Ook de U7 van trainer Peter nam het op tegen een gemengde U7/U8 ploeg van Gullegem. De Ieperse U7 waren niet onder de indruk en vatten de match heel sterk aan. Een spannende eerste helft kende een gelijkopgaand scoreverloop en werd dan ook op een correcte 4 - 4 stand afgesloten. In de tweede helft was er een iets sterkere Ieperse ploeg met meerdere sterke individuele en collectieve inspanningen . Er werd een behoorlijk niveau behaald. Een leerrijke en sterke oefenmatch tegen een gelijkwaardige tegenstrever werd met een verdiende zege afgefloten. Opnieuw was het collectief presteren het meest opvallende bij de Ieperse ploeg !!
Scoorden : Maxime 4x - Mathisse 2x - Mathis en Henri
Wegens enkele zieke spelertjes bij de U7 trad Gullegem aan met enkele U8 dewelke net een match hadden gespeeld. Maar alzo kon onze match toch doorgaan , waarvoor onze dank aan Gullegem !! Het werd een faire en aangename match. Het verschil in doelpunten was niet de weerspiegeling van groot veldoverwicht. Neen , Gullegem speelde goed mee maar Ieper was net iets efficiënter voor doel ! Opvallend was de sterke prestatie van U6 speler Auguste. Met veel lef ging hij vele duels aan met een U8 speler , won er veel , scoorde en gaf enkele mooie assists na flankdoorbraak !! Falk en Kobus zorgden voor een goede organisatie en zo werden de medespelertjes meegetrokken met een goede collectieve prestatie als gevolg !
Scoorden : Auguste 3x - Kobus en Noah 2x - Falk - Tibo en Brent
De eerste wedstrijd buiten na de lange winterstop werd door beide ploegjes gretig aangepakt. Gullegem startte het best en kon via een mooie treffer vroeg de score openen. Maar Ieper bleef niet bij de pakken zitten en kon met een goal van Arne gelijkstellen. Het werd een spannende en gelijkopgaande wedstrijd met wisselende kansen en puik keeperswerk aan beide zijden. Vele mooie combinaties werden afgerond met een mooi doelpunt. Alles verliep in uiterst sportieve omstandigheden en voor beide ploegjes was dit een leerrijke oefenmatch zoals er meer zouden moeten zijn !! Met dank aan de tegenstrever ! Arne speelde trouwens voor het eerst mee met de BU8 en liet een goede indruk na !!
Wie één van deze kaartjes in zijn bezit heeft , wordt gevraagd zich uiterlijk 3 maart te melden bij Willy Decat. Dit kan per mail naar : wdecat@its.jnj.com of per sms naar : 0476/592040
Als de weergoden ons gunstig gezind zijn , kunnen we vanaf vandaag maandag 04/02/2013 terug aanvatten met de trainingen outdoor !! De uren blijven zoals voor de winterperiode , namelijk op maandag en woensdag van 17.00 uur tot 18.15 uur. Allen op post ! Hierbij herinner ik nog even aan het telefoonnummer waarop de eventuele afgelasting van de trainingen outdoor worden meegedeeld. Dit nummer is : 0476/224007
Normaal gezien waren er voor zaterdag 9 februari geen officiële wedstrijden voorzien , maar de vrienden uit Gullegem hebben gevraagd om met meerdere ploegjes naar Ieper te komen om enkele wedstrijden te betwisten.
Zaterdag 9 februari 2013 hebben we dus volgend programma :
09.00 uur : U8 KVK Ieper A - FC Gullegem A U8 KVK Ieper B - FC Gullegem B
10.00 uur : U7 KVK Ieper A - FC Gullegem A U7 KVK Ieper B - FC Gullegem B
10.30 uur : U9 KVK Ieper A - FC Gullegem A (8 tegen 8 !!) U9 KVK Ieper B - FC Gullegem B (5 tegen 5!!)
Iedereen kleedt zich om in de kleedkamers van het Crackstadion !!
Namiddag :
1 ploeg U7 indoortornooi in Wijtschate !! 2 wedstrijden 2 x 15'
15.20 uur : FC Westouter - US Ploegsteert 15.55 uur : KVK Ieper - GS Voormezele 16.30 uur : finale verliezers 17.05 uur : finale winnaars
Ook voor dit tornooi hebben we 6 of 7 spelertjes nodig !! Wie is nog vrij ???
