wardjes blog written by JM
Foto

Foto

Ward met  zijn idolen,David,Gella, Catherine, Ilse, Ulla, Dirk, Harry, Heidi en Daan

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

tornooien vanaf 1/1/10:
13/01:SVS Hasselt: niets
21/01: Lendelede: GOUD
06/02:PK Ieper: BRONS
13/02:RK Herentals: 5de pl
07/03:Izegem: niets
13/03:Ingelmunster: niets
17/04:Moorslede: niets
25/04:Eernegem: BRONS

Foto

Foto

Foto

Foto


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Resultaten judo 09/2007-12/2008
30/9   Olen:2de pl
14/10 Waarschoot:2de pl
20/10 Tervuren:1ste pl
4/11 Veldegem:2de pl
11/11 Inter prov. Ingelmunster 3de pl
17/11 Lendelede: 2de pl
25/11 Wervik: 1ste pl
12/01 Houthulst: 1ste pl
20/01 Aalst: 1ste pl
26/01 Lendelede: 1ste pl
02/02 Latem: 1ste pl
03/02 Berlare: 1ste pl
17/02 Breskens(NL): 4de pl
02/03 Wouw(NL): 1ste pl
15/03 Ooigem: 1ste pl
26/04 Eernegem: 1ste pl
10/5 Clubkampioenschappen: 1ste pl
11/5 Hoevenen: 2de pl
17/5 Mierlo(NL): geen poduimpl
20/9 Wingene: 1ste pl
19/10:Waarschoot: 2de pl
02/11: Veldegem: 1ste pl
11/11:Interp Ronse: 2de pl
16/11:Lendelede: 1ste pl
25/11:Wervik: 1ste pl
29/11:Kruishoutem:


Resultaten judo vanaf 1/1/2009

SVS Hasselt 14/1:Zilver  -50kg
PK Ieper 1/2: gekwetst
Eernegem 24/4: Brons -55kg
Otegem 23/5: Brons -55kg
Bredene 13/9: niets
Evergem 17/10:niets
Lendelede 22/11:niets(goed gekampt)


Resultaten judo 09/2006-06/2007
Trazegnies 1e pl
Moorslede 1 e pl(vijfkamp)
Pot van Olen 1e pl
Izegem 2 e pl(vijfkamp)
Waarschoot 1e pl
Sint-Truiden 1e pl
Lendelede 1e pl
Ardooie 1 e pl(vijfkamp)
Wervik 1 e pl
Kemzeke 1e pl
Nevele 1e pl
Houthulst 1e pl
Wervik 2de pl(vijfkamp)
Lendelede 1e pl
Berlare 2de pl
Ooigem 1e pl
Kuurne 1e pl(vijfkamp)
St-M-Latem 1e pl
Wetteren 1e pl
Eernegem 1e pl
Kruishoutem 1e pl
Otegem 1 e pl
Venray 2 e pl

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Startpagina !


Foto

'Leer van gisteren,droom van morgen,leef vandaag' slogan van Wards grote idool
29-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Dit vond ik onlangs op internet.
Kinderen van gescheiden ouders staan meestal tussen twee vuren. De één doet van alles om de ander zwart te maken. Soms probeert de één toch om alles een beetje recht te trekken maar krijgt dan na verloop van tijd het deksel op de neus. Dan denk je waarmee ben ik bezig? Dan denk je: Wie heeft hier het geluk van zijn kind in gedachte? Doen we dit alles simpelweg uit wraak?
En dan zijn er nog wat kleine zaken die door je hoofd spelen.
Telkens zal je vaststellen dat er verbazend weinig sokken (of T-shirts of truien of broeken) in de kleerkast van je kind hangen. 
Hoe vreedzaam en vriendelijk je normaal gezien ook bent, tijdens en na een echtscheiding zal je een woede en boosheid ervaren waarvan je nooit dacht dat je het in je had. Velen zullen het willen ontkennen, maar een echtscheiding is niet lief en zacht. Dus ontvlam, ontplof, raas en schreeuw: het hoort erbij.
Een echtscheiding is de oorzaak van menige slapeloze nachten. Nachten vol woede.
Vrienden weten alles over je echtscheiding, maar waar trek je de grens? Wie kun je betrouwen, automatisch kiezen vrienden partij. Daarom blijven na een scheiding weinig vrienden over. Vrienden van toen je nog een koppel was denken er goed aan te doen om tegen de één te roddelen over de ander en omgekeerd. Dus liet ik de meeste vrienden links liggen, smoeletrekkers hoeven voor mij niet.

29-11-2010, 19:14 geschreven door jmv


26-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
En dat hij hem jeunt op school:



26-11-2010, 22:30 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Ward is terug thuis, hij ging mee gaan met opa naar het verjaarsdagfeestje van zijn nichtje maar na drie kwartier zaten ze nog maar halfweg en ze zijn teruggekeerd. Hij moest nog iets eten en der zit wel altijd iets in de diepvries dat hij wel lust.
Deze week had ik de indruk dat Ward boos was maar hij vindt het gewoon een beetje ambetant dat ik hem 2 maal per week bel, blijkbaar doen andere ouders dat niet. Indertijd toen Ward nog in Ardooie op internaat zat belde ik elke dag en sloeg ik een dag over was hij ongerust. Loslaten é, niet alleen na de schooluren of in het weekend maar ook op  het internaat. Maar ik weet dat nu.
Ward is weer superlief vanavond. Nu zit hij weer op zijn kamer te chatten. Arno komt waarschijnlijk terug logeren tussen 22 en 24 december. Hij vroeg vanavond via facebook wanneer hij nog eens mocht komen. Blijkbaar ben ik tamelijk populair in Wards school, ook al kennen de meeste mij slechts van zien. Maar verschillende vrienden en vriendinnen van zijn jaar vragen om vriend te worden op facebook. Ward moet toch een hoog oplopen met ik.

26-11-2010, 22:05 geschreven door jmv


25-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Wat is er deze week gaande met Ward? Hij beantwoordt geen smsjes. Als ik hem iets schrijf via een sms dan negeert hij mij. Ik wist niet dat zoiets besmettelijk is. Ik hoor vanavond dat hij mij een leugenaar noemt. Ik zou verdomd niet weten waarover hij het heeft. Moet ik blijven zwijgen? Hij zal het me morgen wel eens mogen uitleggen.
Ik heb de slechtste week sedert ik weet dat er een gezwel is vastgesteld. Ik heb er nog eens een longontsteking bij. Maandag begon het met koude rillingen en tegen de avond had ik 39° koorts. Ik heb bijna 2 dagen geslapen en woensdag moest ik op kontrole voor mijn tumor en daar kreeg ik ook niet echt het antwoord waar ik op wachtte. Het zit een beetje allemaal tegen.
Er zullen er wel zijn die zich verkneukelen als ze dit lezen maar hun opinie of gedachten kunnen me eigenlijk geen barst schelen.

25-11-2010, 21:36 geschreven door jmv


14-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
We zijn nu zondagavond, na een lang weekend mag Ward morgen weer voor een weekje naar school.
Arno is nog gebleven tot zaterdagmiddag, wel een teken dat hij hem hier jeunde. Rond de middag hebben we hem dan naar Oostkamp gevoerd waar hij deelnam een basketbalmatch. Ward wilde 'savonds gaan kijken naar een basketmatch van de 1ste ploeg van Oostkamp en ik wilde naar de cinema gaan maar geen van beide ging door. Hoofdpijn was weer de spelbreker.
Vandaag deed Ward nog eens een judotornooi. Hij behaalde een 2de derde plaats, 3 maal gekampt en 3 maal goed verslagen. Hij was niet echt ontgoocheld. Zijn hoofddoel is nu eerst zijn bruine gordel halen. Volgend jaar wil hij dan meedoen aan de cursus voor scheidsrechter, dat kan vanaf het jaar dat hij 15 jaar wordt en hij moet blauwe gordel hebben. Daar voldoet hij reeds aan. 
Deze namiddag is Ward dan gaan schaatsen in het Boudewijnpark te Brugge. Gisteren kreeg hij een sms van een vriendin van school of hij geen zin had om te gaan schaatsen. Ik heb Ward gevoerd naar Brugge en ze waren met 4, Ward,Lisa,Elvira,Manuella. Van mij mag hij gerust nog afspreken met gasten van school maar enkel in de namiddag.

14-11-2010, 19:06 geschreven door jmv


12-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.




12-11-2010, 18:42 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Leven in de brouwerije, een beetje luidruchtig maar geestig. Arno is gisterenmiddag toegekomen en hij heeft zijn playstation 3 mee.  Ze jeunen hun samen. Gisterenavond hadden we enkele vrienden op bezoek.
Vandaag hadden we een afspraak met de kapster en Ward wilde een nieuwe look. Persoonlijk vindt ik het schoon. 

12-11-2010, 18:36 geschreven door jmv


11-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Een lang weekend voor Ward, voor mij is het sedert september nog steeds hopen op beterschap. Ik heb nog steeds last van aanvallen van hoofdpijn.
Ward heeft enkele dagen een vriend op bezoek. Arno uit Oostkerke komt deze morgen toe, Ward verbleef er enkele dagen in de zomervakantie. Het is normaal dat we hem eens laten komen bij ons. Deze namiddag gaan ze normaal gezien naar de cinema, Jack Ass 3D willen ze alle twee wel zien.
Vanavond hebben we dan een spagetti-etentje bij ons thuis. Gisteren hielp Ward me met de groenten, voor 10 man saus maken vergt wel enige uren en Ward kookt graag.

11-11-2010, 09:41 geschreven door jmv


06-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
NOTP 2010









06-11-2010, 09:35 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Zoals jaarlijkse traditie zijn we naar de 'Proms' geweest gisteren. Eerst iets gaan eten in Merksem en dan terug met de tram naar het sportpaleis. Boy George, John Fogerty, John Miles, verrassingsact Barry Hay( van de vroegere Golden Earings), Charlie Siem en de sublieme Grace Jones. Er zaten alleen maar hoogtepunten in. Boy George,veel verzwaard en veel lagere stem dan vroeger, maar zijn songs bracht hij op een eigentijde wijze, John Miles een echte all-rounder, Charlie Siem een 24jarige violist die zo op zijn gemak de hoogste noten uit zijn viool haalde, John Fogerty een echte klassieker, Barry Hay die echt stoom in het sportpaleis bracht met Radar Love en When the lady smiles. Maar Grace Jones was echt de top, ik had vroeger veel bewondering voor Tina Turner en nog altijd maar Grace is een klasse apart. Ward zei dat ze waarschijnlijk het grote voorbeeld is geweest voor Lady Gaga maar dat Grace wel meer stijl heeft. Ward keek zijn ogen uit toen ze op het einde van ' La vie en rose' ronddraaide en bleek dat ze enkel een string aan had. Bij 'Slave of the rhytme' zei ie ' verdorie,ze heeft weer geen broek aan'.
Dus een heel geslaagde avond en de kaarten voor volgend jaar zijn weer al besteld.

06-11-2010, 09:33 geschreven door jmv


30-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vrijdag 29-10-2010 training met Ilse Heylen







30-10-2010, 05:53 geschreven door jmv


28-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Het eerste trimister zit er half op dus was het oudercontact vanavond. De laatste weken zag Ward de LO richting niet goed meer zitten. Mijn vermoeden klopte wel dat Ward enkel naar handel-talen wilde gaan om bij enkele maatjes te zitten in klas. Plezier maken. Maar zijn titularis staat 100% achter hem en gaf hem een trainingsschema maar Ward heeft het nog niet nodig gevonden om dit te bekijken. Ward was wel verbaasd dat Dhr Decaluwé heel positief over hem was. Hoe dan ook, Ward blijft op de sportrichting.
Wat zijn resultaat betreft ben ik en ook zijn moeder heel tevreden, 72% voor zijn algemene vakken en stamvakken. Eén opvallende uitschieter is wiskunde met 85%.
Ward komt zo op 67% met zijn LO erbij.
Meer positief nieuws is dat Wards moeder hem nu ook blijft steunen bij de beoefening van zijn judo, ook al heeft Ward geen zin om judocompetitie te doen. Volgend jaar zal hij hoogwaarschijnlijk deelnemen aan de cursus voor scheidsrechter, dit kan in het jaar dat hij 15 is of wordt en minimuum blauwe gordel moet hebben.

