Alle trainingen gaan door op terrein 4. Om je om te kleden en te douchen is de kleedkamer ook op terrein 4.
iedereen is minstens 15min op voorhand aanwezig in kleedkamer!!!!
18-08-2015
Kort verslag tornooi aalter
we hebben enkel aan onszelf te danken dat we het tornooi niet winnend afsluiten. Een tegenslag kan zeker gebeuren, het maakt in principe niet uit of we winnen of verliezen maar wel de manier waarop. Verschillende zaken die reeds getraind werden, en al elke week werden uitgelegd, werd totaal niet uitgevoerd. O.a. Pressing spelen, snelle balcirculatie, looplijnen van de spitsen, inschuivende en infiltrerende verdedigers, maar vooral in kleinere wedstrijdjes moet je ook voor vuurwerk zorgen en passie tonen. op het veld wordt ook gespeeld met het hoofd en moet er vooral nagedacht worden: waar moet ik lopen, wanneer en weten waarom. Voetbal is spelen met de ruimte en dat is een probleem. Gewoon omdat de meeste niet gaan nadenken.
Opbouwend zag ik wel al enige progressie, dat is het positieve. Ook zag ik enkelen die een heel goede individuele prestatie afleverden, nu moet dit nog in het collectief gaan gebeuren.
probeer op te pikken wat wordt meegegeven en bij onduidelijkheden vraag direct om duidelijkheid. Hard blijven werken op training blijft de boodschap alsook nadenken over hetgeen wat wordt meegegeven.
Reacties op bericht (0)
Deze blog is het belangrijkste communicatiemiddel. Zorg ervoor dat hij dagelijks wordt gecheckt zodanig dat je niet voor verrassingen komt te staan.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Kalender:
zeer makkelijk te volgen via de app best of belgian football) of via www.kbvb.be