi fietsweer. Het was wel vroeg opstaan na een veel te korte nachtrust. Mireille was er omwille van de winkel vandaag niet bij en zal deze kilometers deze week nog moeten inhalen. Maar morgen doen we de rit nog eens over....
Vanmorgen de clubuitsap van WTC Lambroek meegereden aan een gezellig tempootje van 20 km/uur. Hoewel er 40 km beloofd waren hadden we er maar een goede 35 op onze fietscomputer staan. Het was berekoud, maar de clubsfeer was prima. 17 leden waren present.
Vandaag 40 km gefietst. Pas vertrokken om 18u50 en terug om 19u20. Eventjes tot Appels en terug. Donker en toch nog bitter koud maar het was al bij al een deugddoende training.
De voorbije week toch ook nog een paar honderd kilometer skipistes afgedaald. Goed voor de spierontwikkeling. Vanaf nu wordt het echter serieus. Kilometers vreten met de fiets wordt dé boodschap. De overige voorbereidingen zullen we ook op deze blog plaatsen. Wordt dus vervolgd.
Herman is vandaag alleen gaan rijden. Mireille heeft haar kilometers op de rollen gereden. Zo houden we allebei dezelfde tellerstand. Herman heeft bij een sterke wind de turfputtenroute gereden, vanuit Massemen naar Overmere, Appels en terug via Berlare, Uitbergen en Schellebelle. De Scheldedijk tot Schellebelle lag er echter slecht bij door de (Sigma)dijkwerken. Het stukje bos was ondanks de vele regen best berijdbaar.
Vandaag hebben we voor het eerst onze trekkingfiets van de haak gehaald, de stofnetten weggeborsteld en de ketting wat gesmeerd om er onze eerste 25 km mee te rijden. Een tochtje via Oosterzele, Gijzenzele, en Moortsele.