28-10-2010, 22:12 geschreven door jmv


17-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
De voorbije week ging het al iets beter. Maar toch ben ik nog enkele weken thuis van het werk. Woensdag volgt weer een uitgebreid bloedonderzoek en indien de waarden in mijn bloed veel verandert zijn, zal nadien waarschijnlijk weer een MRI-scan volgen om te zien in hoeverre de tumor al gereageerd heeft op de medicatie.
Dit weekend is Ward bij mij, vrijdagavond is hij gaan trainen en ik vond dat hij hem redelijk goed inzette. Hij traint vooral met Indra en Leander. Ondertussen is hij ook begonnen met de voorbereiding voor zijn bruine gordel, samen met Indra. Die twee kunnen het uitstekend met elkaar vinden op training ook al moet er verschrikkelijk veel bijgepraat worden over de gebeurtenissen van de voorbije week. Ward wilde zaterdag naar een film gaan. Meestal wordt de filmkeuze bepaalt door mij en enkele vrienden maar ditmaal was het Wards z'n keuze. 'Vampire suck' niet bepaalt mijn genre maar Ward wilde absoluut die film zien en hij genoot ervan.
Vandaag zal hij een beetje moeten studeren want er komen allerlei toetsen aan. Nog 14 dagen en hij krijgt zijn herfstraport, dagelijks werk is vanaf dit jaar heel belangrijk. 60% van zijn eindraport komt van zijn toetsen tijdens het jaar. Hij heeft het wel heel moeilijk met LO en hij zou wel willen veranderen naar handel. Onlangs belde ik met één van zijn LO-leraars en die raadde me aan om het herfstrapport af te wachten. 

17-10-2010, 00:00 geschreven door jmv


09-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Veel vrienden hebben is tof, maar een mens heeft slechts enkele goeie vrienden nodig. Vrienden die weten wanneer je ze nodig hebt of omgekeerd. Ik ben vorige nacht om 3 u wakker geworden met barstende hoofdpijn en dit verbeterde niet echt gedurende de dag. Ik had niet echt goesting om met iemand te praten maar was toch tevreden met het bezoek van vanavond.
Normaal had ik afgesproken met Wards moeder om enkele winterspullen te halen voor Ward. Ik vond het voor één keer niet erg dat ze zich niet aan de afspraak hield. Ik belde met Ward en hij was blij met de aankopen, vooral met zijn nieuwe jas die ik vorige niet geschikt vond voor de winter.
Ik vroeg me deze morgen wel af aan wat ik dit nu verdiend hebt. Ondertussen is er nog een probleem bijgekomen. Als ik dinsdag naar het ziekenhuis ga, zal ik er waarschijnlijk moeten blijven. Hopelijk niet want ik wil Ward niet onder stress zetten. Een terugkerende kwaal van enkele jaren geleden. Onlangs kreeg ik reeds pillen om dit tegen te gaan maar blijkbaar pakken deze niet. 

09-10-2010, 00:00 geschreven door jmv


08-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Ik heb zojuist Ward van school gehaald. Volgens de opvoeder van het internaat heeft Ward een goede week gehad. Op school loopt ook alles gesmeerd, nog altijd geen nota's. Straks komt zijn moeder hem afhalen.
Ik heb op maandag, dinsdag en woensdag na een redelijke week gehad.

08-10-2010, 18:43 geschreven door jmv


06-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Aangezien deze blog gestart is met de bedoeling dat Ward later kan nalezen wat er vanaf 2006 allemaal  gebeurt in zijn leven horen mijn gezondheidsproblemen daar ook bij. Vanaf 2002 zijn mijn hartproblemen begonnen. Veel werken en laat eten, roken en mijn bezorgdheid voor Ward. In die periode stond ik ook alleen om Wards eerste communie te regelen. Alles samen leidde tot mijn  eerste problemen. In 2008 een hartaanval en ondertussen nog wat kwaaltjes. Maar nu dit, alhoewel het niet kwaadaardig is, is Ward toch wel bezorgd. Vooral als hij thuis is en ik heb een slechte dag zie ik hoe hij ermee omgaat. Hij spreekt er niet over maar zijn doen en laten spreekt boekdelen. Dat zal wel het resultaat zijn van mijn zorg voor Ward de voorbije jaren en dat heeft me enorme voldoening.

06-10-2010, 20:27 geschreven door jmv


04-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

We zijn nu maandagavond en straks voer ik Ward naar het internaat. Vandaag geen school voor Ward want de leraars hielden een vergaderingsdag.
Zaterdag gingen we naar Kortrijk om enkele sweaters te kopen maar Ward zag het anders en ik was niet akkoord dus Ward vies en we zijn dan maar terug naar huis gegaan met niets mee. Zondag zijn we naar de openbedrijvendag geweest en we kozen de grote déco-zaak van Sanne haar ouders. Ward hielp mee om informatiebrochures samen te steken en hij bleef daar tot 18u.
Vandaag gingen we normaal met een vriendinneke naar de kinepolis gaan maar ik had een slechte dag, hoofdpijn, duizeligheid. Ik zegde dus af maar het vriendinneke mocht dan toch niet mee omdat ze een slecht rapport had. Ward was gans de dag heel behulpzaam.

