Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Dilbeek () en mijn beroep is invalide urgentieverpleegkundige.
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
klop...... coma....... voor maanden! (2001)
Hele(levens?)lange revalidatie.
Daarjuist voorpost Dilbeek gaan opkuisen met ne man of 10. Plaats gemaakt voor de loopband en tafels in een groot vierkant gezet in de garage + afgekuist, om les te geven.
Zoals je wel al kon lezen wil (zal?) ik weer joggen! De brandweer wil daaraan meehelpen door een loopband aan te schaffen. Gisteren een tof modelleke gaan uitkiezen in Hamme in een fitnesswinkel samen met een luitenant (mijn buurman). Het komt op het bestuur van februari, en dan de levering binnen de week in voorpost Dilbeek.... Joepie! Het is natuurlijk de bedoeling dat hij ook door de andere mannen te gebruiken is (aan een hogere snelheid dan ik ;)
Omdat ik ABSOLUUT terug wil joggen ben ik op zoek naar een atletiektrainer die ervaring heeft met hemiplegiekers (halfzijdig verlamde) Er is nog maar een restant, MAAR HET IS ER NOG!!!! Weet je iemand? Als de bliksem: ulrik.boon@telenet.be
Alexander, de vader van Johann, de uitbater van Alpenblick in Bach Oostenrijk is met de traktor naar beneden gestort en was op slag dood. Ik ga al een paar jaar niet meer mee met de pompiers maar ik word er toch even stil van!
Ik heb een bronchit. Weeral ziek? Ja, inderdaad! Ik mag heel de week niet gaan werken. Schaam mij eigenlijk voor mijn werk. Weerallllllllll.............. Slijm, snuiten, hoesten........... Antibioticum nemen: vanaf vandaag maar: ik heb schrik dat het een echte longontsteking word!
Er is mij gezegd: "Ah jong, ge gaat uw lezers beginnen vervelen met uw 10 jaar" (Ik weet niet meer juist hoe die persoon dat zei maar 't kwam daar op neer) Maar 10 jaar...... Via mijn vriendin heb ik uit een totaal andere hoek gehoord: "Allé, zit Ulrik daar nu nog mee bezig??" Die opmerkingen zijn misschien op hun plaats maar ik zit nog altijd met mijn halfzijdige verlamming! Als het nu een vechtpartij was zonder gevolgen (of beperkte) dan was dat allang vergeten. Maar nu....
Wat 10 jaar al? Wel, 23 september 2001 was de slag. Gevolgd door een maandenlange coma, een hemiplegie (halfzijdige verlamming), en een jarenlang (levenslang?) herstel. Ik zou hier kwaad kunnen spreken van de dader (welbekend) maar ik ga dat hier nu niet doen see! Waarom niet? Wel, ik moet ermee stoppen van kwaad te zijn op hem. Vanwaar die plots ommekeer? 't Zal nooit mijn vriend worden, maar ik laat hem beter voor wat hij is. Ik moet naar de toekomst zien, met mijn madammen. Mijn partner en mijn dochter van 16 maand: 2 superleuke dames. Ik moet mijn vrouw meer dan dankbaar zijn: het engelengeduld dat ze met mij gehad heeft! En mijn ouders staan ook altijd klaar voor mij. Waarvoor nen dikke merci!!!
Van zaterdagavond 27/8 tot en met zaterdagavond 3/09 is er weer wat te beleven in Dilbeek! Gedurende die week zijn er utzendingen van Radio Dilbeek. De frequentie is 94,3 mHz. Meer uitleg volgt later. Gisterenavond opstartvergadering gehad.
Dit weekend -van vrijdag tot maandag- terug naar Oostduinkerke geweest bij Bart Beachhouse. Ik schrijf het na het weekend om mogelijke inbrekers te slim af te zijn ;) Met Viktoria en Nasj een superweekend beleefd. Foto's volgen!
Er waren nogal wat vrije radio's in de buurt: -radio Maeva in Asse -daarna radio Viva in Asse -radio Terat in ..... Ternat -radio Atlantis in Schepdaal -radio Seven in Zellik -radio Pajotteland -radio Ring -radio Contact
Ik vergeet er vast en zeker nog een paar... Jullie mogen altijd reageren en aanvullen.
Gisterenmiddag naar Frank Van Der Linden (zanger van De Mens) geweest. Hij trad op aan het kasteel van Groot Bijgaarden op Boke Bijgaarden. Vanavond is het het Vijverfestival in Dilbeek Centrum maar ik weet niet of ik ga gaan. Ik ben moe........ Ik ben een oude vent he ondertussen! Al wie dat wel gaat:
Vorige zaterdag was het euh kerstfeest van de familie Boon. Vroeg? Laat? Nee, het is verschoven naar de grote vakantie. Hierbij een foto van ons prinses!
Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Sint-Ulriks-Kapelle / Dilbeek (België) en mijn beroep is urgentieverpleegkundige (invalide, nu zorgdatacel).
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .