wardjes blog written by JM
Foto

Foto

Ward met  zijn idolen,David,Gella, Catherine, Ilse, Ulla, Dirk, Harry, Heidi en Daan

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

tornooien vanaf 1/1/10:
13/01:SVS Hasselt: niets
21/01: Lendelede: GOUD
06/02:PK Ieper: BRONS
13/02:RK Herentals: 5de pl
07/03:Izegem: niets
13/03:Ingelmunster: niets
17/04:Moorslede: niets
25/04:Eernegem: BRONS

Foto

Foto

Foto

Foto


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Resultaten judo 09/2007-12/2008
30/9   Olen:2de pl
14/10 Waarschoot:2de pl
20/10 Tervuren:1ste pl
4/11 Veldegem:2de pl
11/11 Inter prov. Ingelmunster 3de pl
17/11 Lendelede: 2de pl
25/11 Wervik: 1ste pl
12/01 Houthulst: 1ste pl
20/01 Aalst: 1ste pl
26/01 Lendelede: 1ste pl
02/02 Latem: 1ste pl
03/02 Berlare: 1ste pl
17/02 Breskens(NL): 4de pl
02/03 Wouw(NL): 1ste pl
15/03 Ooigem: 1ste pl
26/04 Eernegem: 1ste pl
10/5 Clubkampioenschappen: 1ste pl
11/5 Hoevenen: 2de pl
17/5 Mierlo(NL): geen poduimpl
20/9 Wingene: 1ste pl
19/10:Waarschoot: 2de pl
02/11: Veldegem: 1ste pl
11/11:Interp Ronse: 2de pl
16/11:Lendelede: 1ste pl
25/11:Wervik: 1ste pl
29/11:Kruishoutem:


Resultaten judo vanaf 1/1/2009

SVS Hasselt 14/1:Zilver  -50kg
PK Ieper 1/2: gekwetst
Eernegem 24/4: Brons -55kg
Otegem 23/5: Brons -55kg
Bredene 13/9: niets
Evergem 17/10:niets
Lendelede 22/11:niets(goed gekampt)


Resultaten judo 09/2006-06/2007
Trazegnies 1e pl
Moorslede 1 e pl(vijfkamp)
Pot van Olen 1e pl
Izegem 2 e pl(vijfkamp)
Waarschoot 1e pl
Sint-Truiden 1e pl
Lendelede 1e pl
Ardooie 1 e pl(vijfkamp)
Wervik 1 e pl
Kemzeke 1e pl
Nevele 1e pl
Houthulst 1e pl
Wervik 2de pl(vijfkamp)
Lendelede 1e pl
Berlare 2de pl
Ooigem 1e pl
Kuurne 1e pl(vijfkamp)
St-M-Latem 1e pl
Wetteren 1e pl
Eernegem 1e pl
Kruishoutem 1e pl
Otegem 1 e pl
Venray 2 e pl

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Startpagina !


Foto

'Leer van gisteren,droom van morgen,leef vandaag' slogan van Wards grote idool
31-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

We weten nu waar we staan,door een fout(je) bij de organisatie van het tornooi in Eernegem,zijn de resultaten verloren gegaan.Voor sommige judoka's is dit een goede zaak maar voor Karim,Brandon,Louis,Maxim en Ward is dit niet zo goed want twee van de medeleiders toen verloren elk een gevecht.Dankzij de aanwezigheid op de provinciale trainingen,die nu ook werd ingerekend,staan Karim en Brandon samen op de eerste plaats.Ward staat derde op één punt doordat hij een provinciale training miste toen hij tijdens de paasvakantie bij zijn moeder verbleef.Karim miste vorig net het podium door de technische punten maar dit jaar kan hij de eerste plaats bijna niet meer verliezen.
Vanavond zijn we gaan trainen in Tielt.Prachtige vernieuwde zaal en volgens mij een training van hoog niveau.Fysiek kwam Ward nog tekort maar bij de technische oefeningen toonde hij dat hij toch enige kennis heeft.Hopelijk gebruikt hij zijn kennis tijdens volgende kampen.Spijtig genoeg kwam hij een kwartier voor het einde slecht neer op zijn elleboog.Pijnlijk was het waarschijnlijk wel maar met Ward weet je nooit of hij na een uur nog pijn heeft of niet.Ik heb een zalfje aangesmeerd en een verband aangebracht en hij ligt in zijn bed naar tv te kijken.Morgen weten we wel meer.
Na het afgroeten kreeg Ward als lid van Olympia Brugge een applaus voor zijn aanwezigheid en een invitatie om nog te gaan.

31-08-2007, 00:00 geschreven door jmv


29-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

We zijn gisteren of beter Ward is gaan trainen bij zijn vriendinnekes en vrienden van Sen-no-sen in Lissewege.Aangezien ik nog steeds moeilijk weg kan of kan rijden vanwege mijn voet,heeft Leen nog eens ingesprongen maar ik ben wel meegegaan.De eerste training begon om 19u en de tweede begon om 20u15.De tweede training was hij ingedeeld bij Chelsey en Shauny.Ik dacht dat Ward een speelvogel en babbelaar was maar die twee kunnen der ook weg mee.De trainer moest wel een paar keer ingrijpen maar uiteindelijk hebben ze nog redelijk goed getraind.Het is wel een toffe bende daar.Uiteindelijk is het wel nog vakantie maar vanaf volgende week beginnen de trainingen in Olympia en dan zal hij er wel de pees moeten opleggen.Zijn nieuwe trainer kent hem al een beetje vanop de provinciale trainingen en Ward kennende zal hij het dan wel serieuzer opnemen. 
Niettegenstaande we niet veel buiten kunnen houdt Ward zich goed bezig.Hij helpt zelfs afwassen en opruimen maar zijn hoofdactiviteit blijft tv kijken.
Echt verlangen(welk kind verlangt daarna) naar school doet hij niet maar hij zal er weer zo'n deugd van hebben.Ik moet wel voortdurend opletten dat hij genoeg eet tijdens de maaltijden want hij zit anders constant in de frigo.Hij is sedert zijn terugkeer uit Spanje niet meer bijgekomen maar afgevallen is ie ook niet. 

29-08-2007, 17:40 geschreven door jmv


27-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen  Zoals verwacht had Ward een prachtige dag gisteren.'sMorgens naar de judo-training in Zele.Hij zal nog een beetje mogen trainen want zijn fysiek is niet zo denderend vooral  in vergelijking met de andere judoka's.Er moet wel gezegd zijn dat de trainingen in Zele tamelijk zwaar zijn.Maar de rustperiode is nu voorbij en de eerste competitie is pas op het einde van de maand september.Vooral nu  hij zal beginnen beseffen dat een poduimplaats in de beker van West-Vlaanderen nog mogelijk is ,zal hij er weer volop voor gaan.En als hij naast een poduimplaats grijpt eindigt hij toch nog in de eerste 10,dat vind ik al heel goed en ik zal daar best tevreden mee zijn voor z'n eerste jaar als miniem.
Na de motorrit in de namiddag zijn ze nog naar het schietkraam geweest en later op de avond naar het vuurwerk.
Deze week moeten we nog zijn kamer gaan klaar maken in het internaat.

27-08-2007, 10:41 geschreven door jmv


26-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Na een week in de kliniek voelde ik mij gisteren niet zo denderend.Ward was wel erg compassieus en het stoorde hem niet dat we de eerste dagen niet veel zouden kunnen doen.Ik stelde hem voor naar Klara's mama te bellen of hij nog een paar dagen kon gaan logeren.Brandon's mama had ook al voorgesteld om Ward een paar dagen naar daar te laten gaan.Maar Ward bleef liever thuis.
Vandaag is er de eerste regionale training in Zele.Ik wilde graag dat Ward er naar toe ging,hijzelf trouwens ook.Maar ik heb moeten een hulplijn inroepen.Leen ging ons sowieso naar Zele voeren en zo is zij gisterennamiddag Ward komen afhalen,want ik heb te veel last aan mijn been en voet en zag het niet zitten om naar de training te gaan.
Leen,Luc en Ward hebben dan gisterenavond nog een toer gedaan met de fiets.Vandaag na de training gaan ze bbq-en,er is kermis en vuurwerk in Ooigem.Ward en Luc komen in de namiddag met de moto efkens naar Zwevezele en Leen met de auto om mij te bezoeken.Maandagvoormiddag komt Ward dan weer naar huis. Hopelijk gaat het dan al een stuk beter met mij.

26-08-2007, 21:36 geschreven door jmv


25-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Zo, het judo-kamp is voorbij.Razend enthousiast was Ward en volgend jaar wil hij zeker terug.Alhoewel de monitoren zeiden dat het niveau voor Ward ,Louis en Karim wel een beetje te laag was, hebben ze zich toch wreed gejeund.De accommodatie is splinternieuw en bevindt zich op een prachtig domein.
Van het moment dat we daar toekwamen gisterennamiddag was het al duidelijk dat ze zich hadden laten kennen.De eerste monitrice die we zagen herkende Ward in mij.'Ja', zei ze 'Ward en Louis ' en dat zei ons al genoeg.Enkel de eerste dag moesten ze een beetje veel in toom gehouden worden.Maar uiteindelijk hebben ze wel hun best gedaan.Veel heeft hij nog niet gelost over het kamp.Ze waren blijkbaar wel graag geziene gasten in de kantine of beter ze gingen graag naar de kantine want er bestelden daar twee meisjes waar ze wel erg geïnteresseerd in waren.En eerlijk gezegd smaak hebben ze wel.
Eén tegenvaller was er wel nl.Sybren,een judoka uit Ooigem,kwam verkeerd neer en moest dinsdag reeds afgehaald worden.Spijtig voor dat manneke want hij verlangde zo naar de stage en had deze als verrassing gekregen voor zijn verjaardag.Over de monitoren niets dan lof maar qua judo kan er niets aan de Kerstjudostage van Universport(van David Deleu) in Eeklo,dat waren zo ongeveer de woorden van Ward. 
Ikzelf heb een beetje mindere week achter de rug,een ganse week hospitaal voor de verzorging van mijn voet maar gelukkig kon ik tegen alle verwachtingen in toch vrijdagmiddag naar huis.Pas in zo'n situatie ken je je echte vrienden.Leen,wat je voor me gedaan hebt deze week is met geen geld te betalen.
Er is uiteindelijk een overeenkomst gesloten tussen Wards moeder en mij voor de communie.Het gezond verstand kan dus toch nog primeren.

25-08-2007, 17:56 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Ward en de kantine-meisjes.
Goe bezig!

25-08-2007, 03:01 geschreven door jmv


20-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op de foto met Dean

20-08-2007, 12:06 geschreven door jmv


19-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Roel Vanderstukken

19-08-2007, 21:24 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Timmo en Ward

19-08-2007, 21:21 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen met Stan op de foto

19-08-2007, 21:20 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vtm-live, FANTATISCH.Heel goede optredens van Reborn,Stan en Roel,Bart Peeters,Clouseau en Marco Borsato.Ward heeft hem ferm gejeund.Tussen de optredens door verzamelde hij leeggoed en kreeg per 20 flesjes ,één cola gratis.Ward verzamelde ongeveer 600 lege flesjes en mocht ook tweemaal een kadootje gaan afhalen.We stonden bijna aan het poduim,als je met iemand meegaat die het reilen en zeilen kent op concerten dan kan het niet misgaan.We zagen ook verschillende BV's waarmee Ward op de foto ging(o.a. Tess Goossens met haar mooie ogen,Dean,Timmo,Stan en Roel).
Na een korte nacht zijn we vandaag naar de Coupeure-feesten in Brugge.Zijn nieuwe club baatte er een grote stand met drank en frietjes uit.Tegen de avond zijn we dan naar de kermis geweest in Torhout.We schoten met zijn vieren ongeveer 70 staafjes af aan het schietkraam.
Morgen vertrekt Ward op judo-kamp in Tongerlo.Zo begint het nieuwe judo-seizoen voor hem.Hij kreeg vandaag zijn nieuwe vergunningskaart en is nu officiëel lid van Olympia Brugge.

19-08-2007, 20:56 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Met mooie Tess Goossens

19-08-2007, 00:00 geschreven door jmv


17-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Een voormiddag om een beetje uit te rusten en deze namiddag zijn we naar Blankenberge gegaan.Ik had op de blog van Karim en Chelsey gezien dat ze vandaag deelnamen aan de Bloso-zomertoer.Het werd voor Ward een blij weerzien met zijn vrienden van Sen-No-Sen.Hij mocht meedoen aan de judo-demonstratie.

17-08-2007, 18:54 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Een rustige dag was het gisteren.We zijn samen met een vriendin  een beetje gaan shoppen.Zaterdag verjaart een goede vriend en er moet toch een kadootje bijzijn.Effekes binnen geweest bij Media-Markt,een cd-tje en karaoke-spelleke voor Ward zijn PS2 en ik moest dringend een zwaardere geheugenkaart voor mijn fototoestel hebben.Dan naar Sport-World,Ward moest nog een paar korte trainingsbroeken en sportschoenen hebben voor zijn kamp volgende week.Best dat er iemand mee was die haar gedacht kon zeggen want tegen dat Ward zijn gedacht vindt als hij met mij alleen gaat winkelen jawadde dadde.Uiteindelijk hebben we alles gevonden wat we zochten en we hebben dan nog een broodje weest eten in de 'Smos-express' aan het station in Roeselare.
Ward heeft dan nog een beetje thuis zijn 'zangtalent' ge-oefend en is dan naar de GB geweest.Ik had een lijstje gemaakt en als een grootten is ie met mijn bankkaart vertrokken.De kassierster keek nog ne beetje zei hij toen hij met bankontakt betaalde.Hij gaf mij een seintje toen hij buiten de winkel was en dan ben ik hem gaan afhalen.
Nog een email-ke of twee gezonden naar zijn moeder ivm de communie.'t Zal weer ne moeilijke bevalling zijn om overéén te komen maar ja we zijn dat gewend en deze keer zal ik er niet veel woorden aan vuil maken.'k Heb geen zin om er veel over te discusiëren.Hopelijk vat ze het en laat ze me rap haar beslissing weten.'t Is eigenlijk wreed simpel,ne ja of ne nee volstaan voor mij.
Vandaag ga ik moeten beginnen zijn valies klaarmaken voor zijn judo-kamp,want zaterdag en zondag zal er niet veel tijd over zijn.Of  Ward verlangt om op kamp te gaan weet ik niet want hij is er niet mee bezig.Eigenlijk moet hij daarover niet spreken,hij zal wel een beetje verlangen zekerst.  

17-08-2007, 03:00 geschreven door jmv


15-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

15-08-2007, 21:26 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

15-08-2007, 20:27 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Hij had er lang naar verlangd maar eindelijk was het zover,op bezoek bij Steven De Rie.Voor mij ook een onbekende maar zijn naam staat telkens vermeld in de Urbanus-strips.Hij heeft een tekenstudio in het centrum van Antwerpen.Hij toonde Ward hoe hij de tekeningen maakt van Urbanus en andere figuren uit de strips.Maar tekenen is niet echt één van Wards beste talenten.Enige tijd geleden werd mij gevraagd om een paar foto's door te mailen,nu weet ik waarvoor ze dienden.Er lag een tekening klaar van Ward en hij maakte ook nog een tekening in de strip die ward mee had.Later trokken ze de stad in en kwamen op plaatsen die anders niet bezocht worden door de toeristen.
Op logement bij Leen en Luc,voelde Ward zich wreed goed.Fietsen,naar de cinema,bowlen en eten bakken op de steengrill.
Vandaag zijn we naar Oostende gereden,Ward had Lyl nog niet gezien sedert hij terug is uit Spanje en volgende dinsdag vertrekt ze zelf op reis voor een drietal weken.Morgen gaan we nog een beetje gerief halen voor zijn sportkamp volgende week.Hij moet nog een paar t-shirts en broeken hebben want zijn kleren die voor de vakantie nog goed pastten zitten nu redelijk krap.

15-08-2007, 20:26 geschreven door jmv


12-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

't Weekend zit er weer op.Mij ga je niet horen klagen over het weer,het was prachtig weer gisteren toen we naar Paradisio gingen en 's avonds hebben we kunnen buiten eten 'in de hoop' te Waregem.We hebben tot nu toe al bijna elk weekend goed weer gehad.Werchter, de Gentse Feesten en een paar keer aan zee.Hopelijk is het volgende week ook zo want dan gaan we naar VTM-life in Gent.
Paradisio is mooi,er was niet overdreven veel volk en zo konden we alles rustig bekijken.Ward heeft ingestemd met m'n keuze voor de locatie waar ik wil zijn communiefeest doen.Ik liet hem alleen gaan kijken om hem niet te beïnvloeden en toen hij terugkwam zei hij onmiddelijk dat ik mocht reserveren.
Nu is hij voor twee dagen gaan logeren bij vrienden,morgen gaan ze naar de Kinepolis om naar Ratatouille te gaan kijken,hij heeft ook zijn fiets mee en gaat waarschijnlijk nog een toertje doen met de moto.Dinsdag gaan ze dan naar Antwerpen,dit was reeds een hele tijd geleden afgesproken.Een kennis van ons is bevriend met Steven Derie,een medewerker aan de Urbanus-strips en hij heeft een tekenstudio daar.Ward was tevens gevraagd op het verjaarsdagsfeestje van Brandon,een beetje laat,maar alles was reeds gepland en zo'n afspraak kun je niet afzeggen.

12-08-2007, 20:51 geschreven door jmv


11-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen  Have A Nice Day Zo de vakantie in België is gestart voor Ward.Het is een plezier om hem bezig te zien met zijn Heelys en alhoewel er al veel verkocht zijn,zagen we geen andere kinderen met Heelys aan.Veel mensen keken op als ze Ward bezig zagen.Naar het schijnt glunderde ik, ja ne trotse papa ben ik wel en vooral als hij iets heeft wat een ander nog niet heeft.
Een min-puntje bij zijn terugkeer is zijn taal of sommige van zijn uitspraken, maar dit zal na deze week wel weer bijgeschaafd zijn.
Maandag moest ik nog een paar zaken regelen en Ward ging overal mee.In de namiddag heb ik dan zijn valies gemaakt,hij ging de rest van de week logeren bij Klara.Ik heb me dan nog eens nijdig gemaakt op zijn moeder.2,5 Kg erbij en die moesten wel ergens zitten.Zijn broeken die voor de vakantie nog prima pasten,spanden nu.Ik had twee nieuwe trainingsboeken gekocht,'k zal dus mogen weggeven.In een kolére heb ik dan eens gebeld naar Spanje maar het was niet mogelijk dat hij verzwaard was.Dat gewicht zal er waarschijnlijk bij gekomen zijn in het vliegtuig.Ward was dan wel kwaad op mij omdat ik naar zijn moeder belde.
's Avonds is Ward dan naar Klara's gefietst en hij heeft er een prachtige week opzitten.Carine is een voorbeeld-mama en sommigte mensen zouden er een voorbeeld aan mogen nemen.Ze noemt Ward een prachtkind,hij mag altijd teruggaan,een plezier om hem in huis te hebben.Zo is hij weer op zijn positieven na een maandje Spanje.'k Zal nu wel weer op mijn donder krijgen of een boze email.Niettegenstaande hij graag bij zijn moeder is en daar wel in het toppunt van de belangstelling staat en er waarschijnlijk goed voor hem gezorgd is,toch heb ik het gevoel dat hij daar een beetje zijn goesting mag doen.Ik zou misschien hetzelfde doen als ik mijn zoon maar een paar keer per jaar kan zien.
Daar ik een heel drukke week op het werk had en gisteren laat thuis kwam is Leen Ward gaan afhalen bij Klara.Zo is hij prima uitgerust om vandaag naar Paradisio te gaan.Vanavond gaan we dan eten in  'De Hoop' in Waregem.Ik zou daar willen zijn communiefeest geven.'t Is nu nog afwachten op het antwoord van zijn moeder of ze wil meewerken en mee betalen voor zijn communie.Blijkbaar heeft ze met het laatste een paar bedenkingen of problemen.