04-10-2010, 20:11 geschreven door jmv


02-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Na een maand school kunnen we reeds een kleine balans maken.
Zijn eerste maandrapport dagelijks werk is goed, 74%. Dat is eigenlijk heel goed want 60% van zijn eindresultaat is afkomstig van het dagelijks werk. Eén echte uitschieter is wiskunde waar hij over 5 toetsen 87% haalt. Op sportgebied komt uit wat dhr Decrock, de LO-leraar van vorig jaar zei. 'Wardje komt er wel maar hij zal wel een ferme inspanning moeten doen'. Soms zakt de moed hem in de schoenen maar dan ben ik daar om hem op te peppen. Soms erger ik me wel dat hij zijn gsm niet opneemt maar in nood weet hij naar wie hij altijd mag bellen.
Zijn gedrag op het internaat is een andere zaak, ik kan hem wel altijd zeggen dat hij hem moet intomen maar het is zo moeilijk voor hem. Dat is een beetje een domper voor mij maar Ward jeunt hem,zegt hij. Voortdurend bijsturen zal wel nodig zijn.

02-10-2010, 07:16 geschreven door jmv


26-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Ward is dit weekend bij zijn moeder. Morgen moet hij om 9u15 naar de tandarts om zijn blokjes aan te spannen of toch de draadjes. 'k Heb hem dus niet veel gehoord.
Voor één keer iets voor mezelf. Sedert enkele weken ben ik regelmatig naar het ziekenhuis geweest voor onderzoeken. Sedert vorige week is een diagnose vastgesteld en sedert woensdag weet ik welke behandeling ik nodig heb. Ik heb een tumor ter hoogte van de sinussen, toch een redelijke kanjer van 2cm. Eén lichtpunt zeiden de specialisten, het is niet kwaadaardig maar toch wel een beetje gevaarlijk aangezien het reeds drukt op mijn oogzenuwen en dichtbij een slagader komt. Dit kan mettertijd een trombose veroorzaken. Maar met de medicatie die ik kreeg moet het gezwel langzaam oplossen, operatief kan het gezwel niet verwijderd worden. Ik voel me wel niet goed echt goed, regelmatige aanvallen van hoofdpijn. Toch ben ik  nu voor de rest van mijn dagen afhankelijk van die pillen. Dus moet ik nu dagelijks 8 soorten pillen innemen.
Vrijdag is er het eerste oudercontact op het internaat en ook Wards eerste rapport.

26-09-2010, 00:00 geschreven door jmv


18-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Weeral 14 dagen gepasseerd en dus is Ward hier terug. Deze week heeft hij op maandag voor een beetje heisa gezorgd. Maar er werd ingegrepen door de opvoeders en voor de rest van de week was hij een voorbeeldige intern. Vandaag mocht Ward meedoen aan het paintball-gebeuren van Jcob, iets waar hij al lang van spreekt en naar verlangd. Ik had het hem beloofd vorig jaar maar toen was hij nog een jaar te jong. Dus belofte maakt schuld en hij heeft hem ferm geämuseerd.

18-09-2010, 21:23 geschreven door jmv


Foto

Foto

Welke films zagen we in 2010?

Dossier K: *****
It's complicated:****
Sherlock Holmes:****
Did you hear about the Morgans:***
Shutter Island:**
The Bounty Hunter:****
Date Night: ***
Unthinkeble: ****
Sex and City 2: ***
Knight and Day: *****
Karate Kid : ****
The expendables:***
Adem: ****
Wall Street, money never sleeps:*****
Vampire suck:*(jm) ****(ward)
The town:
Zot van AA:


Mijn favorieten
  • Ward op youtube
  • David Deleu/Universport
  • volg gella op wereldreis
  • Karim
  • Gella

  • Foto

    Foto

    Foto

    Op 2/6 een topprestatie van Ward in Venray.Zilver op het grootste int. Tornooi in West-Europa

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto



    Archief per maand
  • 03-2014
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 08-2006
  • 06-2006
  • 09-2005

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs