KIJK LINKS VAN DE PAGINA..... DE ALLERLAATSTE NIEUWTJES !!!!!
17-06-2009
Valencia staakt onderhandelingen
Valencia staakt onderhandelingen
Geschreven op dinsdag, 16 juni om 22:46
Alhoewel David Villa en Real Madrid graag met elkaar in zee willen gaan, vormt werkgever Valencia zich tot op heden spelbreker in de transfercarrousel. Manuel Llorente, voorzitter van de Oost-Spaanse club, heeft dinsdagavond zelfs laten optekenen dat de onderhandelingen met de hoofdstedelingen voorlopig gestaakt zijn.
"De gesprekken met Real Madrid zijn sinds afgelopen zaterdag niet meer hervat", vertelde Llorente aan diverse Spaanse media. "We hebben ervoor gekozen om voor nog onbepaalde tijd de stand van zaken te laten rusten, om zodoende in de nabije toekomst indien nodig het juiste oordeel te vellen. Voorlopig blijft David bij ons."
Jorge Valdano, algemeen directeur van Real Madrid, bevestigde dinsdag reeds dat de onderhandelingen met Valencia over een transfer van Villa moeizaam verlopen. "De laatste week is er enige onenigheid", gaf de Argentijn zonder blikken of blozen toe. Real Madrid zou een bedrag van 35 miljoen euro plus aanvaller Álvaro Negredo hebben geboden, maar in Valencia aast men op de absolute hoofdprijs voor Villa.
Barcelona en Chelsea hebben zich naar verluidt ook op het strijdtoneel gemeld. Villa wil echter niet naar het buitenland verkassen, terwijl de voorkeur van de aanvaller niet naar Barcelona maar naar Real uitgaat. Vorig seizoen was El Guaje al dicht bij een overgang naar Real. Maar Los Ché weigerden destijds een bod van naar verluidt vijftig miljoen euro te accepteren voor de topscorer van het EK van 2008.
di 16/06/2009 - 21:49Liverpool-boegbeeld en aanvoerder Steven Gerrard overweegt om over vier seizoenen te stoppen met voetballen.
Belga
"In 2013 loopt mijn contract af en zal ik 33 jaar zijn. Ik weet niet of ik dan nog doorga", zegt Gerrard. "Als ik dan stop, heb ik mijn hele leven voor dezelfde club gespeeld. Ik zal dus nooit een ander clubshirt dragen."
di 16/06/2009 - 18:33Emmanuel Eboué denkt eraan om Arsenal te verlaten. De 26-jarige Ivoriaan is ongelukkig met zijn speelkansen bij de Londense club.
Belga
"Nog een seizoen zoals het laatste kan ik echt niet meer aan", zegt de ex-speler van Beveren. "Als ik Arsenal verlaat dan is het voor een andere competitie. Ik zie mijzelf niet voor een andere Engelse club spelen."
Emmanuel Eboué ruilde in 2005 Beveren voor Arsenal, maar afgelopen seizoen verloor hij zijn basisplaats. Hij werd zelfs uitgefloten door zijn eigen Arsenal-fans.
di 16/06/2009 - 23:59Lierse heeft zich nog niet gewonnen gegeven in de strijd om Hervé Onana. De tweedeklasser verhoogt zijn bod op de spits van Waasland.
De Kameroense spits van Waasland, die het afgelopen seizoen topschutter was van Waasland, leek op weg naar St-Truiden. Maar nu heeft Lierse zijn bod op de spits verhoogd.
Toch heeft Lierse weinig hoop op een goede afloop. "Onana wil woensdag eerst met STVV praten. Lierse is tot het uiterste gegaan, maar Onana lijkt dus voor de eerste klasse te gaan kiezen", luidt het bij Lierse.
Christofer Baratto kan op zijn vierentwintigste opnieuw een stap hogerop zetten. De voormalige verdediger van STVV en KVSK United kan op belangstelling rekenen van enkele clubs uit België en Nederland. Onder meer Antwerp FC hoort in dat lijstje thuis.
De transfervrije Baratto genoot een deel van zijn jeugdopleiding bij Anderlecht. Bij Sint-Truiden speelde hij op jonge leeftijd in eerste klasse. Baratto was toen belofteninternational. De Luikenaar trok naar KVSK United en Eupen, allebei in de tweede afdeling.
Antwerp, MVV en RKC Waalwijk toonden vorige zomer belangstelling. Het kwam niet tot een overgang. Baratto trok het shirt aan van bevorderingsclub Veldwezelt en maakte een sterke indruk. Baratto kan op interesse rekenen van enkele tweedeklassers en van twee clubs uit de Nederlandse Eerste Divisie.
De 19-jarige Jonathan Mendes versterkt de rangen van titelverdediger Standard. Deze Fransman met Portugese tekende een contract voor twee seizoenen met een optie voor een bijkomend jaar.
Mendes maakte een goede indruk tijdens een stage. De voormalige jeugdspeler van Olympique Lyon hoorde het afgelopen seizoen toe aan Auxerre. Jonathan Mendes is een middenvelder.
Zulte Waregem en Jérémy Taravel bereikten een overeenkomst voor de komende vier seizoenen. Taravel speelt er sinds januari en vormde een sterk duo met Karel D'Haene centraal achteraan. Ze moesten slechts dertien tegendoelpunten toestaan en hadden een belangrijk aandeel in de vijfde plaats op de eindtabel.
De West-Vlaamse club neemt Taravel definitief over van het Franse Lille OSC. Er was belangstelling van Standard, dat op zoek is naar een opvolger voor Oguchi Onyewu. Le Havre zag ook wat in de centrale verdediger. Maar Tavarel blijft dus bij Zulte Waregem, tot grote vreugde van het bestuur.
"We zijn heel tevreden dat we met Jérémy een overeenkomst van lange duur bereikt hebben. Hij is ongetwijfeld één van de meest beloftevolle verdedigers in de Belgische competitie", aldus algemeen manager Vincent Mannaert. "Standard en Le Havre toonden concrete belangstelling. Dat we hem voor lange tijd hebben kunnen binden, is een belangrijk signaal dat we als club vooruit willen."
"Het feit dat Zulte Waregem mij een half jaar terug is komen halen in Lille en er alles aan gedaan heeft om mij goed te voelen bij deze club, heeft geleid tot een wederzijds respect en vertrouwen", legt Jérémy Taravel zijn keuze uit. "Het klopt dat de trainer van Standard mij contacteerde en hun directie contact opnam met Lille, maar SV Zulte Waregem toonde heel duidelijk dat zij verder wilden met mij en zowel de trainer, de directie als mijn ploeggenoten spelen hierbij een rol, dat mag ook wel eens onderlijnd worden."
Mijn ambitie voor volgend seizoen is duidelijk: ik moet verder progressie blijven boeken, me nog meer profileren in de verdediging en tonen dat ik thuishoor bij één van de beste ploegen van de Belgische competitie. Als ploeg kunnen we ons niet verstoppen. We eindigden net buiten de prijzen en komend seizoen zal het er door de play-offs toch anders aan toegaan. We moeten mikken naar een plaats bij de topzes en we hebben al bewezen dat we niet kansloos zijn tegen de grote ploegen."
RKC Waalwijk en FC Utrecht moeten verder zoeken naar een nieuwe verdediger. De twee Nederlandse clubs zouden geïnteresseerd zijn in de diensten van Arnold Kruiswijk, maar deze blijft Anderlecht trouw. Beide partijen willen met elkaar doorgaan, zei zaakwaarnemer Edwin Olde Riekerink in Het Nieuwsblad.
De 24-jarige Kruiswijk verruilde een jaar geleden FC Groningen voor Anderlecht, maar is in zijn eerste jaar in België niet uitgegroeid tot een vaste basisspeler. Aan een vertrek denkt de mandekker echter niet, terwijl paarswit ook niet van hem af wil. Het contract, dat nog tot medio 2012 doorloopt, wordt zodoende gerespecteerd.
Dit is vervelend nieuws voor RKC en Utrecht, die Kruiswijk op de korrel hadden. De Nederlandse clubs kunnen nu verder gaan zoeken naar defensieve versterkingen. Of Utrecht nog steeds op jacht is naar een nieuwe mandekker is overigens niet duidelijk, aangezien de Domstedelingen maandag al de komst van Jan Wuytens (Heracles Almelo) bekend maakten.
Schalke 04 heeft haar eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen binnen. De ploeg uit Gelsenkirchen bereikte dinsdag een overeenkomst met de pas negentienjarige Jan Morávek, die een vierjarig contract tekende bij Die Knappen. De Tsjech komt over van Bohemians 1905 uit Praag.
De komst van Morávek blijkt een voorbode te zijn op datgene wat komen gaat. Wij willen in de toekomst meer met talenten gaan werken, verklaarde voorzitter Josef Schnusenberg. Jan Morávek is een bijzonder groot talent en we zijn dan ook blij dat wij hem hebben kunnen contracteren.
De middenvelder was in de winterstop al op proef bij Schalke en liet destijds een goede indruk achter op de technische staf. In maart werd al een mondeling akkoord bereikt over een samenwerking en dinsdag werd de komst van Morávek officieel gemaakt. De jeugdinternational speelde in totaal 33 competitieduels voor Bohemians 1905.
Real Madrid houdt zich niet enkel bezig met het kopen van spelers: ook aan de verkoop van enkele krachten wordt gedacht. Jorge Valdano, de nieuwe algemeen directeur, stelt dat er vooral veel interesse is voor Nederlanders Arjen Robben en Wesley Sneijder. Vooralsnog heeft Real echter geen interessante aanbiedingen ontvangen.
Robben en Sneijder zijn slechts twee van de zes Nederlanders die overbodig dreigen te worden bij Real. Voor de positie van Sneijder kocht de Koninklijke onlangs al Kaká en voor de linksbuitenpositie heeft de club Franck Ribéry op het oog. Valdano zegt echter dat het moeilijk zal worden om de Fransman over te nemen: Bayern München wil hem niet kwijtraken en vraagt een astronomisch bedrag.
Ook de komst van David Villa is geen zekerheidje, zo meldt Valdano aan AS. De directeur bevestigt dat er met Valencia wordt gesproken over een transfer, maar vooralsnog liggen de vraagprijs en het bedrag dat Real in haar hoofd heeft ver van elkaar vandaan. Geruchten over de mogelijke komst van Zlatan Ibrahimovic of Diego Forlán wees Valdano direct naar het land der fabelen: Zij zijn niet in beeld.
Real heeft voor de spitsenpositie onder andere Klaas-Jan Huntelaar en Ruud van Nistelrooij in loondienst, maar beide aanvallers kunnen bij een goed bod vertrekken. Ook Sneijder, Robben, Rafael van der Vaart en Royston Drenthe staan om de nominatie om de Spaanse hoofdstad te verlaten. We hebben al wat aanbiedingen voor onze spelers ontvangen, maar die waren of niet interessant genoeg of de desbetreffende speler wil niet vertrekken, aldus Valdano. We wachten af.
Barcelona moet steeds meer rekening gaan houden met een vertrek van doelman Victor Valdés. Afgelopen weekend werd al bekend dat de salariseisen van de keeper te gortig waren en dinsdag zijn de onderhandelingen voor een onbepaalde tijd stop gezet. Tegenover Cadena Ser laten de zaakwaarnemer van Valdés (Ginés Carvajal) en technisch directeur Txiki Beguiristain weten dat het verschil tussen vraag en aanbod op het moment veel te groot is.
Aangezien het huidige contract van Valdés nog een jaar doorloopt wordt een transfer steeds waarschijnlijker. Manchester United zou geïnteresseerd zijn in de diensten van de Spanjaard, die al zijn gehele loopbaan bij Barcelona speelt. De keeper heeft naar verluidt een jaarsalaris van negen miljoen euro geëist, terwijl de club niet verder wil gaan dan zeven miljoen. Lionel Messi is de grootverdiener in de selectie met een jaarsalaris van tien miljoen euro; Xavi krijgt ieder jaar negen miljoen.
Voorzitter Joan Laporta liet afgelopen zondag nog weten dat hij vertrouwen had in een goede afloop van de onderhandelingen, maar bevestigde dat een akkoord ver weg was. We hebben een salarisschaal die wij logisch achten, gezien de huidige economische situatie, vertelde Laporta. Momenteel zitten we niet in de buurt van dit bedrag. Maar ik kan me Victor niet in een ander shirt dan dat van Barcelona voorstellen. Laten we niet op de zaken vooruit lopen.
Valdés is afkomstig uit de eigen jeugdopleiding van Barcelona en speelde eerst drie jaar in het B-team voordat hij in het seizoen 2002/03 debuteerde in het vlaggenschip. Valdes groeide al na een seizoen uit tot de onbetwiste nummer een tussen de palen en speelde tot dusver 225 competitiewedstrijden voor zijn club. Met Barcelona won hij onder andere een paar keer de titel en tweemaal de Champions League.
De Bulgaarse topclub CSKA Sofia is van plan om in de toekomst te gaan spelen met een ploeg die louter bestaat uit spelers van eigen bodem. Algemeen directeur Ventsislav Zhivkov liet dinsdag in 7 Dni Sport weten dat de nog resterende spelers van buiten Bulgarije in de toekomst moeten vrezen voor hun plek in de A-selectie. Van nu af aan zullen wij een koers gaan varen waarbij alleen Bulgaarse spelers in onze plannen voorkomen, aldus Zhivkov. Iedereen binnen de club is ervan overtuigd dat dit een juiste keuze is, en dat het ons op den duur succes zal brengen. Wel beseft de bewindsvoerder van CSKA dat het zomaar beëindigen van de contracten van de buitenlanders niet zonder slag of stoot zal gaan.
We zijn ons ervan bewust dat een verlangen één deel is, en de realisatie van het plan een heel ander verhaal, voegde Zhivkov toe. De afgelopen maanden hebben al zes spelers van buiten Bulgarije de club verlaten, terwijl de club momenteel druk bezig is ook het overige contingent buitenlanders te slijten. Op huurbasis of in de verkoop.
In navolging van de magere resultaten van de nationale ploeg van de afgelopen jaren, besloot de Bulgaarse bond onlangs dat clubs niet meer dan drie spelers van buiten de Europese Unie op de loonlijst mogen hebben. De bond wil dat het eigen talent weer voorrang krijgt, zodat ook het Bulgaarse elftal in de toekomst weer een rol van betekenis kan gaan spelen op het internationale podium.
Waar Franck Ribéry volgend seizoen onder contract staat is nog niet helemaal duidelijk. De aanvaller van Bayern München zou in de nadrukkelijke belangstelling staan van Real Madrid, maar in tegenstelling tot Barcelona, Manchester United en Chelsea heeft de Koninklijke nog geen bod uitgebracht op Ribéry. Voorzitter Karl-Heinz Rummenigge hoopt dat dit zo blijft: Want nogmaals, wij willen Ribéry niet kwijt.
De Fransman is al wekenlang het onderwerp van diverse geruchten. Real zou Ribéry graag willen overnemen en had bedacht dat Bayern twee spelers uit het rijtje Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder en Arjen Robben mocht kiezen wanneer Ribéry de omgekeerde weg zou bewandelen. Rummenigge is bekend met deze geruchten, maar heeft nog geen voorstel ontvangen uit Madrid. Barcelona, Manchester United en Chelsea brachten wél al een bod uit.
Ik ga niet over bedragen praten, maar het klopt dat we aanbiedingen van deze clubs hebben ontvangen, zei Rummenigge in Bild. Wij gaan daar relaxed mee om en hebben de interesse vooralsnog weggewuifd. Real heeft ons wel benaderd met de vraag of wij bereid zijn om te praten over een transfer. Wij hebben dat voorstel niet geaccepteerd, om de simpele reden dat wij Franck niet kwijt willen raken. Ik ben er trots op dat een van de drie beste spelers ter wereld bij Bayern speelt.
Rummenigge weet echter als geen ander dat de zaak helemaal kan omdraaien wanneer Real met een Pérez-achtig bod op de proppen komt. Wanneer wij als handelaren zouden denken zou een transfer inderdaad logisch zijn, vertelde de preses. Maar in voetbal gaat het niet alleen maar om geld, het gaat ook om emotie. Wij hebben Franck twee jaar geleden niet gekocht met het idee om hem met een forse winst door te verkopen. We willen graag weer meedoen om de prijzen: dan is het dus zaak om je beste spelers te behouden.
Ribéry zelf houdt zich vooralsnog op de vlakte over zijn toekomst. De Fransman is momenteel op vakantie in Spanje en in diverse Spaanse media verscheen de mededeling dat Ribéry zijn voorkeur voor Real Madrid heeft uitgesproken. De international heeft echter aan zijn club laten weten dat hij niet met Spaanse journalisten heeft gesproken over een transfer naar Real. Het contract van Ribéry, die tot dusver 53 competitieduels speelde voor Bayern, loopt nog twee jaar door.
De Japanse aanvaller Yoshito Okubo keert na een half jaar alweer terug naar zijn vaderland. De 27-jarige international werd in januari door VfL Wolfsburg overgenomen van Vissel Kobe, maar kon moeilijk aarden in Duitsland. Om die reden keert hij terug naar de club waarvan hij zes maanden geleden overstapte.
In totaal speelde Okubo negen Bundesliga-duels voor kampioen Wolfsburg, en kwam hij twee keer in actie in de UEFA Cup en één keer in de Duitse beker. Scoren deed de 38-voudig Japans international in al die optredens niet. De Aziaat moest opboksen tegen het gevreesde spitsenduo Grafite/Edin Dzeko; een strijd die hij uiteindelijk verloor.
Het is voor Okubo de tweede keer dat een Europees avontuur eindigt in een deceptie. Tussen 2004 en 2006 was hij ook al eens actief in Spanje bij Real Mallorca, maar ook daar wist hij nooit definitief door te breken. Ook toen keerde hij terug naar zijn vaderland, waar hij uiteindelijk zijn vorm hervond en een transfer afdwong naar Wolfsburg.
Geschreven door Bart Kruyt op dinsdag, 16 juni om 08:59
Real Zaragoza wil met Sébastien Pocognoli de Primera División in. De Spaanse club, die het afgelopen seizoen ontbrak op het hoogste niveau maar na een jaar alweer promoveerde, ziet in de Belgische back een welkome versterking voor de achterhoede. Een transfer is echter niet waarschijnlijk, daar Pocognoli heeft aangegeven dat hij met zijn huidige werkgever AZ de Champions League in wil gaan. Een akkoord over een nieuw contract is er echter nog niet. (Sudpresse)
Shota Arveladze blijft de komende twee jaar als trainer werkzaam voor AZ. De Georgiër, die onlangs nog in beeld was om de technische staf van Ajax te komen versterken, tekent bij de Alkmaarse club een nieuw contract voor twee jaar. Arveladze was afgelopen seizoen al werkzaam bij de landskampioen maar hij mocht zich nog niet officieel assistent-trainer noemen omdat hij niet over de juiste papieren beschikte. Die heeft hij nu wel, wat door AZ beloond is met een nieuw papiertje. (AD/Sportwereld)
De strijd om David Villa is nog lang niet gewonnen door Real Madrid. Nadat Valencia afgelopen zondag al ontkende dat er een akkoord was bereikt over de spits blijken er nog meer kapers op de loer te liggen. De interesse van Barcelona was bekend en nu heeft ook Manchester United interesse in de spits. De Engelsen hebben een transfersom van 52 miljoen euro in gedachten, een Brits record. (Daily Mirror)
Barcelona heeft een soortgelijk bedrag in haar hoofd. De Europees kampioen wil Valencia laten kiezen: of vijftig miljoen euro, of veertig miljoen plus Bojan Krkic en Martin Caceres. De twee spelers kunnen op huurbasis voor Los Ches gaan spelen, zodat Valencia in Krkic in ieder geval alvast een vervanger voor Villa in huis heeft. Krkic heeft echter aangegeven dat hij liever niet verhuurd wil worden. (Marca)
De flanken van Hamburger SV kunnen er volgend seizoen wel eens bekend uit gaan zien voor de Nederlandse voetballiefhebbers. Bruno Labbadia, de opvolger van Martin Jol in Noord-Duitsland, heeft aangegeven dat hij Eljero Elia graag ziet komen. Bovendien is de oefenmeester gecharmeerd van die andere vleugelaanvaller van FC Twente: Marko Arnautovic. De Oostenrijker, die momenteel met een zware voetblessure in de maag zit, zag Chelsea en Internazionale eerder afhaken. (Laola)
Hulk kan zijn loopbaan voortzetten in Engeland. De zaakwaarnemer van de Braziliaanse spits, Teodoro Fonseca, meldt dat Hulks werkgever FC Porto een Engels bod van liefst veertig miljoen euro heeft ontvangen. Dit voorstel is van tafel geveegd door de Portugezen, die de 22-jarige aanvaller niet kwijt willen. Dat is geen probleem, want Hulk is gelukkig in Porto, vertelde Fonseca. Pas als de club groen licht geeft denkt hij na over een transfer. Het contract van Hulk loopt nog drie seizoenen door. (Sky Sports)
AS Roma overweegt om Emanuel Pogatetz naar Italië te halen. De robuuste verdediger degradeerde onlangs met Middlesbrough naar de Championship en kan hierdoor voor een vriendelijk prijsje vertrekken bij de Engelse club. Roma, dat in Pogatetz een welkome versterking ziet, is van plan om een poging te wagen. De Italianen willen echter eerst afwachten hoe de Oostenrijker herstelt van zijn knieblessure. (Krone)
Peter Crouch is de volgende spits die zich in de belangstelling van Manchester City heeft gespeeld. De boomlange aanvaller sprak onlangs zijn zorgen uit over de situatie bij Portsmouth en kreeg een tik op de vingers van algemeen directeur Peter Storrie, die vond dat Crouch zijn kritiek binnenskamers had moeten houden. De aanvaller wil graag duidelijkheid over zijn toekomst en City wil hem dit geven. (Manchester Evening News)
Het is alweer een tijdje stil rondom de transfer van Thomas Vermaelen naar Arsenal, maar volgens zijn zaakwaarnemers betekent dat niet dat een overgang van de baan is. Sjaak Swart en Søren Lerby, die de Belg begeleiden, verwachten snel witte rook. "Het is meer een kwestie van wanneer, dan van of," zegt Swart. Dat wanneer' wordt mede ingegeven door Vermaelen zelf, die momenteel op vakantie is en vrijdag terugkeert. Ajax en Arsenal zijn al akkoord over een transfersom. (AjaxLife)
In de wandelgangen worden Deco en Wesley Sneijder met een overgang naar Internazionale in verband gebracht, maar Antonio Caliendo weet wel beter: Ederson wordt de nieuwe spelmaker van de Italiaanse grootmacht. De zaakwaarnemer van de middenvelder van Olympique Lyon heeft uit Milaan te horen gekregen dat Inter twintig miljoen euro over heeft voor zijn cliënt. Ik verwacht geen problemen. Het is zo goed als zeker dat hij volgend jaar voor Inter speelt, meent Caliendo. (Tutto Mercato)
Sevilla en Tottenham Hotspur hebben na ruim anderhalf jaar eindelijk de strijdbijl begraven. De twee clubs lagen met elkaar in de clinch na de transfer van trainer Juande Ramos naar Londen en Sevilla dreigde zelfs met een gang naar de rechter. Maandagavond troffen beide clubs zich echter in een schikking, waarmee de kous af is.
Ramos vertrok in oktober 2007 naar Tottenham, waar hij een meerjarig contract ondertekende. Sevilla beschuldigde de Engelse club er echter van dat zij de Spanjaard op illegale wijze had benaderd. The Spurs hadden zich niet gemeld bij Sevilla, dat haar coach eigenlijk helemaal niet wilde laten gaan. Een rechtszaak dreigde.
Daar wordt nu echter vanaf gezien. Tottenham en Sevilla vonden elkaar maandagavond in een schikking, waardoor de Spanjaarden geen stappen meer zullen ondernemen. Het verblijf van Ramos op White Hart Lane was overigens maar van korte duur: de trainer werd al na een jaar ontslagen en ging vervolgens een half jaar bij Real Madrid aan de slag. Ook daar is hij inmiddels vervangen.
di 16/06/2009 - 13:29Brazilië heeft op de Confederations Cup pas in de extra tijd afstand kunnen nemen van Egypte. Kapitein Lucio en Kaka weten hoe dat komt. "We spelen te veel matchen, we zijn geen machines."
Voor de trip naar Zuid-Afrika hebben de Brazilianen eerst nog WK-kwalificatieduels afgewerkt.
"We spelen in Europa, reizen daarna naar Zuid-Amerika en dan naar hier. Wij zijn moe", zegt Kaka. Lucio: "Sinds we in Zuid-Afrika zijn, slapen we heel slecht wegens de jetlag. Maar vier of vijf uur per nacht."
Dunga trad zijn spelers bij. "De spelers zijn moe na twee zware WK-kwalificatieduels en hebben dringend slaap nodig." Donderdag speelt Brazilië tegen de VS en zondag volgt de clash tegen Italië.
Real Madrid betaalde vorig seizoen 17 miljoen euro aan Ajax voor Klaas-Jan Huntelaar. De 25-jarige aanvaller deed het niet onaardig met acht doelpunten in twintig competitieduels. De plaatsen worden duur bij de Koninklijke, een vertrek van Huntelaar is bespreekbaar.
Olympique Lyon probeert de Argentijn Lisandro Lopez aan de haak te slaan als nieuwe goalgetter. De onderhandelingen met FC Porto schieten echter niet op. Lyon denkt daarom luidop na over een bod voor Klaas-Jan Huntelaar.
Real Madrid is bereid om water bij de wijn te doen. De Nederlandse international mag vertrekken voor minstens 12 miljoen euro.
Tweedeklasser Beveren heeft zich versterkt met Erwin Lemmens, die het vertrek van Rubin Dantschotter opvangt. De 33-jarige doelman tekende een contract voor drie seizoenen op de Freethiel.
Erwin Lemmens werkte met Johan Boskamp, de nieuwe trainer van Beveren, samen bij Dender. Na een dubbele heupoperatie werd hij er aan de kant geschoven. De 33-jarige Lemmens wil bewijzen dat hij nog zijn mannetje staat onder de lat. Lemmens speelde bij Beveren, Santander, Espanyol, Olympiakos en RKC Waalwijk en neemt bij Beveren de plaats in van Dantschotter, die terugkeert naar Cercle Brugge.
Beveren biedt Lemmens, die al enkele maanden voluit meetraint bij Zwarte Leeuw, een contract aan voor drie seizoenen.
Volgens het Nederlandse Voetbalprimeur.nl behoort een overgang van Sabrin Sburlea van FC Brasov naar Club Brugge tot de mogelijkheden. De jonge Roemeen lukte bij Brasov twintig doelpunten in 74 wedstrijden. Sburlea staat ook op de verlanglijst van Ajax.