11-08-2007, 05:34 geschreven door jmv


06-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen We zagen ward vliegen

06-08-2007, 14:45 geschreven door jmv


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen We zijn dus op zondag naar de kust geweest.Eerst hebben we thuis ontbijt gemaakt voor de mensen waarmee we meegingen.Ward kreeg nog de dvd van 'Firmin' en nog tal van andere gadgets.Van L kreeg hij nog een toegangsticket voor het optreden van Clouseau in december in het sportpaleis van Antwerpen.Hij viel van de ene verrassing in de andere.Nadien zijn we naar Koksijde gereden,zijn Heelys moesten nog ingereden worden.In het begin een beetje stuntelig maar tegen de avond ging dat al redelijk goed.Hij heeft wel eerst een paar ferme buitelingen gemaakt.En wij hebben weer redelijk wat gegeten.'t Is ne hobby é,zoals een ander.

06-08-2007, 13:33 geschreven door jmv


05-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Groen is de kleur voor hoop.Hopelijk boekt ze volgend jaar een dagvlucht voor Ward(Ward ging het ze vragen maar dacht er niet aan op of durfde het niet vragen),hopelijk koopt ze hem geen zakmessen meer(van mij mag hij zagen zoveel hij wilt maar zakmessen krijgt hij niet van mij,ze heeft er hem dus weer twee gekocht) en hopelijk beseft Ward dat hij zal moeten vermageren(in één maand tijd 3 kilogram bij).
Met een uur vertraging,om 00u25 is Ward geland.Hij was moe en versleten maar hij was sprakeloos toen hij het verwelkomstcomité zag die mee was.Wat ze ook beweert,Ward is content om weer thuis te zijn.

05-08-2007, 00:00 geschreven door jmv


04-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Het is eindelijk zo ver,4 augustus.De dag dat Ward terugkomt uit Spanje.Zal het zoals elk jaar zijn dat ik weer de slechte ga zijn?Of zal het deze keer anders zijn?Afwachten!!!!!!!!!!!!!Vanavond om 23u30 landt hij op Zaventem.Dat het weer emotioneel zal zijn dat weet ik nu al.Zijn moeder zei gisteren dat hij het al moeilijk had om terug te keren.Het zal weer aanpassen zijn voor Ward na 5 weken.Er zijn subtiele manieren genoeg om een kind van 11 zonder woorden duidelijk te maken wat hij gaat missen.Vroeger kon ik me daar kwaad om maken en dat gaf een negatieve werking op Ward's manieren tegenover mij.
Gelukkig kan ik hier rekenen op tal van mensen die me bijstaan om deze overgangsperiode door te komen.Volgende week gaat Ward naar Klara's.Uit ervaring weet ik dat dit een positieve werking heeft op Ward.Carine,Klara's mama,weet hoe ze moet omgaan met Ward en Ward kent daar de regels.Hij heeft daar ook geen enkel probleem mee.
Het is telkens een nieuwe start als hij terug is maar dit keer zal het anders zijn.
Ik wil ook nog een viertal mensen bedanken omdat zij van juli 2007 een onvergetelijke maand hebben gemaakt.

04-08-2007, 07:51 geschreven door jmv


Foto

Foto

Welke films zagen we in 2010?

Dossier K: *****
It's complicated:****
Sherlock Holmes:****
Did you hear about the Morgans:***
Shutter Island:**
The Bounty Hunter:****
Date Night: ***
Unthinkeble: ****
Sex and City 2: ***
Knight and Day: *****
Karate Kid : ****
The expendables:***
Adem: ****
Wall Street, money never sleeps:*****
Vampire suck:*(jm) ****(ward)
The town:
Zot van AA:


Mijn favorieten
  • Ward op youtube
  • David Deleu/Universport
  • volg gella op wereldreis
  • Karim
  • Gella

  • Foto

    Foto

    Foto

    Op 2/6 een topprestatie van Ward in Venray.Zilver op het grootste int. Tornooi in West-Europa

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto



    Archief per maand
  • 03-2014
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 08-2006
  • 06-2006
  • 09-2005

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs