Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Dilbeek () en mijn beroep is invalide urgentieverpleegkundige.
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
klop...... coma....... voor maanden! (2001)
Hele(levens?)lange revalidatie.
Na het avontuur in de KHB (HUB, hogescholen, universiteiten Brussel is het nu denk ik) van donderdag, was het vrijdag tijd voor botox nr zoveel (ik ben de tel kwijt. Ik kan het wel eens gaan opzoeken als je dat echt wilt.) In Pellenberg, onder algemene narcose deze keer. Een geluk achteraf gezien, want ze hebben een keer of 30 (dertig!) geprikt, aan de gaatjes te tellen (Ha ja, ik kan het niet weten: ik sliep :)) I UB
't Is weeral gebeurd see. De presentatie (3 groepen, 3 x 45 minuten) en 't is goed geweest (denk ik/hoop ik) In de KHB bedoel ik, aan 't zuidstation (Dat heeft ondertussen weeral een nieuwe naam maar die ben ik vergeten. En nog een nieuwtje gehoord: Ze gaan terug verhuizen, van het Zuidstation naar het St-Jansziekenhuis. (Waar ze vroeger al zaten). Daar trekt men een volledige nieuwbouw op. De afdeling kine zit al niet meer bij KHB. Dat is weggetrokken uit de hogescholen. Dat is nu op universitair niveau behalve een paar hogescholen. KHB is er dus niet bij.
*Donderdag 10 april ga ik weer 3 keer een voorstelling geven van wat mij is overkomen, in EHSAL. Dat noemde eerst Pius X, dan HIVEK (hoger instituut voor verpleegkunde en kinesitherapie) (toen "studeerde" ik daar) en nu EHSAL departement gezondheidszorg. Ik ga die voorstelling in powerpoint proberen op dit blog te zetten. *Vrijdag 11 april moet ik om 7u30 (zo vroeg?!?) in Pellenberg zijn. Ze gaan de zoveelste Botox-injecties geven, ditmaal in de vingers. En ik ga vragen of ze mijn pols ook nog eens kunnen doen. Die staat nog teveel naar beneden. Botox werkt zo: het legt de spastische spieren een paar maand plat. Ondertussen moet ik oefenen-oefenen-oefenen zodat de zwakke spieren tot ontwikkeling komen. Na een paar maand is het de bedoeling dat er een evenwicht is tussen de spieren. De spastisch spieren worden weer spastisch, maar er is wat meer een evenwicht.
Ik ben Ulrik Boon
Ik ben een man en woon in Sint-Ulriks-Kapelle / Dilbeek (Belgiƫ) en mijn beroep is urgentieverpleegkundige (invalide, nu zorgdatacel).
Ik ben geboren op 31/05/1974 en ben nu dus 50 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .