Hey,
We hebben een werkweekend achter de rug. Zaterdag kwam mijn vader ook om samen met Adelaar de garage van een drempel te voorzien. Alvorens dat te kunnen doen moesten ze de tijdelijke poort weghalen én nog een stuk van de (oude) binnenmuur afslijpen. Deze foto is van net na het slijpen/afkappen:

Dat stuk muur bestond bijna volledig uit beton waardoor het slijpen lang duurde én veel slijpschijven kostte (getuige de foto); om over de dikke stofwolk overal in huis nog maar te zwijgen... omwille van de gezondheid ben ik met ons kleintje uit huis gevlucht ;)

Toen ik terug thuiskwam was de klus geklaard: twee arduinen drempels van 8cm hoog, 25cm diep lagen mooi op hun plaats. (Op de foto zie je nog wat schuim van de cementsluierverwijderaar.).

Vrijdag had mijn vader een volgende laag plaksel op de gyprocnaden in het kleine kamertje gelegd en ook installeerde hij een deur in 'kamer 1'

Zondag plaatste Adelaar een volgende velux, in 'kamer 1'. Intussen zitten we over de helft van de te plaatsen veluxen. (nu reeds 6, nog 5 te gaan)

See you soon,
Birdy
|