Ook in de namiddag trad een ploeg U7 aan op het het tweede luik van het indoortornooi van SK Geluwe. De ploeg werd aangevuld met gastspeler Damiano en hij vulde perfect de ploeg aan !! Henri was goed gerecupereerd van zijn hard labeur in de voormiddag en de rest was goed gemotiveerd ! Het beloofde alvast veel goeds. En ja , de Ieperse spelertjes maakten er een super voetbalnamiddag van. Ze combineerden naar hartelust , er waren mooie individuele acties en heel veel inzet. Op alle posities werden ze ingezet en zonder verpinken zetten ze zich ook heel goed in !! Alle matchen waren mooi om te aanschouwen . We kregen dan ook van de vele aanwezige supporters , en jawel , ook van de tegenstrevers heel veel lof voor het mooie voetbal van onze jonge gasten. Ja , we spreken hier wel van U7 spelertjes, nog niet eens 7 jaar oud ....Wat ze gisteren op de vloer toverden was subliem en zeker de beste collectieve prestatie van het nog lopende seizoen. Het was of elke match was een finale !! En deze lof komt niet alleen de trainers toe , maar zeker en vooral aan onze leergierige spelertjes !
Het belooft voor het vervolg van de competitie buiten vanaf begin februari , maar dan zal deze groep ingezet worden in de gewestelijke U8 reeksen , wat zeker een goede leerschool zal zijn!!
Een mooi parcours en heel veel tevredenheid bij trainers , spelertjes en supporters. We hopen dat we nog zoveel moois van deze ploeg mogen bewonderen tijdens de komende maanden !!
Volgende week nog tornooi met twee ploegen U7 in Rumbeke op zaterdag en op zondag met een ploeg U6 en dan zit het indoor winterseizoen er bijna op !!
Op het tornooi voor U7 ingericht door SK Geluwe werd in de voormiddag deelgenomen door een U7 ploeg waarbij enkele U6 spelertjes. Er werd behoorlijk gepresteerd en de oudere spelertjes zorgden voor steun aan de jonge U6. Veel inzet en al heel wat pogingen tot samenspel waardoor we over een geslaagd tornooi kunnen spreken. Alexander was het sterke sluitstuk en voetbalde goed uit. Henri was onvermoeibaar , maar vergat soms zijn linkervoet. Noah scoorde in de eerste match voor een schitterend doelpunt vanuit een scherpe hoek na mooie individuele actie. Niels en Falk vervulden hun taak naar behoren en de twee U6 spelertjes Stan en Eduard lieten nooit merken dat ze een jaartje jonger waren.
Uitslagen :
KVK Ieper - FC Gullegem 2 - 1 scoorden : Noah en Henri KVK Ieper - SK Geluwe 0 - 0 KVK Ieper - Hulste Sp. A 0 - 0 KVK Ieper - Hulste Sp. B 1 - 0 scoorde : Henri KVK Ieper - SC Zonnebeke 0 - 1
Een mooie reeks door deze verjongde ploeg. In de namiddag treedt nog een ploeg U7 aan en we zijn benieuwd naar hun prestaties !!
Nu we de eerste indoormaand met wisselend succes en grote tevredenheid hebben afgesloten , wordt in januari nog een tweede luik indoor afgewerkt. Vanaf maandag 7 januari vangen we terug aan met onze indoortraining in de Maloulaan.
Wat tornooien betreft hebben we nog het volgende af te werken :
Zaterdag 12 januari : Tornooi SK Geluwe : voormiddag 1 x U7 en namiddag 1 x U7; Zaterdag 19 januari : Tornooi KSV Rumbeke : namiddag 2 x U7 Zondag 20 januari : Tornooi KSV Rumbeke : namiddag 1 x U6 Zaterdag 9 februari : Tornooi Westhoekverstandhouding in Wijtschate : namiddag 2 wedstrijden 1 ploeg U7
Ik hoop dat we op deze tornooien nog eens het beste van ons zelf kunnen geven en veel plezier beleven.
De outdoor wedstrijden vangen terug aan op 2 februari !!
Alvast bedankt voor de leuke ervaringen dewelke de afgelopen maanden samen hebben mogen beleven. Ik hoop dat iedereen nog veel progressie zal maken zodat we in mei kunnen terugblikken op een geslaagd , leuk en sportief voetbalseizoen ! Ik zal er alvast nu al op klinken !!
Zaterdag werd ook door een tweede selectie U7 deelgenomen aan het sterk bezet tornooi ingericht door KSV Roeselare. Er werd goed gepresteerd maar na de reeksen kon pas de 2) plaats behaald worden waardoor er slechts voor plaatsen 9 tot en met 16 kon worden verder gespeeld. Maar met 17 gescoorde doelpunten en slechts 1 tegendoelpunt , was dit echt een bittere pil om te slikken. In één wedstrijd een fractie onoplettendheid en de eerste plaats in de reeks was jammerlijk weg. Maar zo verloopt het dan ook meestal in een tornooi !!
Uitslagen :
KVK Ieper - KSV Rumbeke 3 - 0
Het was zoeken in het begin maar eens alles goed draaide kon mooi afstand worden genomen met enkele knappe doelpunten na mooie combinaties.
Scoorden : Giotto - Maxime - Mathisse
KVK Ieper - Koekelare A 9 - 0
Een éénrichtingswedstrijd waarbij vlot gescoord werd.
Scoorden : Mathisse 3x - Alexander , Maxime en Mathis 2x
KVK Ieper - KFC Bissegem 0 - 1
Er was veel Ieperse druk met veel scorekansen , maar één seconde onoplettendheid achteraan liet de tegenstrever toe om het enige doelpunt van de match te scoren. Ieper bleef moedig de gelijkmaker nastreven maar de vele zuivere doelkansen werden vakkundig verkwanseld. Jammer want met deze stand bleven we 2° in onze reeks en het werd spelen voor plaatsen 9 tot en met 16 !
KVK Ieper - KSK Geluwe 2 - 0
Spannende en evenwichtig match maar toch verdiend gewonnen door Ieper.
Scoorden : Mathis 2x
KVK Ieper - KFC Poperinge 0 - 0 pen. 1 - 2
Opnieuw een spannende e gelijkopgaande wedstrijd maar zonder doelpunten. De penaltys moesten voor de beslissing zorgen en hierbij werd door de Ieperse ploeg verloren.
KVK Ieper - SK Staden 3 - 0
In de strijd voor plaats 11 en 12 won Ieper verdiend de match.
Scoorden : Mathisse 2x en Giotto
Een jammerlijk 11° plaats . Hoe één spijtig moment in een match een tornooi al of niet geslaagd kan maken!! Slechts 1 tegendoelpunt en 17 keer gescoord !! We moeten zeker in ons leerproces meenemen om beter geconcentreerd te blijven. Zeker in tornooitjes waarbij de speeltijd heel beperkt is en weinig ruimte en tijd laat om foutjes recht te zetten. Toch proficiat voor het geleverde resultaat.
Ook aan deze spelertjes en familie een gelukkig en sportief 2013 toegewenst !!
Op het tornooi van SV Wevelgem City werd vandaag ook deelgenomen door een Ieperse ploeg U6. Het werd uitkijken hoe deze jongste groep het zou doen zonder sterkhouder Stan. En ze verbaasden ons ! Tegen onbekende tegenstrevers werden het telkens spannende en mooie wedstrijden. We verloren wel wat verdedigende kracht maar aanvallend bleven we sterk presteren. Na een tweede plaats in de reeksen mochten we toch de halve finale betwisten. We wonnen deze match en mochten het voor de plaatsen 1 en 2 opnieuw opnemen tegen KFC Izegem 1 , tegen dewelke in de reeksen nipt met 3 - 2 werd verloren. Het werd een spannende en gelijkopgaande finale maar op cruciale ogenblikken en bij een 1 - 0 voorsprong werd zeker niet in ons voordeel gefloten en kon Izegem gelijkstellen. De penaltys beslisten pnieuw over winst of verlies en na de U7 gisteren , moesten ook de U6 hierbij het onderspit delven. Toch alweer een knappe prestatie van de Ieperse jongsten ! Nu een grote week rust vooraleer we de tweede seizoenshelft aanpakken !!
Uitslagen :
KVK Ieper - KFC Izegem 1 2 - 3
Ieper kwam verdiend op 2 - 0 voorsprong maar door wat minder verdedigend werk kon Izegem naast en over ons wippen. Jammer voor deze wenteling maar de tegenstrever was zeker zo goed als Ieper.
Scoorden : Eduard en Auguste
KVK Ieper - FCE Kuurne 5 - 0
Sterke partij waarbij de tegenstrever niet aan te pas kwam. Doelvrouw Storm kende een rustige partij. Goede collectieve acties!!
Scoorden : Auguste 2x - Milan - Eduard en Cédric
1/2 finale : KVK Ieper - K. Zwevegem Sport 2 - 1
Spannende en gelijkopgaande match. Zwevegem was iets krachtiger maar de Ieperse spelertjes waren net iets vlugger aan de bal. Vele doelpogingen werden door de Zwevegemse doelman geweerd. Maar met het knapste doelpunt van het tornooi gescoord door Auguste, werd de finale behaald.
Scoorde : Auguste 2x
Finale : KVK Ieper - KFC Izegem 1 - 1 pen. 1 - 2
We hadden onze revanche beet en beide ploegen waren evenwaardig en even sterk. Een mooi doelpunt van de gretig scorende Auguste zorgde voor een voorsprong , maar een verkeerde arbitrale beslissing gaf Izegem de kans om gelijk te stellen. Wanneer Auguste in de volgende aanval op 3 meter van het doel van achteraan met bal en lichaam wordt weggegleden/getackled , wordt niets gezien en we waren opnieuw veroordeeld tot de penaltys. We verloren , maar we mogen met opgeheven hoofd dit tornooi verlaten na een schitterende voetbalvoormiddag. Scoorde : Auguste
Proficiat aan de ganse ploeg en nu maar goed uitblazen tot binnen een tiental dagen.
Aan alle spelertjes en familie alvast een gelukkig en sportief nieuw jaar 2013 !!!
Op het indoor tornooi in Moorsele , ingericht door SV Wevelgem City , namen we met een selectie U7 deel. Er werd een sterk parcours afgelegd. Na 2 x winst en een gelijkspel in de reeksen , werden we reekswinnaar. We mochten dus de finalewedstrijd voor plaatsen 1 en 2 betwisten. Mooi resultaat , temeer er zelfs een U6 speler (Stan) op het veld stond en het gros van de U7 spelers in Roeselare aktief waren in een sterk bezet tornooi. Na een spannende finale werd het 1 - 1 en de strafschoppen moesten beslissen over winst of verlies. Het werd verlies , maar iedereen was heel tevreden over de prestatie vand eze ploeg !!
Resultaten :
KVK Ieper - Olympic Ledegem 3 - 0
Goede wedstrijd met sterke druk door Ieper. Henri zorgde voor een goed verdedigende prestatie en bouwde goed op. Mooi doelpunt van Tibo op goede hoekschop van Noah ! Verdiende zege .
Scoorden : Henri - Noah - Tibo
KVK Ieper - SV Wevelgem City A 2 - 2
Sterke start van de roodwitjes en vlug 1 - 0 voorsprong. Maar tweemaal krot na elkaar verdedigende foutjes , zorgden ervoor dat de thuisploeg op voorsprong kwam. Maar Kobus besliste met zijn tweede treffer van de match voor een verdiend gelijkspel.
Scoorden : Kobus 2x
KVK Ieper - KFC Gullegem 5 - 0
Heel sterke partij van de Ieperse jongens. Veel druk , goede duelkracht en veel inzet lagen aan de basis van deze ruime zege! Goede prestatie van de ganse ploeg !!
Leuke finale met twee aan elkaar gewaagde ploegen. Toch was er iets meer overwicht voor Ieper maar Moorsele had een sterke doelman dewelke voor meerdere knappe tussenkomsten zorgde. Ieper slaagde er in om een achterstand op te halen maar de winnende treffer bleef uit. Toch proficiat aan alle spelertjes voor deze mooie prestatie !!
