Met 3 ploegjes U7 werd zaterdag 29/08 deelgenomen aan de 6° editie van de Pottebrekerscup ingericht door KSK Vlamertinge. Het was vroeg dag voor voetballertjes en trainers maar voor een halve dag gevuld met vele wedstrijdjes tegen nieuwe en vooral onbekende tegenstrevertjes wilde iedereen wel zo vlug mogelijk het voetbalveld op ! Westhoek 1 bestond slechts uit 5 rijpere spelertjes dewelke het zonder vervangingen moesten doen. Di was zeker geen struikelblok om er stevig tegen aan te gaan. Jarne en co deden het voortreffelijk. Ze wonnen hun reeks en wonnen dit tornooi na een spannende en zenuwslopende finale na een 0 - 2 achterstand te hebben opgehaald op karakter en talent! Westhoek 2 nam een aarzelende start maar naarmate het tornooi vorderde , groeide de ploeg en werd het uiteindelijk derde in hun reeks. Een tweede plaats was zeker haalbaar ! Deze groep spelertjes behaalden uiteindelijk een verdienstelijke 9° plaats ! Westhoek 3 startte met een zege maar de twee volgende wedstrijden moesten betwist worden tegen 2 heel sterke tegenstrevers! Ook deze ploeg eindigde 3° in hun reeks. Zij behaalden uiteindelijk een mooie 11° plaats ! Voor Westhoek 2 en 3 was er in de kruisfinales tussen de derde gerangschikte ploegen een onderling duel dewelke moest beslissen wie voor plaatsen 9 en 10 en voor plaatsen 11 en 12 zou spelen. Westhoek 3 gaf zich niet zomaar gewonnen en de eindstand was 0 - 0 , zodat er penaltys nodig waren om een winnaar te hebben . Westhoek haalde het met de strafschoppen !
Vele nieuwe spelertjes verrasten trainers en ouders ! We zagen veel positieve dingen op het veld ! Ook de sfeer onder de spelertjes zat er goed in. Er werd dan ook heel veel gesupporterd voor hun maatjes van Westhoek ! En de vlag deed opnieuw zijn werk !!
Naast het tornooi was er tevens een technische parcours dewelke individueel moest worden afgelegd. Voor de winnaar was een prachtige trofee voorzien. Het was dan ook een leuke vaststelling dat onze Jarne Ketels de snelste tijd aflegde van de ruim 100 U7 spelertjes ! Hij mocht dan ook verdiend deze trofee mee naar huis nemen !! Proficiat !
Ter gelegenheid van de Jeugddag van KVK Westhoek mochten ook onze allerkleinsten niet ontbreken om in de gloednieuwe shirts van Priem's Boerenkip aan te treden in een Footfestival. Zij speelden meerdere wedstrijdjes 2v2 en hierbij kwamen ook enkele leeftijdsgenootjes van Sparta Kruiseke hen vervoegen. Het werd een leuk voetbalmoment met vele lachende gezichtjes. Er werden aardig wat doelpuntjes gescoord en veel voetbalplezier beleefd ! Hun jong enthousiasme werkt aanstekelijk. De vele supporters genoten van onze jongste voetballertjes !
Hierbij een foto met alle Westhoekspelertjes en begeleiders !
De beide ploegjes gaven het beste van zichzelf . De wedstrijd kende een spannend verloop en was aangenaam om te volgen. Het spel ging aardig op en neer. Bij Westhoek zag trainer Victoria al heel wat mooie individuele en af en toe ook al wat collectieve acties. Het eerste kwartier verliep de score gelijkopgaand. Carsten kon de openingstreffer scoren maar de bezoekers vochten terug. Na de gelijkmaker schudde Rhune een mooie actie vanaf de flank uit zijn mouw en bracht Westhoek 2 - 1 voor. Een defensief foutje lieten de bezoekers toe om de stand terug in evenwicht te brengen . Westhoek bleef de betere ploeg en liep verder uit tot 6 - 2 . Het tweede kwartier was voor Geluwe dewelke wat knaagde aan de achterstand. In het derde en vierde kwartier nam Westhoek opnieuw de teugels in handen en het bouwde een mooie voorsprong uit. De eindstand werd uiteindelijk 15 - 10 en leuk hierbij is dat elke speler zijn doelpuntje kon scoren.
Scoorden : Ilya 4x - Gao 3x - Carsten , Rhune en Arthur 2x - Leonard en Andres .
Komende zaterdag 29/08/2015 wordt met 3 ploegen U7 deelgenomen aan de Pottebrekerscup voor U7 ingericht door KSK Vlamertinge. Het wordt een super voetbaldag met veel wedstrijdjes en hopelijk ook veel doelpuntjes. Onze jongste voetballertjes zullen zich kunnen meten met vele spelertjes van verschillende voetbalclubs uit de provincie . We zien er naar uit !
Programma :
Reekswedstrijden :
08.30 uur : KVK Westhoek 2 - SV Wevelgem City T3
08.45 uur : KVK Westhoek 1 - KNS Heule T3
08.45 uur : KFC Poperinge - KVK Westhoek 3 T2
09.00 uur : KVK Westhoek 2 - Sassport Boezinge T3
09.15 uur : KVK Westhoek 1 - SC Zonnebeke T3
09.15 uur : Zwevegem Sport - KVK Westhoek 3 T1
09.30 uur : KVK Westhoek 2 - KSV Rumbeke T3
09.45 uur : KVK Westhoek 1 - KSV Diksmuide T3
09.45 uur : KVK Westhoek 3 - VV Coxyde T2
Finalewedstrijden :
Om 10.15 uur (4° en 3° na de reekswedstrijden) en om 10.30 uur (2° en 1° na de reekswedstrijden ) worden de kruisfinales gespeeld !
Om 11.15 uur ( voor plaatsen 9 t/m 16) en om 11.30 uur (voor plaatsen 1 t/m 8) worden de finales voor de plaatsen gespeeld.
Er is tevens nog een individueel technisch parcours voorzien waarvoor tevens een trofee is voorzien voor de winnaar !
De kaartjes worden komende woensdag na de training uitgedeeld !!
Voor enkele nieuwe spelertjes was het een eerste kennismaking met het wedstrijd gebeuren. Maar we mogen spreken van een leerrijke match en enkele spelertjes zorgden voor een aangename verrassing. Er was veel inzet maar positioneel moet er nog worden bijgeschaafd. Ook op defensief vlak zullen we verder werken op training. En dan vooral op de manier van druk zetten op de tegenstrever. Het eerste kwartier was het echt zoeken naar wat stabiliteit in de ploeg. Soms was het wat chaotisch en hiervan kon Westouter makkelijk profiteren om 0 - 4 uit te lopen. Maar in het tweede en derde kwartier kwam er wat meer evenwicht in het team en werd het een evenwichtige match. De jongens vochten zich terug in de wedstrijd en kwamen terug tot 4 - 7 en we lieten zelfs nog enkele mooie gelegenheden om te scoren onbenut !! Maar de vermoeidheid sloeg toe in het vierde kwartier en Westouter kon de uitslag nog wat verder uitbouwen. Verdiende zege van de bezoekertjes na een uiterst faire wedstrijd. We kijken dus terug op een goede wedstrijd en kunnen als trainer tevreden zijn over de spelertjes!
Deze Westhoeksamenstelling had enorm veel gestalte en kracht. Voeg daarbij nog de dribbelvaardigheid van enkele spelertjes bij en we kwamen tot een sterk geheel. Bij de bezoekertjes uit Geluwe veel nieuwe spelertjes maar toch ook een paar goeie voetballertjes.Ze weerden zich kranig en naarmate de match vorderde ging het ook bij hen wat beter ! Het verschil was te groot maar we mogen toch spreken van een geslaagde match. En dan niet omwille van het resultaat maar wel omwille van het feit dat er toch veel samenspel was te bespeuren. Meerdere flankwissels via de vier werden uitgevoerd ! De vele versnellingen na de actie op de vleugels leidden tot meerdere mooie doelpunten. Alle spelertjes lieten zien dat ze meer en veel willen bijleren en vooral dat ze bereid zijn om samen te spelen !!! We zijn benieuwd hoe het verder verloopt !
Scoorden : Jacob 6x - Boaz 5x - Zeno 4x - Celis , Julien en Jarne 3x - Thorsten 2x
Proficiat van trainer Patrick !!
Ik heb nog geen foto's ontvangen maar hierbij een oproep naar iedereen die foto's heeft van de U7 om deze naar mij door te sturen!
Bij de inschrijving werd aan alle spelertjes vanaf U7 tot en met U11 een infobrief meegegeven met wat uitleg over de FTT trainingen. Tijdens deze FTT trainingen krijgen de jonge voetballertjes volop de kans zich verder individueel te ontwikkelen op gebied van techniek en coördinatie. Alles is gericht op het aanleren van voetbalvaardigheden (Coervermethode en LTPD-model).
Deze FTT trainingen gaan door op het kunstgrasveld van het Crackstadion ! En dit voor de U7 steeds op donderdag van 17.00 uur tot 18.00 uur ! De lessenreeksen (U7) vangen aan vanaf donderdag 02/09/2015 tot en met april ! (Niet tijdens de schoolvakanties!!)
Wat onze U7 betreft , is er op donderdag 27/08/2015 van 17.00 uur tot 18.00 uur een kennismakingssessie voorzien. Ook deze kennismakingssessie vindt plaats op het kunstgrasveld van het Crackstadion!!
Wie nog niet is ingeschreven , kan dit nog steeds. Ofwel bij jullie trainers ofwel op de kennismakingssessie (27/08/15) zelf. Ben je het inschrijvingsformulier kwijt , aarzel dan niet om er één te vragen aan trainer Patrick !!
Deze FTT training is facultatief !!! Maar er wordt gevraagd om , eens ingeschreven , toch zoveel als mogelijk aanwezig te zijn !!
Twijfel je nog , kom dan zeker af op donderdag 27/08 ! Je kan dan zeker nog een beslissing nemen ! Onze voetballertjes kunnen er alleen maar individueel sterker van worden !
Van onze huisfotograaf van de U7 van vorig seizoen ontvingen we een mooie groepsfoto van een ploeg U8 waarbij vele gekende gezichtjes van vorig seizoen. Ik ben dan ook terecht fier dat deze jonge gasten het voetballen niet zijn verleerd en ik wens hen dan ook een prachtig voetbalseizoen 2015-2016 toe bij de U8 !!
Komende zaterdag worden in het kader van de jaarlijkse jeugddag van KVK Westhoek , door onze U7 enkele wedstrijden betwist. We zijn benieuwd om na 3 weken training te zien of de eerste reeks oefeningen al wat hebben opgeleverd ! Maar op de jeugddag is het belangrijk om aan de jonge voetballertjes de kans te geven zich te tonen aan familie en vrienden in het shirt van KVK Westhoek. Voor velen onder hen zal het een eerste officiële wedstrijd zijn. Het zal dus wennen worden , maar gezien hun motivatie en leergierigheid op training , ga ik er prat op dat we zaterdag ook veel inzet en duelkracht zullen mogen bewonderen !! Kom massaal uw poulain aanmoedigen , het zal hen deugd doen !! Maar laat de coaching aan de trainers....
Programma U7 op ons vertrouwd terrein nabij de sporthal:
09.00 uur : KVK Westhoek U7 A - KSK Geluwe U7 A 09.00 uur : KVK Westhoek U7 B - KSK Geluwe U7 B 13.00 uur : KVK Westhoek U7 C - FC Westouter U7
Ook onze allerjongste voetballertjes , U5 en U6 , krijgen zaterdag de gelegenheid zich eens in de kijker te spelen. Onze voetbalburen uit Kruiseke zijn bereid gevonden om ter gelegenheid van onze Jeugddag , deel te nemen aan een Footfestival 2v2. En zoals we al op de trainingen hebben kunnen vaststellen , ontbreekt het bij de vrolijke bende van trainer Lindsay zeker ook niet aan enthousiasme en voetbalvreugde ! Op T5 zal het een drukste van jewelste worden om 13.00 uur !!
Programma U5 en U6 op ons vertrouwd terrein nabij de sporthal :
13.00 uur : Footfestival 2v2 in samenwerking met Sparta Kruiseke .
Ook al onze andere jeugdploegen treden zaterdag 22/08/15 aan . Op het kunstgrasveld (T2) , op T3 en T4 zijn gedurende de ganse dag alle ploegen aan het werk te zien !
Voor de wedstrijden van de U7 worden morgen woensdag na de training de kaartjes uitgedeeld !! Tot op de training ,
Trainer Lindsay trok op 15-08-2015 met een ploeg U7 naar het tornooi ingericht door Sparta Kruiseke. Het werd een leuke ervaring voor deze ploeg. De start was wat minder maar na de eerste match groeide de ploeg steeds maar meer en meer. Ze behaalden uiteindelijk een 5° plaats op 8 deelnemende ploegjes.
Uitslagen :
KE Wervik - KVK Westhoek 5 - 0 De Westhoekspelertjes waren blijkbaar nog niet wakker en lieten die ene sterke Wervikspeler zijn gang gaan.
KVK Westhoek - FC Kuurne 3 - 2 Sterkere prestatie van Westhoek. Er was meer inzet en duelkracht. Scoorden : Arthur - Leonard en Stan
SV Zulte Waregem - KVK Westhoek 3 - 3 Westhoek was duidelijk de beste ploeg maar kon het overwicht niet omzetten in een zege. Scoorden : Arthur 2x en Stan
Finale plaats 5 en 6 : KVK Westhoek - Sparta Kruiseke 7 - 0 De thuisploeg had geen antwoord tegen een ontketend Westhoek. Jammer want meer dan een 5° plaats zat er zeker in !! Scoorden : Ilya en Arthur 2x - Remi - Leonard en Andres
Proficiat van de trainer en de aanwezige supporters.
Hierbij enkele foto's van de Westhoekjongens in actie.
De thuisploeg was beter bij de pinken vanaf de start. Met enkele nieuwe spelertjes op het veld was de samenstelling van de Westhoekploeg dan ook totaal nieuw en duurde de aanpassing wat langer. Bij Westhoek verliep alles wat slordig en werden de posities heel veel verwaarloosd. Na 10 minuten stond de thuisploeg dan ook verdiend met 4 - 1 op voorsprong. Maar beetje bij beetje steeg de inzet en duelkracht bij Westhoek ! De achterstand werd ongedaan gemaakt en na het eerste kwartier stond het 4 - 4 ! In het tweede en derde kwartier werd de thuisploeg onder sterke druk gezet en Jarne en co namen het heft in handen. We lieten nog heel veel doelpuntjes liggen omdat er steeds weer gezocht werd naar de goede voet. Na het derde kwartier stond het dan ook 6 - 13 voor Westhoek. De hoge duelkracht en vele flankaanvallen eisten hun tol bij de Westhoekspelertjes en de thuisploeg kon in het laatste kwartier nog wat terugvechten. De zege werd echter niet meer uit handen gegeven maar deze spannende match met veel leermomenten was het belangrijkste ! Enkele nieuwe spelertjes verrasten ons aangenaam . We zagen heel veel dribbels , versnellingen en veel doelpuntjes. Het gebruik maken van beide voetjes en gebruik maken van de ganse breedte (groot vliegtuig!!) worden zeker belangrijke werkpunten de komende weken op training!!
Scoorden : Rhune 4x - Julien , Celis en Zeno 3x - Jarne 2x - Jacob
Dikke proficiat van trainer Patrick
Nog geen foto's van deze match maar ik hoop er misschien wel enkele te mogen ontvangen !!
Voor komende zaterdag kunnen we 2 ploegen U7 aan het werk zetten. Eén ploeg neemt in Kruiseke deel aan hun tornooi en een tweede ploeg U7 speelt een wedstrijd in en tegen Torhout KM ter gelegenheid van hun jeugddag. Alvast 2 mooie uitdagingen !
Zaterdag 15/08/2015 Tornooi Sparta Kruiseke : alle wedstrijden 1 x 15' !!
De zeven spelertjes van Westhoek waren super gemotiveerd en zetten onmiddellijk veel druk op de thuisploeg. Er werd vlug een voorsprong opgebouwd en een goede thuisdoelman verijdelde nog veel Westhoekkansen. Met de technisch vaardige en snelle voetballers Jarne en Boaz op de flanken werd er vlug en efficiënt omgeschakeld. De thuisploeg speelde nochtans goed mee maar stuitte steeds op sterke Westhoekverdedigers of de goed meevoetballende doelmannen (alle 7 spelertjes om beurt!). De ruimte werd al goed gebruikt en de vleugels werden meerdere malen goed aangespeeld door de 4. De jongens toonden veel initiatief en durfden de actie maken en zochten al heel veel het samenspel op ! We mogen spreken van een aangename en geslaagde eerste match . De thuisploeg verweerde zich kranig maar kwam tekort tegen de stevige en goed voetballende Westhoekspelertjes ! Enkel Remi kon geen doelpuntje scoren maar hij maakte zich heel verdienstelijk op het veld . Bij het penaltytrappen scoorden alle Westhoekspelertjes !
Scoorden : Jarne 6x - Jacob 4x - Andres en Carsten 3x - Boaz en Zeno 2x
Vandaag starten we met de eerste training van het nieuwe voetbalseizoen 2015-2016 ! Om 17.00 uur vangen we aan op ons vertrouwd terrein nabij de sporthal !
Er zijn enkele kleine wijzigingen aan het voorprogramma :
Zaterdag 15/08/2015 : Tornooi Sparta Kruiseke (1 ploeg) wedstrijden van 09.30 uur tot 12.50 uur Wedstrijd om 11.00 uur in Torhout tegen Torhout KM (1 ploeg !!)
Zaterdag 22/08/2015 : Jeugddag KVK Westhoek om 09.00 uur : KVK Westhoek - KSK Geluwe (2 x) om 13.00 uur : KVK Westhoek - FC Westouter (1 x)
Zaterdag 29/08/2015 : Deelname Pottebrekerscup in Vlamertinge met 3 ploegen U7 !! Wedstrijden tussen 09.00 uur en 14.00 uur !!
Alzo hopen we aan veel spelertjes van de U7 een kans te geven om zich al eens te tonen in een wedstrijd !!