Ja, hoor, het is officieel, mama en ik zijn beide dragers van een luizenfamilie. Gelukkig maakt mama er korte metten mee en worden onze beestjes vakkundig de mond gesnoerd. Jakkes, wat stinkt dat produkt zeg, ik geloof maar al te graag dat die luizen er onmiddellijk aan zijn!
Papa denkt dat ik luizen heb, ik heb niets anders dan jeuk op mijn hoofd. Mijn hoofd ziet helemaal rood van het krabben. Papa besluit om luizenshampoo te gaan kopen. Mama begint nu ook jeuk te krijgen. Zou ik zo vriendelijk geweest zijn om haar ook een paar van mijn huisdieren te geven?
Vandaag is het pasen. Om 10.30u worden we op school verwacht (ja, ja op zondag ). De paasklokken zijn daar ook geweest en we lopen, lopen om ter eerst om alle eieren te zoeken. Het zijn weliswaar geen echte chocolade-eieren, maar piepschuimen eieren. Iedereen krijgt na afloop hetzelfde zakje met chocolade eieren en een samson-drankje. In de namiddag gaan ik bij meme samen met mama. Ik voetbal met nonkel Ronny, sprint met tante Leen en mama en amuseer mij eigenlijk heel goed.
Vandaag ben ik alleen met mama. Het is heel mooi weer en mama besluit om buiten te werken . We wassen de auto (vanbinnen en vanbuiten) en stofzuigen hem heel mooi. Daarna poetsen we de ramen, doen het onkruid uit, vegen, 3 machines was uithangen (als ze droog zijn opplooien) en om 17u besluit mama dat er genoeg gewerkt i s. Ze belt naar Saskia en de mama's besluiten om naar de kermis te gaan in Oudenaarde. Niels en ik mogen op de draaimolen (er was er zelfs één van "Cars"), we gaan vissen en last but not least, er zijn botsautootjes voor kinderen (de mijnheer moet ons wel constat helpen, want we blijven gewoon rondjes draaien als ik moet sturen), maar zo veel plezier heb ik lang niet gehad . Daarna drinken we nog iets op een terras (ik vind dat mama na een keer drinken genoeg heeft en gooi haar cola op haar broek). Het wordt al laat en we besluiten om nog een slaapmutsje te gaan drinken bij Eric. Niels en ik, schoon zicht, elk op een barkruk aan de toog, de ene met een cola en de andere met een limonade. Eric zegt lachend dat wij zijn toekomstige klanten zijn !
Vandaag gaat mama met oma naar de radiologie om foto's te laten nemen van haar knie. Hij staat nog altijd heel dik en doet nog veel pijn. Oma staat eigenlijk vol blauwe plekken, haar schouder en haar poep zijn ook getroffen. Gelukkig is er niets gebroken!
Oei, oei, oma is gisteren gevallen met mij achterop de fiets aan de OKAY in Zingem . Een hond kwam aangelopen en oma is geschrokken en tja, gevallen, hé. Een mijnheer en een mevrouw zijn gestopt om oma te helpen en om mij uit mijn stoel te nemen. Gelukkig had ik niets, maar oma haar knie staat heel dik !
Vandaag dé dag: De "Ronde van Vlaanderen". 's Morgens ga ik samen met oma kijken naar de vrouwenronde (Emma Johansson rijdt mee, een Zingemse Zweedse, die zilver haalde op de Olypische Spelen, ze wordt 3de vandaag, proficiat Emma). In de namiddag kijken papa en ik naar TV, mama moet werken! 's Avonds vindt papa geen pamper en dan is het zo ver... mijn 1ste nacht zonder... goed gelukt hoor, helemaal droog!
Vandaag is het KWB-vlieger maken. Senne is er ook samen met zijn papa en mama. Wij zijn nog een beetje klein om die vlieger te maken, maar mijn mama en oma helpen mij en Senne krijgt hulp van zijn mama en papa. Om 16.30u brengt mama mij bij oma, want papa en mama moeten allebei nog werken. Oma moet nog naar mama bellen, want die was mijn pamper vergeten meegeven! Misschien de moment om zonder te proberen! Papa brengt tussendoor nog vlug mijn pamper, oma is bang dat ik in haar bed zou plassen.
Vandaag geen school. Mama maakt mij wakker om 7.30 (hey, tis wel vakantie voor mij zenne), papa pikt mij op om 8.15u en waw, ik mag mee naar de schouwing met de bus van papa. Om 9.00 gaan we samen Senne oppikken, die blijft spelen vandaag. Om 15.30u moet papa terug werken en dan is het Dimi's beurt (tja, de papa's hebben corvee vandaag). Mama komt mij oppikken om 17.00u en ik ben pompaf. Ik werk behoorlijk op mama's zenuwen (ik had besloten om de keukenkast een nieuw kleurtje te geven, maar mama was er precies niet zo blij mee) en ik spuw dan ook nog eens op mama (veel bozer dan dit heb ik ze nog niet gezien. Ik heb zeker 5 min. op mijn strafbankje moeten zitten. 's Avonds heb ik dan geen zin om te slapen en brul een uur lang..... mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Mama moet meme ophalen om 11u en bij oma brengen. Papa had gezegd dat wij gingen zwemmen, maar bij het zwembad aangekomen... gesloten! Om 13.45u moeten we Senne en zijn mama ophalen om naar school te gaan. Ja hoor al is het zondag, het is namelijk schoolfeest. De zenuwen gieren door de lijfjes en alle kindjes zijn ofwel heel stil ofwel heel uitbundig! En het schoolfeest is prachtig, ik doe heel hard mijn best om in de maat te dansen en te bewegen en als een echte brandweerman blus ik het vuur. Na het optreden eten we nog taart en dan... bedjestijd!
Vandaag opnieuw koers door de gemeente, de E3-prijs van Harelbeke. Deze keer ga ik samen met mama en papa kijken. Ik moedig de renners luidkeels aan alhoewel ik even hard roep voor de motards en de auto's. Daarna kijk ik verder op TV naar de koers. Na een siësta belt mama of we op bezoek kunnen gan bij Senne. En ja, hoor het mag! Senne en ik spelen (en maken ruzie) nog een uurtje of 2, maar dan gaan mama en papa naar huis. Het uur verandert deze nacht, dus mag ik een uurtje minder slapen .
Onze auto is jarig vandaag, hiep, hiep hoera, 1 jaartje, wat een snotneus, hé. De renners van Dwars door Vlaanderen passeren in Zingem en ik ga samen met opa kijken. Ik vind het zo leuk dat ik daarna niet meer mee wil bij meme (zoals elke woensdagnamiddag), maar naar de koers wil blijven kijken samen met opa.
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Over mijzelf
Ik ben tuur moerman
Ik ben een man en woon in zingem (België) en mijn beroep is ik wil brandweerman worden.
Ik ben geboren op 02/12/2005 en ben nu dus 19 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: fietsen, ik hou van de natuur.
Als je op mijn blogje geweest bent en je hebt alles gelezen, mag je gerust een boodschapje nalaten. Dan weet ik tenminst