Sterke prestatie voor U7 in tornooi SV Zulte-Waregem
Na een zwaar tornooi in Berlare op 22/12 , nam een ploeg U7 op zondag 23/12 deel aan het sterk bezet tornooi in Waregem. De Ieperse U7 waren in gedeeld bij allemaal sterke ploegen. Na drie superspannende en hard bevochten wedstrijden werd Ieper reekswinnaar. Aldus mochten ze in een poule van 3 reekswinnaars om de beker strijden. Ze werden uiteindelijk knap 2° na een nederlaag tegen een iets frisser en sterker KRC Waregem !
Resultaten :
KVK Ieper - Appelterre-Eichem 3 - 2
Evenwichtige wedstrijd waarbij Ieper telkens op voorsprong kwam maar de tegenstrever kon aanklampen. Het werd heel spannend met veel doelgevaar maar de roodwitjes konden toch de zege behouden.
Scoorden : Mathisse - Giotto - Jelle
KVK Ieper - KFC Merelbeke 0 - 0
Geen doelpunten maar wel een mooi gelijkspel tegen een iets sterkere tegenstrever , maar de Ieperse spelertjes toonden heel wat inzet .
KVK Ieper - Zwevegem Sport 2 - 1
De laatste reekswedstrijd werd wat beter aangepakt en een nipte zege na alweer een wedstrijd vol emoties en veel gezwoeg.
Scoorden : Maxime en Mathisse
De Ieperse U7 werden uiteindelijk nog reekswinnaar en mochten nu voor de beker strijden in een poule met andere reekswinnaars SW Harelbeke en KRC Waregem.
KVK Ieper - SW Harelbeke 1 - 0
Nipte maar verdiende zege na de sterkste 10 minuten van het tornooi ! Giotto lukte een knap doelpunt na prachtige pas van Maxime.
Scoorde : Giotto
KVK Ieper - KRC Waregem 0 - 3
Waregem was net iets sterker en vooral frisser dan Ieper. Nochtans kwam Ieper sterk voor de boeg. Bij een 0 - 1 stand werd Maxime knap afgehouden van een doelpunt en na de 0 - 2 hield de Waregemse doelman Giotto van de aansluitingstreffer. Maar KRC Waregem werd de verdiende overwinnaar !
Proficiat voor dit knap parcours van de U7 ! De balans van een lastig voetbalweekend was overduidelijk positief te noemen.
In Berlare werd voor het eerst de Domocup georganiseerd door niemand minder dan Leo Vanderelst , ex-rode duivel !! Er werd indoor op kunstgras (van Domo natuurlijk !) gespeeld en dit was een leuke ervaring , temeer er met boarding werd gespeeld. KVK Ieper nam deel met één ploeg U6 en één ploeg U7. Beide ploegjes behaalden de finale en beide finales werden na thrillers van formaat , winnend afgesloten.
Resultaten :
KVK Ieper U6 - KV Oostende B 6 - 0
Goede openingsmatch met een heel sterke start waardoor de tegenstrever vlug op achterstand kwam en de zege nooit echt in gevaar kwam. Scoorden : Milan 3x - Eduard - Cédric en Storm
KVK Ieper U6 - SK Steenhuffel 3 - 0
De tweede wedstrijd verliep gelijkopgaand na opnieuw een vlug openingsdoelpunt van Ieper. Slechts in de tweed helft kon de voorsprong uitgebouwd worden ,waardoor de Ieperse U6 reekswinnaar werden en de finale mochten betwisten. Scoorden : Storm - Eduard en Stan
Finale : KVK Ieper U6 - KV Oostende 1 7 - 6
Opnieuw namen de Ieperse jongsten een sterke start. In het eerste kwartier overdonderden ze de Oostendse ploeg. Ruststand 6 - 2 !! Maar wie dacht dat het een makkelijke zege zou worden , was er naast ! Oostende herpakte zich heel sterk en kon zelfs tot 6 - 6 terugkeren. De laatste minuten waren super spannend. Maar Eduard had nog net wat kracht over om in de allerlaatste minuut de winninggoal te prikken ! Mooie bekroning voor deze jonge talentrijke Ieperse ploeg !
Scoorden : Eduard 3x - Aguste 2x - Storm en Cédric
Proficiat van trainers Hanne en Patrick !!
KVK Ieper U7 - J. Schoonaarde 7 - 0
Makkelijke zege in deze eerste reekswedstrijd. Er werd heel snel gestart waardoor de tegenstrever verrast werd en nooit meer een vuist kon maken. Scoorden : Maxime en Mathisse 3x - Noah
KVK Ieper U7 - Hingene/Wintam 4 - 1
Nu wel wat meer moeite om de overwinning binnen te halen. De tegenstrever beet sterk van zich af maar de Ieperse jongens toonden zich vooral voor doel heel trefzeker! Scoorden : Maxime 2x - Mathisse en Mathis
Finale : KVK Ieper U7 - SK Berlare 4 - 3
Twee sterke teams in deze finale voor de U7 ! En ze toonden aan het massaal publiek dat ze de finaleplaats verdienden. Ze maakten er een super spannende maar tevens ook boeiend kijkstuk van ! Met Ieper aanvankelijk sterk . Na 2 - 0 voorsprong gaf Ieper de fakkel aan Berlare en het werd 2 - 2 ! In de tweede helft was Ieper opnieuw snel gestart en er kon tot 4 - 2 worden uitgelopen. Maar de thuisploeg gaf niet op ! Ze scoorden een derde treffer en dan werden het nog spannende 5 minuten met aan weerszijden veel doelgevaar en veel inzet. Ieper hield stand en kon alsnog de zege veilig stellen al heeft het heel wat zweet gekost ! Scoorden : Maxime 2x - Mathisse en Noah
Heel
sterke wedstrijd van de jongens,vanaf het begin onmiddellijk hoge druk en mooie
vlotte balcirculatie.
Veel
beweging stevig in de duels en steeds het winnen van het directe duel,dit is
heel belangrijk voor de eigen opbouw.
De
jongens waren heel bedreven en gedreven een mooie afsluiter van 2012,deze week
nog training en dan wat rust.
Hopelijk
zijn ze nog even gedreven en enthousiast in het volgend jaar.
Vergeleken
bij de heenwedstrijd tegen Oostende heb ik echt een heel andere ploeg aan het
werk gezien.Oostende was onder de indruk van ons powerplay.Voor ons was het ook
eens goed om tegen een waardige tegenstander te spellen ,het minste
concentratieverlies werd afgestraft.Een heel mooie wedstrijd om te coachen en
zeker om te beleven en te bekijken.
Een maand na het vorig duel tussen de beide ploegjes , toen nipt gewonnen door de U8 , beloofde de strijd nog spannender te zullen worden. Aanvankelijk was er wat terughoudendheid van de U7 spelertjes waardoor de U8 een mooie voorsprong konden opbouwen . Naarmate de tijd vorderde kwamen de U7 meer en beter in de match maar moesten de voorsprong aan de rust voor hun oudere voetbalmakkers laten. In de eerste helft dus een licht veldoverwicht voor de U8 en een ruststand van 5 - 2 . De U7 namen een vlugge start na de herneming en konden al na 5 minuten tot een 5 - 4 stand terugkomen. Beetje per beetje namen de U7 het overwicht in handen en drukten de U8 op hun helft. Een sterke en alerte doelman Shane was nodig om de U7 van winst af te houden!! Op het einde van de wedstrijd was er aan beide zijden een super tussenkomst van de keepers Shane en Giotto zodat de stand gelijk bleef op 7 - 7. Proficiat aan de jongere U7 . Ze bleven rustig opbouwen en toonden dat ze iets frisser de match konden uitspelen. Jammer voor de U8 voor het mindere fysieke werk in de tweede helft maar ook proficiat voor de sterke 1° helft. Leuke match voor spelers , trainers en publiek ! Doe zo voort jongens, we zijn klaar voor de tornooien in zaal !!
Scoorden :
U8 : Lennert en Arne 3x - Rune U7 : Mathisse 3x - Mathis 2x - Maxime en Henri
Ondertussen zal iedereen wel een enveloppe met een vragenlijst hebben ontvangen. We hebben als trainersgroep samen met de sportieve cel beslist om dit voor het eerst in het bestaan van de club toe te passen. Hiermee willen we weten waar we staan , waar we kunnen bijschaven en wat jullie van ons verwachten of nog meer verwachten. Om onze werking verder stevig gefundeerd uit te bouwen , zullen we onder andere deze resultaten aanwenden. Het is belangrijk om deze vragenlijst in te vullen en terug te bezorgen aan de trainers van jullie zoon/dochter.
In naam van de ganse jeugdwerking alvast bedankt voor de bereidwillige medewerking.
Tijdens het Kerstverlof kunnen we 2x over 2 zaaldelen beschikken in sporthal 2 te Ieper en dit telkens van 13.00 uur tot 15.30 uur . Deze twee namiddagen vullen we op onderstaande wijze in :
Maandag 24/12/2012
Een selectie van U8 spelers en U7/U6 spelers krijgen morgen zondag 16/12 of maandag 17/12 een uitnodigingsbriefje. Van 13.00 uur tot 14.00 uur : er wordt op de twee velden een voetbaltechnische training gegeven aan 2 evenwichtige groepen !! Korte pauze van 10 minuten. Van 14.10 uur tot 15.30 uur : op ieder veld een wedstrijd minivoetbal (zonder doelman) van 4 x 15 minuten !!
Donderdag 27/12/2012
ALLE U6 EN U7 SPELERTJES worden uitgenodigd !! (briefje zondag 16/12 of maandag 17/12) Van 13.00 uur tot 14.00 uur : er wordt op de twee velden een voetbaltechnische training gegeven aan 2 evenwichtige groepen. Korte pauze van 10 minuten. Van 14.10 uur tot 15.30 uur : op beide velden een wedstrijd minivoetbal (zonder doelman) van 4 x 15 minuten !!
Breng zeker (voldoende) drank mee en zorg voor een gezonde versnapering om tijdens de pauze te verorberen !
We hopen dat we twee leuke sportieve namiddagen mogen beleven samen met super gemotiveerde spelertjes !!
Voor de wedstrijden van zondag 16/12 van de BU8 en BU9 tegen KV Oostende , en ook de onderlinge wedstrijd Gew. U8 - Gew. U7 , wordt gebruik gemaakt van de kleedkamers in het Crackstadion !!
De wedstrijd Gew. U8 - Gew. U7 wordt op terrein 2 van het Crackstadion gespeeld !!
Voor het weekend van 7 december tot en met 9 december 2012 heeft het Provinciaal Comité van West-Vlaanderen beslist over te gaan tot een algemene afgelasting van alle officiële & vriendschappelijke wedstrijden van reserven en jeugd.
De wedstrijden van het Bedrijfsvoetbal en G-voetbal zijn tevens afgelast. Prettig weekend iedereen.
Zaterdag 8 december wordt de laatste officiële wedstrijd afgewerkt voor de winterstop. Hopelijk kan deze speeldag doorgaan maar mogelijks strooit het aangekondigde winteroffensief roet in het eten. Afwachten maar .....
Zaterdag 8 december :
Thuiswedstrijden :
09.00 uur : U7 K KVK Ieper - KFC Poperinge U8Y KVK Ieper - Merkem Sport U8 Z KVK Ieper - GS Voormezele 10.30 uur : U7 L KVK Ieper - KFC Poperinge U9 K KVK Ieper - BS Poperinge
Uitwedstrijden :
11.15 uur : BU 8 Torhout KM - KVK Ieper BU 9 Torhout KM - KVK Ieper
OPGELET :VOOR ALLE THUISWEDSTRIJDEN WORDEN ZATERDAG DE KLEEDKAMERS IN HET CRACKSTADION GEBRUIKT !!!!!
Veel succes en hopelijk tot zaterdag ergens langs de zijlijn....