Het Provinciaal Comité heeft beslist om over te gaan tot een algemene afgelasting van alle wedstrijden voor de jeugd en reserven van het komende weekend 2 en 3 februari !!
Dus nog even wachten om de outdoor wedstrijden terug aan te vatten !!!
Hierbij nog meedelen dat er volgende zaterdag 9 februari geen officiële wedstrijden zijn maar op vraag van KFC Gullegem wordt op 9 februari in Ieper met twee ploegen U7 tegen KFC Gullegem gespeeld. In de namiddag is er nog een tornooitje (2 wedstrijden) voor U7 in de sportzaal in Wijtschate. Wie eventueel niet beschikbaar is , gelieve zo vlug mogelijk iets te laten weten !! Of wie eventueel enkel in de namiddag beschikbaar is ? Of 's Morgens en 's namiddags ? We stellen dan 3 ploegjes samen uit de beschikbare spelertjes (ook U6) ! Kaartjes volgende week na de trainingen (als het weer het toelaat natuurlijk) !!! Anders worden de spelertjes per mail verwittigd !!
Hierna volgt het programma van het eerste voetbalweekend outdoor . Hou er rekening mee dat er afgelastingen kunnen zijn . Raadpleeg dan de rubriek afgelastingen op de website van de KBVB. Bij twijfel kan ook de trainer geraadpleegd worden. Wanneer de eventuele afgelastingen tijdig worden meegedeeld zal dit dan ook via de blog worden gecommuniceerd ! Maar we hopen natuurlijk dat de dooi en de regen de velden niet teveel zullen belasten zodat de spelertjes zich weer eens kunnen uitleven in de gezonde buitenlucht en op het groene grasveld.
Programma :
Zaterdag 02/02/2013
09.15 uur U9 R FC Westouter - KVK Ieper - trainer Steven 09.30 uur U9 Q FC Westouter - KVK Ieper - trainer Clint 09.30 uur U8 T FC Houthem - KVK Ieper - trainer Lorijn 09.30 uur U8 FF FC Passendale - KVK Ieper - trainer Peter 10.00 uur U7 K SK Nieuwkerke - KVK Ieper - trainer Patrick 10.30 uur U8 S FC Houthem - KVK Ieper - trainer Vincent 10.30 uur U6 AE KFCT Menen - KVK Ieper - trainer Hanne 11.00 uur U7 L KSC Menen - KVK Ieper - trainer Stephan
Zondag 03/02/2013
10.00 uur BU8 KVK Ieper - K.Zwevegem Sp. - trainer Victoria 10.00 uur BU9 KVK Ieper - K. Zwevegem Sp. - trainer Vincent
Kaartjes woensdag na de training ! Veel speelplezier en tot op de trainingen !
Vanaf donderdag 7 februari wordt terug gestart of beter gezegd terug verder gezet met de voetbalacademie voor U6/U7/U8 spelertjes. De locatie blijft het sportzaaltje in de Maloulaan en de uren blijven zoals voor de winterstop. Iedereen terug op post !!
Vanaf zaterdag 2 februari hernemen we met de officiële wedstrijden van het tweede luik van het voetbalseizoen 2012-2013 !! Hopelijk laat de staat van de voetbalvelden het toe ! Want na het voorbije winteroffensief , en voorspelde regen de komende dagen, zullen de meeste voetbalvelden er wel wat drassig bij liggen. We zien wel !
Er zullen elk weekend niet minder dan 10 ploegen U6-U7-U8-U9 (F-jeugd) aantreden ! Er werd één extra ploeg U8 ingeschreven. Deze ploeg zal voornamelijk bestaan uit U7 spelertjes !! De tweede ploeg U7 blijft bestaan maar hierbij zullen ook enkele U6 spelertjes deel uitmaken . Alzo zullen meerdere spelertjes aantreden bij een jaartje ouder maar dit hoort bij de visie van de club. Deze spelertjes zullen er individueel zeker sterk op vooruitgaan !!
We treden dus aan met volgende ploegen :
Bijzondere U9 - gewestelijke U9 reeks Q en R Bijzondere U8 - gewestelijke U8 reeksen S , T en FF Gewestelijke U7 reeksen K en L Gewestelijke U6 reeks AE
Het zal weer druk worden bij thuiswedstrijden en voor de uitwedstrijden zal het flink wat puzzelwerk vergen om elke ploeg een begeleider toe te kennen. Wie als ouder zich geroepen voelt om ,eventueel bij gebrek aan trainers , een ploegje te coachen kan dit aan de trainers laten weten.
