Inhoud blog
  • ZATERDAG 24 MEI
  • Foto's meorial De Kerpel
  • Fotoboek 2007-2008
  • Gelukkige verjaardag
  • GEVONDEN VOORWERP
  • Memorial De Kerpel 1/05
  • 1/2 finale uitslagen reeks C
  • Play off ronde 2
  • Programma mei
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 09-2005
    Trainers en begeleiders
    Foto
    T1 : Anthony Van der Meiren
    Foto
    T2 : Benny Bontinck
    Foto
    B1 : Peter De Landtsheer
    U13 KST Wetteren

    30-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen speeldag 12
    9:30 TORHOUT 1992 KM. SPORTING W.I.HARELBEKE  2 - 1 
    10:30 K.RACING WAREGEM K.SV.SOTTEGEM  0 - 2  
    10:30 R.RC.PERUWELZ K.SK.MALDEGEM  1 - 6 
    10:30 K.SV.OUDENAARDE FC.N.SINT-NIKLAAS  4 - 0 
    11:00 VC.EENDR.AALST 2002 K.SK.RONSE  3 - 1 
    14:30 K.STAND.WETTEREN R.FRANCS BORAINS  3 - 1 

    30-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    28-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leesvoer voor fanatici

    Speciale noden voor teamsporters

     

    Training

    Voor vele teamsporters is er een groot verschil in energiebehoefte gedurende het seizoen en buiten seizoen. Wanneer dit niet goed wordt opgevolgd bestaat het gevaar voor een toename van het lichaamsvet tijdens langere rustperiodes. Het opnieuw opladen van energie is belangrijk om te recupereren van de wedstrijd en van de individuele en gemeenschappelijke work-outs tussen de matchen. Vaak wordt enkel aandacht besteed aan de voeding de dag voor een wedstrijd of enkel aan de laatste maaltijd voor de wedstrijd. Maar door de dagelijkse zware eisen van de trainingen is het nodig om gedurende heel het seizoen de energie- en koolhydraatinname af te stemmen op de sport.

    Omdat in het trainingsprogramma van de teamsporter vaak een zwaar krachttrainingsprogramma wordt ingeschakeld (of om tegemoet te komen aan de groeispurt) wordt heel wat aandacht besteed aan de eiwitaanvoer in de voeding. Toch mag niet vergeten worden dat de totale energie-inname, de inname van koolhydraten en de timing van de maaltijden en snacks alsook de vochtinname belangrijker zijn dan enkel en alleen de eiwitinname.

    In teamsport worden vaak zeer grote vochtverliezen gemeten en sommige spelers zijn zich zelfs niet bewust van het feit dat ze gedehydrateerd zijn, of erger nog … zien het als een middel om gewicht kwijt te raken of als een middel om “gehard” te zijn tegen warmte. Sporten aan een hoge intensiteit betekent vochtverlies (zelfs bij koele temperaturen) en indien dit niet wordt aangevuld, betekent het ook prestatieverlies. Specifieke aandacht moet gaan naar rehydratatie bij warmte en zeker wanneer beschermkledij wordt gedragen

     

    Tijdens de match

    De competitie zal meestal tijdens het weekend plaatsvinden, maar op topniveau speelt men dagelijks en zelfs verschillende malen per dag. Het herstel via de voeding moet aangepast worden aan de speelkalender. Uitputting van de energievoorraad is niet ondenkbaar voor teamsporten die langer dan 60 minuten duren en in het bijzonder voor spelers die op een positie spelen die niet statisch is. Het eten van een koolhydraatrijke voeding en het innemen van extra koolhydraten tijdens en na de inspanning heeft duidelijk zijn nut bewezen voor teamsporters. Een betere sportvoeding zorgt er niet alleen voor dat de spelers sneller en langer kunnen lopen in de tweede helft van een match, maar ook mentaal is men beter in vorm (strategisch inzicht). Een match wordt vaak gewonnen in de laatste minuten en vermoeide spelers zijn dan vatbaarder voor kwetsuren.

     

    Voedingsstrategieën voor teamspelers

    Teamsporters hebben nood aan dezelfde voeding als duuratleten, en dit niet alleen tijdens de wedstrijdperiode, maar het hele jaar rond.

    De volgende richtlijnen kunnen van pas komen:

    • Het kan een goede strategie zijn om koop- en kookklassen te organiseren voor de jongere spelers. Dit om op jonge leeftijd een goede attitude aan te leren en om zich zo ten volle als een goede atleet te kunnen ontwikkelen. Voor jongere atleten die voor het eerst voor zichzelf moeten zorgen (internaat) is het niet zo eenvoudig om hierin een goede lijn te vinden en om zich niet te laten leiden door allerlei nepdiëten.

    • De maaltijd voor de wedstrijd kan best samen gebruikt worden. Dit is dan meteen een goede gelegenheid om gezamenlijk een evenwichtige maaltijd te gebruiken en om de moraal op te krikken (en eventueel nog wat tactische besprekingen te houden). Best in buffetvorm zodat iedere speler zijn individuele noden en voorkeuren kan kiezen.

    • Er zijn diverse momenten (afhankelijk van de sport) waarop het mogelijk is om bij te tanken (te drinken) tijdens het sporten. Bijvoorbeeld aan de zijlijn, tijdens breaks, tijdens blessuretijd,…). Wees creatief en tracht om de atleten zo vaak mogelijk te laten drinken tijdens het sporten.

    • Na de wedstrijden of training is het belangrijk om opnieuw op te laden. Eerst voldoende koolhydraten en voldoende vocht innemen !).

     

    Ideeën voor herstelmaaltijden

    Brengen ongeveer 50 g koolhydraten aan en zijn een goede eiwitbron.

    • 250-350 ml yoghurtdrank

    • 60 g ontbijtgranen + melk + een vrucht

    • 200 ml yoghurt + suiker + granenreep

    • 1 broodje met kaas en sla + 300 ml fruitsap

    • 150 g pizza met dikke korst veel groenten en geen vette vulling zoals salami of extra kaas

    • 1250-625 ml dorstlesser (4 tot 8 % Koolhydraten)

    Dit zijn slechts voorbeelden; voor individuele planning zie sportvoedingsdeskundige.

    28-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    18-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rangschikking nov 17.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    #

    Ploeg

    GS

    W

    V

    G

    P

     +

     -

    S

    1

    KST Wetteren

    11

    10

    1

    0

    30

    59

    11

    48

    2

    KSK Maldegem

    11

    9

    1

    1

    28

    53

    18

    35

    3

    KSV Sottegem

    11

    6

    3

    2

    20

    29

    10

    19

    4

    VCE. Aalst 2002

    11

    5

    2

    4

    19

    37

    21

    16

    5

    FCN St-Niklaas

    11

    5

    3

    3

    18

    29

    35

    -6

    6

    KM Torhout

    11

    4

    3

    4

    16

    29

    25

    4

    7

    KSV Oudenaarde

    11

    4

    4

    2

    14

    22

    26

    -4

    8

    SW Harelbeke

    11

    4

    6

    1

    13

    30

    38

    -8

    9

    KRC Waregem

    11

    3

    4

    4

    13

    30

    22

    8

    10

    R Francs Borains

    11

    3

    7

    1

    10

    13

    26

    -13

    11

    RRC Perulwez

    11

    2

    9

    0

    6

    24

    46

    -22

    12

    KSK Ronse

    11

    0

    11

    0

    0

    4

    81

    -77

     

    18-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    17-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's STW-Sottegem 0-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Fotoreportage : http://foto.telenet.be/2733754254






    Technisch aanvallend voetbal vermoord!

    NEEN, dit is geen reactie uit frustratie maar een pleidooi voor een visie op jeudopleiding! Allereerst een dikke pluim voor dit Sottegem. Hun verdediging heeft bewezen waarom ze slechts 10 tegendoelpunten hebben. Dit Sottegem heeft inderdaad de sterkste verdediging van de reeks. Uitermate sterk en zeer matuur wat de jongens van Sottegem verdedigend lieten zien vandaag. Wel is het een feit dat ik nog nooit zoveel ballen heb zien ontzetten en nog nooit zoveel tackles heb gezien tijdens een miniemenwedstrijd. Jammer dat op geen enkel ogenblik in de wedstrijd ook maar enig aanstalten gemaakt werd om een aanval op te bouwen van achter uit. Alle inspanningen van de voetbalbond ten spijt om aanvallend voetbal te promoten via de UEFA trainersopleiding. Op deze manier blijft het Belgische voetbal ziek in eigen bed. Sottegem pakte inderdaad uit met een 4-3-3 maar op het veld bleek het te vaak een 7-0-3 te zijn en naar het einde van de wedstrijd toe bij wijlen een 10-0-0. Maar ook verdedigen is een kunst zeggen zij die blijven hangen zijn in Mexico '86.

    Dus zeker een dikke 'chapeau' voor trainer en ploeg van Wetteren die bij momenten over 10 stations en meer de bal lieten rondgaan. Ontwapenend, misschien wel naïef, maar zeker met veel potentieel voor de verre toekomst hoe STW speelde in de laatste 10 minuten. Sottegem plooide toen massaal terug om de 3-4-3 van Wetteren het scoren te beletten. Op de 16 meter bleef de bal van voet naar voet gaan, immer de ruimte over de flank zoekend en nooit de lange bal boven halend. Waarom ook? Zien we niet liever een elf-tal waar iedereen eerst aanvallend denkt?

    Tot slot een jammerklacht rijker en alle fair play ten spijt dat een trainer om de minuut een vervanging doorvoert in de slotfase van een wedstrijd voor 12 jarigen. Misschien lag Vlaanderen toch beter in Nederland. 

    17-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen speeldag 2
    9:30
    TORHOUT 1992 KM. K.SK.MALDEGEM 2 - 7  
    10:30
    K.SV.OUDENAARDE R.FRANCS BORAINS 1 - 0  
    10:30
    R.RC.PERUWELZ K.SK.RONSE 10- 0  
    10:30
    K.RACING WAREGEM SPORTING W.I.HARELBEKE 2 -  5 
    11:00
    VC.EENDR.AALST 2002 FC.N.SINT-NIKLAAS 3 - 3  
    14:30
    K.STAND.WETTEREN K.SV.SOTTEGEM 0 - 1 

    17-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    14-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Statistieken KSV Sottegem

    Deze zaterdag staat eindelijk de wedstrijd van speeldag 2 tegen de buren uit Zottegem op het programma. Vierde in de rangschikking en altijd een moeilijke tegenstander voor Wetteren. Een derby is nooit een gewone wedstrijd en uit het verleden weten we ook dat Sottegem altijd vanuit een stevige organisatie achterin vertrekt. Uit huis braken ze nog geen potten dit seizoen. Ze komen blijkbaar moeilijk tot scoren. Verkijk u echter niet op deze cijfers. Als de eer op het spel staat kan dit Sottegem altijd wat meer. Hun uitpunten hebben ze behaald op het veld van Aalst (2-2) en op het veld van St.-Niklaas (2-2). We zullen bij de les moeten zijn! 

    Statistieken KSV Sottegem
    Rangschikking: 4
    Wedstrijden uit (W-V-G): 5  (0-3-2)
    Punten winst / verlies uit: 2 /  13
    Doelpunten voor / tegen Uit: 6 /  9

    14-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    12-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rangschikking nov 10.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    #

    Ploeg

    GS

    W

    V

    G

    P

     +

     -

    S

    1

    KST Wetteren

    10

    10

    0

    0

    30

    59

    10

    49

    2

    KSK Maldegem

    10

    8

    1

    1

    25

    46

    16

    30

    3

    VCE. Aalst 2002

    10

    5

    2

    3

    18

    34

    18

    16

    4

    KSV Sottegem

    10

    5

    3

    2

    17

    28

    10

    18

    5

    FCN St-Niklaas

    10

    5

    3

    2

    17

    26

    32

    -6

    6

    KM Torhout

    10

    4

    2

    4

    16

    26

    18

    8

    7

    KRC Waregem

    10

    3

    3

    4

    13

    28

    17

    11

    8

    KSV Oudenaarde

    10

    3

    4

    2

    11

    21

    26

    -5

    9

    SW Harelbeke

    10

    3

    6

    1

    10

    25

    36

    -11

    10

    R Francs Borains

    10

    3

    6

    1

    10

    13

    25

    -12

    11

    RRC Perulwez

    10

    1

    9

    0

    3

    14

    46

    -32

    12

    KSK Ronse

    10

    0

    10

    0

    0

    4

    71

    -67

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    12-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    11-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen speeldag 11

    09:30 TORHOUT 1992 KM.  K.SV.SOTTEGEM  1 - 0   
    10:30 K.SK.RONSE  FC.N.SINT-NIKLAAS  2 - 4   
    10:30 R.RC.PERUWELZ  SPORTING W.I.HARELBEKE  2 - 4   
    10:30 K.RACING WAREGEM  R.FRANCS BORAINS  5 - 2   
    11:00 VC.EENDR.AALST 2002  K.SK.MALDEGEM  3 - 4   
    14:30 K.STAND.WETTEREN  K.SV.OUDENAARDE  8 - 0   

    11-11-2007 om 20:58 geschreven door stwike  


    10-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag STW - Oudenaarde 8-0
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    T2 zet de puntjes op de i.

    Het veld was zwanger van de regen van de afgelopen dagen. Menig speler had dan ook last van uitschuivers op de sompige grasmat. Maar onze jongens bleven hun aanvallende spelstijl opnieuw trouw. Een scherpe start zorgde er voor dat de tegenstanders uit Oudenaarde al snel op achtervolgen waren aangewezen. Toen bij de rust het scorebord 4-0 aangaf was de wedstrijd over. In de tweede helft kon Oudenaarde op één vrije trap na niks meer voor elkaar krijgen. Puike redding van Niko trouwens. Wetteren daarentegen bleef voor opbouwend en aanvallend voetbal gaan en verzorgde zijn trouwe publiek met flitsende combinaties, spetterende doelschoten (op lat en kruis) en nog eens 4 mooie doelpunten. Een kwartier voor tijd greep de trainer in. Bij een 6-0 stand plaatste hij Kristiaan centraal achterin aan het hoofd van een 3-mans verdediging. Zijn poging om de match te bevriezen en zo de pronostiekpot te winnen bleek vruchteloos. 10 wedstrijden gespeeld, het maximum van de punten en bijna 6 doelpunten gescoord per wedstrijd. Het is indrukwekkend en toch zijn er ploegen die dit seizoen nog sterker uithalen. Met name de U13 van RSC Anderlecht staan ongenaakbaar aan de leiding met 48 punten uit 16 wedstrijden. Een mooie uitdaging voor de onzen.

    Doelpunten : voor de minuten verwijs ik graag door naar Freddy (Glenn zijnen pépé).


    Glenn        3x

    Brecht       2x

    Sven         1x

    Ruben       1x

    Kristiaan   1x

    Een pluim ook voor het verdedigende compartiment dat ondanks hun aanvallende ingesteldheid en hun hoge spel waardoor er veel ruimte in hun rug ontstond, voor de derde keer de nul wist te houden. Aangezien Sottegem vandaag wel een doelpunt incasseerde, beschikt STW nu samen met de buren uit Zottegem over de sterkste verdediging van de reeks. Volgende week staan beide ploegen oog in oog. Wie houdt de aanvallers het best onder controle? Een spannende vraag die in derbysfeer zal beantwoord worden. Wij kijken er samen met de supporters nu al naar uit.

    Opstelling :

    Matthias P                 Niels               Jonas             Gaëton

     

                            Tibo                            Ruben

     

                                          Sven

     

                Brecht            Glenn              Kristiaan

     

    Wisselspelers : Xander & Tristan

    10-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's STW-Oudenaarde8-0
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Fotoreportage : http://foto.telenet.be/8754724212

    Aan alle U13 : komende woensdag 14 november na de training (om 18.00 uur) trakteren de trainers op spaghetti. 
    Aan alle mama's : u kan uw zoon dus best wat later gaan ophalen.

    De foto's van Véronique in Sint Niklaas zijn nu ook toegevoegd aan het album van vorige week.  
    Fotoreportage :
    http://foto.telenet.be/2788214831

    Nog meer fotonieuws. De wedstrijd van de provinciale miniemen die een puik resultaat behaalden tegen Aalter (2-2)
    Fotoreportage :
    http://foto.telenet.be/7753724551

    10-11-2007 om 00:00 geschreven door stwike  


    07-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Statistieken KSV Oudenaarde

    De uit-statistieken van KSV Oudenaarde mogen er dan al niet indrukwekkend uitzien. In de rangschikking staan ze ter hoogte van Torhout en Francs Borains, twee ploegen die het ons knap lastig hebben gemaakt. Eenvoudig wordt het dus ook dit weekend niet.

    Statistieken KSV Oudenaarde
    Rangschikking: 7
    Wedstrijden uit (W-V-G): 5  (0-4-1)
    Punten winst / verlies uit: 1 /  14
    Doelpunten voor / tegen Uit:
    5 /  14

    07-11-2007 om 07:32 geschreven door stwike  


    04-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen speeldag 10.

    10:00 SPORTING W.I.HARELBEKE VC.EENDR.AALST 2002  2-3  
    10:00 K.SK.MALDEGEM K.SK.RONSE  8-0  
    10:30 K.SV.OUDENAARDE K.RACING WAREGEM  1-1  
    10:30 FC.N.SINT-NIKLAAS K.STAND.WETTEREN  1-4  
    10:30 R.FRANCS BORAINS TORHOUT 1992 KM.  1-1  
    13:30 K.SV.SOTTEGEM R.RC.PERUWELZ  4-0  

    04-11-2007 om 20:03 geschreven door stwike  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rangschikking 3 november

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    #

    Ploeg

    GS

    W

    V

    G

    P

     +

     -

    S

    1

    KST Wetteren

    9

    9

    0

    0

    27

    51

    10

    41

    2

    KSK Maldegem

    9

    7

    1

    1

    22

    42

    13

    29

    3

    VCE. Aalst 2002

    9

    5

    1

    3

    18

    31

    14

    17

    4

    KSV Sottegem

    9

    5

    2

    2

    17

    28

    9

    19

    5

    FCN St-Niklaas

    9

    4

    3

    2

    14

    22

    30

    -8

    6

    KM Torhout

    9

    3

    2

    4

    13

    25

    18

    7

    7

    KSV Oudenaarde

    9

    3

    3

    2

    11

    21

    18

    3

    8

    R Francs Borains

    9

    3

    5

    1

    10

    11

    20

    -9

    9

    KRC Waregem

    9

    2

    3

    4

    10

    23

    15

    8

    10

    SW Harelbeke

    9

    2

    6

    1

    7

    21

    34

    -13

    11

    RRC Perulwez

    9

    1

    8

    0

    3

    12

    42

    -30

    12

    KSK Ronse

    9

    0

    9

    0

    0

    2

    67

    -65

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    04-11-2007 om 20:02 geschreven door stwike  


    03-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's FCN St Niklaas-STW 1-4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Fotoreportage : http://foto.telenet.be/2788214831

    03-11-2007 om 17:23 geschreven door stwike  




    Foto


    Mei jarigen.

    Maesele Yanis        03 mei
    Uyttendaele Jonas  05 mei
    Cnockaert Brecht   18 mei


    Proficiat!


    Websites
  • Royal Francs Borains
  • KSV Sottegem
  • SW Harelbeke
  • KSK Maldegem
  • KSK Ronse
  • VCE Aalst 2002
  • RRC Peruwelz
  • KM Torhout 1992
  • KRC Waregem
  • FCN Sint-Niklaas

  • KSV Oudernaarde
  • KST Wetteren
  • U10 KST Wetteren
  • U11 KST Wetteren
  • U14 KST Wetteren
  • U15 KST Wetteren
  • U16 KST Wetteren
  • Adressen tegenstanders

  • Gastenboek
  • Barbour Ariel Polarquilt Jacket Navy
  • Barbour Ariel Quilted Jacket Navy
  • Casting Waxed Jacket Barbour Navy
  • Barbour Glenden Fleece Gilet Olive
  • Îïåðàòèâíî î ñàìîì âàæíîì ïî ïîèñêó èãðû îíëàéí .

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs