Voor de eerste maal dit seizoen waren we met 12 en het was een rush ( voor sommigen toch ) om door het drukke vrijdagverkeer te geraken, naar Erps - Kwerps. De reservenmatch werd gewonnen met 2/1. We stonden in de eerste set lang achter door de goede start van Erps-Kwerps ( EK ) TO bij 8/3 maar nadien kwamen we in de match via sterke services van oa. Kaat en Lotte, via 12/11 naar 13/16 voor ons en we werden de sterkere ploeg in alle spelonderdelen. Set 2 van bij de start bij de les , 3/8 en na een opslagreeks van Mieke stond het 7/16. Ook de jos serveerde sterk én foutloos , Anne en Nele scoorden de punten via de hoeken, kortom iedereen was goed bezig. De derde set starten we niet goed ; 8/6 en we konden niet meer op tijd bijbenen 15/11. We onthouden - met deze ploeg horen we steeds in de bovenste regionen van de rangschikking te staan, gewoon omdat de kwaliteit er in alle spelonderdelen is.
Hoofdwedstrijd dan : vliegende start van onze dames ; het puntenrelaas van de eerste 2 setten zegt voldoende : set 1 : 3/8 - 5/14, 9/16, 9/18, 11/21, 11/25 set 2 : 4/8, 6/14, 8/16, 8/20, 10/25 het is zeker menselijk om dan te denken dat je een half uur later in de douche staat, helaas de derde set starte een beetje te relax en EK scoorde eindelijk zelf wat punten en vatte moed door enkele missers bij ons. Langzaam draaide het spelbeeld : 7/8 nog bij de eerste TTO maar dan 16/13 en we kregen precies de motor niet meer opgestart + de fouten die EK in de eerste 2 sets steevast maakte bleven nu achterwege en het ging van 21/17 naar 24/18 en 25/20. De 4é set hetzelfde verhaal, we speelde nu ook niet echt slecht , maar iets teveel foutjes en een EK dat nu wel degelijk sterk aan het spelen was. Geholpen door de Erpskwerpenaren die hun wedstrijd hadden beeindigd en luidruchtig - en sportief hun dames aanmoedigden kon ook deze set niet gewonnen worden door ons 25/23.... 5é set dan maar en nu een triller : 6/6, 8/6, 10/7 en teruggevochten tot 13/13 en 14/14, Evelien aan de opslaglijn - haar zenuwen onder kontrole gehouden en 14/15 en na een EK fout 14/16. Na de match een beetje een dubbel gevoel : gewonnen of een punt verloren. Met het resultaat van de eerste 2 set overheerst het 2é gedacht maar we moeten natuurlijk ons spelpeil 3 sets kunnen aanhouden. De set die we met die kwaliteit kunnen brengen brengt elke tegenstander in problemen en die kwaliteit zullen we de volgende 2 wedstrijden zeker nodig hebben tegen Haasrode en Londerzeel.
28-10-2009
Bekernieuws
De volgende wedstrijd in de bekercompetitie gaan we spelen tegen de Lizards en dit in Opwijk. Nu nog uitkijken naar een geschikte datum ( voor 29/11 )
Onze jonge mannen weten nu wat niet de beste voorbereiding is om een volleybalmatch te spelen s'anderendaags. Volgende week mogen we door een kronkel in het competitie schema terug tegen dezelfde tegenstander. Ik reken op een frisse, fitte bende volgende zondag en op een revanche in de zin van elke set meer punten dan we nu haalden.