Tijdens de maand januari wordt op maandag aan de ganse groep U6 en U7 turnles gegeven door Inge Dujardin , de mama van Alexander en Maxime Delahaye (U7 en U6 spelertjes!!). Zij wordt hierbij geassisteerd door de trainers Hanne , Victoria , Peter en Patrick. Inge doet dit met volle overtuiging en met de nodige professionele kennis . Wij zijn haar hiervoor erg dankbaar. De jonge gasten hebben zeker nood aan wat extra lichaamsbeweging , flexibiliteit , lenigheid en durf. Het komt hen zeker ten goede in de verdere uitbouw van hun sportieve loopbaan als sporter. Komende maandag wordt deze lessenreeks afgesloten en we zorgen met zijn allen voor een spetterend einde !
Hierna enkele foto's van de les van vandaag.
In naam van de ganse groep U6 en U7 van KVK Ieper een dikke dankuwel aan Inge voor haar gedreven inzet!!
Op zaterdag 19/01/2013 namen twee ploegjes U7 deel aan een indoortornooi ingericht door KSV Rumbeke. Na de mooie prestaties van de vorige week konden we moeilijk nog beter voetbal verwachten , maar een bevestiging mochten we wel verwachten. En blijkbaar hebben de U7 moeite om wat constante prestaties neer te zetten tijdens het voorbije indoorseizoen. De A ploeg startte zwak , dan weer een uitstekende partij en de derde match was middelmatig. Ook de B ploeg speelde wisselvallig. Eerst wat aarzelend , dan heel zwak om dan uiteindelijk met een sterke partij af te sluiten. Nu was er zelfs geen druk van een klassement . Maar wat belangrijker is , zijn de vele ervaringen inzake balvaardigheid en balbeheersing dewelke de jongens straks zeker buiten zullen meedragen en ervoor zorgen dat ze nog makkelijker op het buitenveld zullen voortbewegen met de bal!!
Uitslagen :
KVK Ieper A - KSV Rumbeke A 1 - 2 scoorde : owngoal KVK Ieper A - FC Izegem B 4 - 0 scoorden : Damiano - Mathisse - Jelle - Giotto KVK Ieper A - FC Houthem 2 - 1 scoorden : Maxime en Mathis
KVK Ieper B - KWS Houthulst 2 - 2 scoorden : Alexander en Brent KVK Ieper B - KSV Rumbeke B 0 - 4 KVK Ieper B - RFC Luignois 4 - 1 scoorden : Alexander 3x - Noah
Dikke proficiat aan alle spelertjes en mogen we hopen dat iedereen zich verder zal inspannen tijdens de komende voetbalmaanden!!
Op zondag zouden we normaal deelnemen in Rumbeke met een ploeg U6 maar wegens de hevige sneeuwval werd door trainer Patrick in gezamelijk overleg met TVJO Jef Deleeuw, wijselijk besloten om de gevaarlijke verplaatsing niet te doen. Jammer voor de gedreven jonge spelertjes dewelke met veel ongeduld op deze deelname hadden gewacht. Maar het verstand heeft het voetbalhart opzij geduwd !!
Op de foto de ploeg KVK Ieper A met trainers Peter en Patrick.
Mooie overwinningen voor de U9 in Vlamertinge,tornooi gouden bal voor de U9.We waren ingeschreven met twee U9 ploegen elk in een andere groep. Beide ploegen speelden een heel goed tornooi ,waarin ze beiden al hun poulewedstrijden met grote winstcijfers wonnen. De finale werd dan ook gespeeld door de twee ieperse ploegen. Er kon maar één winnaar zijn die dag en die was Kvk Ieper U9. De tegenstand was niet echt hoog maar vooral het gebrachte voetbal van onze ploegjes kon menig toeschouwer bekoren en dat is uiteindelijk het hoofddoel,mooi en verzorgd voetbal brengen. Daarom ook dat ik geen scores vermeld omdat die niet terzake doen,wel het getoonde voetbal.
Dikke duim aan alle spelers voor hun geweldige prestatie.
Ook in de namiddag trad een ploeg U7 aan op het het tweede luik van het indoortornooi van SK Geluwe. De ploeg werd aangevuld met gastspeler Damiano en hij vulde perfect de ploeg aan !! Henri was goed gerecupereerd van zijn hard labeur in de voormiddag en de rest was goed gemotiveerd ! Het beloofde alvast veel goeds. En ja , de Ieperse spelertjes maakten er een super voetbalnamiddag van. Ze combineerden naar hartelust , er waren mooie individuele acties en heel veel inzet. Op alle posities werden ze ingezet en zonder verpinken zetten ze zich ook heel goed in !! Alle matchen waren mooi om te aanschouwen . We kregen dan ook van de vele aanwezige supporters , en jawel , ook van de tegenstrevers heel veel lof voor het mooie voetbal van onze jonge gasten. Ja , we spreken hier wel van U7 spelertjes, nog niet eens 7 jaar oud ....Wat ze gisteren op de vloer toverden was subliem en zeker de beste collectieve prestatie van het nog lopende seizoen. Het was of elke match was een finale !! En deze lof komt niet alleen de trainers toe , maar zeker en vooral aan onze leergierige spelertjes !
Het belooft voor het vervolg van de competitie buiten vanaf begin februari , maar dan zal deze groep ingezet worden in de gewestelijke U8 reeksen , wat zeker een goede leerschool zal zijn!!
Een mooi parcours en heel veel tevredenheid bij trainers , spelertjes en supporters. We hopen dat we nog zoveel moois van deze ploeg mogen bewonderen tijdens de komende maanden !!
Volgende week nog tornooi met twee ploegen U7 in Rumbeke op zaterdag en op zondag met een ploeg U6 en dan zit het indoor winterseizoen er bijna op !!
Op het tornooi voor U7 ingericht door SK Geluwe werd in de voormiddag deelgenomen door een U7 ploeg waarbij enkele U6 spelertjes. Er werd behoorlijk gepresteerd en de oudere spelertjes zorgden voor steun aan de jonge U6. Veel inzet en al heel wat pogingen tot samenspel waardoor we over een geslaagd tornooi kunnen spreken. Alexander was het sterke sluitstuk en voetbalde goed uit. Henri was onvermoeibaar , maar vergat soms zijn linkervoet. Noah scoorde in de eerste match voor een schitterend doelpunt vanuit een scherpe hoek na mooie individuele actie. Niels en Falk vervulden hun taak naar behoren en de twee U6 spelertjes Stan en Eduard lieten nooit merken dat ze een jaartje jonger waren.
Uitslagen :
KVK Ieper - FC Gullegem 2 - 1 scoorden : Noah en Henri KVK Ieper - SK Geluwe 0 - 0 KVK Ieper - Hulste Sp. A 0 - 0 KVK Ieper - Hulste Sp. B 1 - 0 scoorde : Henri KVK Ieper - SC Zonnebeke 0 - 1
Een mooie reeks door deze verjongde ploeg. In de namiddag treedt nog een ploeg U7 aan en we zijn benieuwd naar hun prestaties !!
Nu we de eerste indoormaand met wisselend succes en grote tevredenheid hebben afgesloten , wordt in januari nog een tweede luik indoor afgewerkt. Vanaf maandag 7 januari vangen we terug aan met onze indoortraining in de Maloulaan.
Wat tornooien betreft hebben we nog het volgende af te werken :
Zaterdag 12 januari : Tornooi SK Geluwe : voormiddag 1 x U7 en namiddag 1 x U7; Zaterdag 19 januari : Tornooi KSV Rumbeke : namiddag 2 x U7 Zondag 20 januari : Tornooi KSV Rumbeke : namiddag 1 x U6 Zaterdag 9 februari : Tornooi Westhoekverstandhouding in Wijtschate : namiddag 2 wedstrijden 1 ploeg U7
Ik hoop dat we op deze tornooien nog eens het beste van ons zelf kunnen geven en veel plezier beleven.
De outdoor wedstrijden vangen terug aan op 2 februari !!
Alvast bedankt voor de leuke ervaringen dewelke de afgelopen maanden samen hebben mogen beleven. Ik hoop dat iedereen nog veel progressie zal maken zodat we in mei kunnen terugblikken op een geslaagd , leuk en sportief voetbalseizoen ! Ik zal er alvast nu al op klinken !!