De reguliere Q7 V12 TDI is een mooi alternatief voor sleepbootkapiteins met watervrees, maar toch vond ABT het de moeite waard het monster nog wat extra pit te geven.
Even resumerend: de standaard audi Q7 V12 TDI heeft 500 pk en 1000 nm. Daarmee haalt de geweldenaar in 5,5 seconden de 100 en de topsnelheid zou begrensd moeten zijn op 250 km/u. ABT heeft zijn wonderdokters nog eens laten kijken naar de 6 liter grote twaalfcilinder diesel en heeft de boel nog kunnen oppeppen. Het TDItje gaat dankzij een krachtkuur naar 560 pk en haalt een giga-koppel van 1200 nm. Volgens ABT sprint de 2600 kg zware Q7 V12 TDI dan in 5,3 seconden naar de 100 en haalt een topsnelheid van 258 km/u.
De Gallardo is het meest succesvolle Lambo model ooit. Er zijn tot op heden ruim 9000 units van verkocht. De achterwielaangedreven LP550-2 is de laatste toevoeging aan de Gallardo -range en zal gelimiteerd worden tot 250 units. En juist de achterwielaandrijving is natuurlijk uniek, tevens past het goed bij Balboni: The LP 550-2 Valentino Balboni was conceived in line with his own thinking, and it meets many customers requests for a model with a unique character, which offers a very special kind of active driving fun.
Het vermogen van de LP550-2 is uiteraard 550 pk, afkomstig uit de 5.2 liter tiencilinder. De sprint van 0-100 is mogelijk in 3,9 seconden, de topsnelheid is 320 km/u.
Hallo iedereen, en welkom bij de nieuwe blog van viromato. Het is de bedoeling dat wij jullie informatie geven over auto's, maar omdat ik fan ben van moto's (vooral motocross) zullen er later ook nog foto's en informatie komen over moto's. Verder willen wij nog mededelen dat we NIEUW zijn.. d.w.z. dat er nog niet veel op onze blog staat. Wij raden jullie aan om onze site regelmatig te bezoeken Alvast bedankt grtz VIROMATO