Resultaten judo 09/2006-06/2007 Trazegnies 1e pl Moorslede 1 e pl(vijfkamp) Pot van Olen 1e pl Izegem 2 e pl(vijfkamp) Waarschoot 1e pl Sint-Truiden 1e pl Lendelede 1e pl Ardooie 1 e pl(vijfkamp) Wervik 1 e pl Kemzeke 1e pl Nevele 1e pl Houthulst 1e pl Wervik 2de pl(vijfkamp) Lendelede 1e pl Berlare 2de pl Ooigem 1e pl Kuurne 1e pl(vijfkamp) St-M-Latem 1e pl Wetteren 1e pl Eernegem 1e pl Kruishoutem 1e pl Otegem 1 e pl Venray 2 e pl
'Leer van gisteren,droom van morgen,leef vandaag' slogan van Wards grote idool
26-09-2010
Ward is dit weekend bij zijn moeder. Morgen moet hij om 9u15 naar de tandarts om zijn blokjes aan te spannen of toch de draadjes. 'k Heb hem dus niet veel gehoord. Voor één keer iets voor mezelf. Sedert enkele weken ben ik regelmatig naar het ziekenhuis geweest voor onderzoeken. Sedert vorige week is een diagnose vastgesteld en sedert woensdag weet ik welke behandeling ik nodig heb. Ik heb een tumor ter hoogte van de sinussen, toch een redelijke kanjer van 2cm. Eén lichtpunt zeiden de specialisten, het is niet kwaadaardig maar toch wel een beetje gevaarlijk aangezien het reeds drukt op mijn oogzenuwen en dichtbij een slagader komt. Dit kan mettertijd een trombose veroorzaken. Maar met de medicatie die ik kreeg moet het gezwel langzaam oplossen, operatief kan het gezwel niet verwijderd worden. Ik voel me wel niet goed echt goed, regelmatige aanvallen van hoofdpijn. Toch ben ik nu voor de rest van mijn dagen afhankelijk van die pillen. Dus moet ik nu dagelijks 8 soorten pillen innemen. Vrijdag is er het eerste oudercontact op het internaat en ook Wards eerste rapport.
26-09-2010, 00:00 geschreven door jmv
18-09-2010
Weeral 14 dagen gepasseerd en dus is Ward hier terug. Deze week heeft hij op maandag voor een beetje heisa gezorgd. Maar er werd ingegrepen door de opvoeders en voor de rest van de week was hij een voorbeeldige intern. Vandaag mocht Ward meedoen aan het paintball-gebeuren van Jcob, iets waar hij al lang van spreekt en naar verlangd. Ik had het hem beloofd vorig jaar maar toen was hij nog een jaar te jong. Dus belofte maakt schuld en hij heeft hem ferm geämuseerd.
18-09-2010, 21:23 geschreven door jmv
11-09-2010
Het is moeders-weekend voor Ward. Toch kwam hij vrijdagavond een half uurke binnen en aangezien hij voelde dat ik de tijd had(meestal op vrijdagavond is het springen en vliegen) vertelde hij mij enthousiast over zijn belevenissen van de voorbije week. Het was echt plezierig om hem bezig te horen. Hij heeft wel zo zijn favoriete leraars, dat laat hij mij wel merken. De LO-krachtlessen zijn lastig maar Ward kijkt op naar de leraar. Zijn conditie was niet erg goed toen het schooljaar begon maar dit zal wel rap verbeteren met de acht uur LO per week. Ward wil reeds een hele tijd All Starschoenen en deze week heb ik er besteld. Toch een gelukzakske diene Ward. Op het internaat gaat alles voorlopig goed. Hij zal proberen om het zo te houden, beloofde hij mij. Het judoseizoen is heel langzaam begonnen maar zijn goesting om tornooien te doen is blijkbaar een beetje over. Morgen geen tornooi in Bredene, de komende tornooien laat ik volledig aan Ward over.
11-09-2010, 00:00 geschreven door jmv
05-09-2010
De eerste dagen van het schooljaar zijn alweer voorbij. Woensdag zijn de internen zoals gewoonte op de eerste woensdag van het nieuwe schooljaar naar zee geweest. Ze hadden geluk met het weer, ze hebben zelfs gezwommen in zee. Ze zitten met 16 in klas volgens ik hoor en zie zullen er drukke dagen volgen buiten de schooluren. We zijn ook nog naar het verjaardagsfeestje geweest van een vriendinneke van Ward in Zillebeke. Vandaag zijn we gaan fietsen in Wielsbeke.
05-09-2010, 21:18 geschreven door jmv
Welke films zagen we in 2010?
Dossier K: ***** It's complicated:**** Sherlock Holmes:**** Did you hear about the Morgans:*** Shutter Island:** The Bounty Hunter:**** Date Night: *** Unthinkeble: **** Sex and City 2: *** Knight and Day: ***** Karate Kid : **** The expendables:*** Adem: **** Wall Street, money never sleeps:***** Vampire suck:*(jm) ****(ward) The town: Zot van AA: