Zoeken in blog

Foto
avon-tuur-en met tuur
Avon -tuur-en

28-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Dinsdag toen we terugkwamen uit Limburg, had papa het lumineuze idee om te zeggen dat ze mijn tuttekes vergeten waren in Limburg. Ik zei onmiddellijk: "papa, terugrijden", maar dat wou hij niet. Maar papa is zo slim om dat te doen op een avond dat hij niet thuis is en hij ging vlug weg om te schaken. Mama zat toen 3 uren met een blèterke opgescheept (dank u, papa)! Mama heeft het na 3u opgegeven, nog eens goed gezocht en toch nog een tutteke gevonden.
Eergisteren zijn wij naar de Weba geweest. Ik heb een nieuw bed mogen kiezen en heb voor een rode racewagen gekozen!
Gisteren zijn Paul en Adinda mijn oude bed en nog wat spullen komen halen voor hun baby die half april uitgerekend is. Ze vroegen om mijn tutje mee te geven voor de baby, maar ik wou niet!
Gisteravond was papa alleen met mij en hij vond mijn tutje niet meer. Tja, dan zal ik toch eens een grote jongen worden en zonder gaan slapen. En raar maar waar, ik ben gaan slapen zonder ronken, morren, wenen enz. en heb als een roosje geslapen!
Vandaag stonden Paul en Adinda opnieuw aan de deur met een grote auto-mat voor mij, 5 autootjes en een fles champagne voor mama en papa omdat ze al die spulletjes gekregen hadden!

28-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


27-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Gisteren belde Wannes dat hij op bezoek was bij oma en vroeg om te komen spelen. Ook vandaag mag ik gaan spelen bij oma met Wannes:





27-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


26-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
foto's van mijn nieuwe bed:



26-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


25-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Ik ben een hele flinke jongen, dus help ik mama af en toe in het huishouden.



25-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


24-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vandaag is het al tijd om naar huis te gaan. We eten nog frietjes met kip; daarna taart en dan is het al 16u. Hup, de auto in en 2 uurtjes later zijn we thuis. Bedankt oma Hilde en opa Stan voor de logies, eten, cadeautjes en ook meetje eva bedankt.

24-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


23-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vandaag vertrekken we om 10u naar Limburg op familiebezoek en om carnaval te vieren. Om 12u komen we aan en eten we boterkoeken. Om 14u gaan we naar het carnaval. Opa Stan is daar al, want hij zit in de carnavalsvereniging. Er komt een clown en er is kinderdisco. Ik ben een beetje ziek en blijf de hele tijd op het schootje zitten bij mama en oma Hilde. Tot op het einde! Dan laten ze al de balonnen vallen en ik probeer iets te vangen. Er vallen ook spaarvarkentjes, strandballen, snoepen enz. Mama en meetje Eva hebben veel gevangen (eigenlijk is het voor de kinderen bedoeld, maar ja ) en komen met de buit naar de tafel. Tante Annick, Lene & Wout krijgen ook een deel van de buit. Moe maar tevreden gaan we terug naar huis of toch bij oma thuis. Daar leest oma nog een boekje voor ik moet gaan slapen.













23-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


22-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vandaag moeten mama en papa allebei werken, dus mag ik bij Gino & Kathy gaan slapen. Het is de 1ste keer en papa waarschuwt Gino dat ik zal proberen met zijn voeten spelen en dat hij kordaat moet zijn. 's Avonds moet ik gaan slapen en ik wil niet. Gino zegt: "nu slapen" en ik moet toch wel dringend plassen zeker! Tot ik op het toilet zit en zeg: "gefopt"! Gino moet lachen en zegt dat ik juist mijn papa ga worden. Om 5u ben ik wakker en moet ik terug plassen. Maar nu is het wel waar.

22-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


20-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen thema carnaval:

20-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


19-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Morgen carnaval op school. Ik mag mijn kostuum al eens uitproberen thuis en poseren voor de foto!





19-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


18-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vandaag papa's verjaardag... al 35... Maar papa moet de hele dag en avond werken! Oma is bang dat ze taart zal mislopen, dus zegt ze uitstel is geen afstel... Papa krijgt een mooie houtmand van oma en opa, mama legt nog wat centjes bij. Van mij krijgt papa een liedje en een dikke, natte zoen en een mooie tekening. GELUKKIGE VERJAARDAG PAPA en vergeet de taart niet te goed te houden!

18-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


15-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vandaag is het etentje van de KWB en iedereen komt (Senne, Wannes, Niels, Michael, Luna, Jerel en de mama's en papa's). Om 12 u zijn we afgesproken. Mama is zo slim om mijn eten vlug te gaan halen en samen met senne eet ik mijn bordje leeg (vol-au-vent met kroketjes en groentjes). Daarna mogen we gaan spelen. De mama's en de papa's aperitieven nogal lang (papa zit de hele middag bij de drankbonnetjes) en eten rond 13.30u. Daarna beginnen de bestuursleden aan de opkuis zodat wij meer en meer plaats krijgen om te spelen . Onze tafel is de laatste die blijft staan. Mama kijkt op haar horloge en ziet... 16u . Nou, deze namiddag is wel vlug gepasseerd zeg! Vlug naar huis, badje, kleren klaarleggen, boekentas klaarmaken, boterham eten, tandjes poetsen en bedje in! Tot morgen!

15-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


14-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

zaterdag 14 februari, een belangrijke dag voor alle verliefden, maar bij ons moet papa spijtig genoeg de hele dag werken. 's Morgens mag ik een cadeautje afgeven van mama nl. een nieuwe portefeuille en papa is er heel blij mee In de namiddag moet ik bij Kathy om mijn haartjes te laten knippen. Zo word ik terug een mooie jongen want volgens mama was ik juist "nen beetle" aan het worden! Daarna maken mama en ik een feestmenu klaar voor papa. Eerst de toastjes (ik zeg altijd "doastjes" ). Mama doet tonijn in een potje en ik mag dat mengen met cocktailsaus en daarna op de "doastjes" smeren. Dan nog een brokje ananas en voila, de aperitiefhapjes zijn klaar . Daarna verse soep en ik mag de groentjes snijden... gevaarlijk , maar ik let wel op hoor! Daarna patatjes schillen, vleesje bakken, groentjes stoven en dan nog een dessertje. Ik moet roeren, heel vlug.. zo vlug dat de creme rond mijn uren vliegt. Mama stelt voor om even te proeven, maar ik vind de aardbeiencrème toch niet zo lekker! Ik probeer op te blijven tot papa thuis is (hij had gezegd rond 21) maar om 19.30u vraag ik om te mogen gaan slapen! Papa en mama zullen daar wel niet kwaad om zijn zeker!!!!!

14-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


11-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Enkele sfeerbeelden van in de klas:





11-02-2009 om 10:48 geschreven door tuur  


10-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
foto's van het doktersbezoek:









10-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


09-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vrijdag zijn we bij dokter eva op bezoek geweest. Toen ik thuiskwam had ik een dokterstas bij en een doktersmuts of zoiets. Mama moest vele spuitjes krijgen van dokter tuur, aaaaaah zeggen met zo'n houten stokje in haar mond en na 2 minuten hing ze vol lakkers en windels . Papa kwam en thuis en die moest natuurlijk ook heel goed onderzocht worden door dokter tuur. Hij had blijkbaar dezelfde ziekte van mama volgens de lakkers, windels en spuiten te zien . Toen mama en papa vroegen of ik dokter wilde worden later heb ik geantwoord: "nee, ik wil dief worden?"









09-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


06-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Joepie, vandaag vrijdag, dan ga ik zoooo graag naar school, want dan is het tante leen in de opvang.
Vanavond en morgenavond mag ik bij oma en opa blijven want mama en papa moeten werken!

06-02-2009 om 11:25 geschreven door tuur  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
thema ziek zijn:





06-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


05-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
1ste ochtend met het nieuwe ritueel. Mama moet mijn tutjes uit mijn handen wringen en ik word zo boos en ween, ween en ween .
Maar na een minuutje of 5 geef ik mij gewonnen. Eenmaal beneden ben ik het vlug vergeten en ga ik redelijk goed gemutst naar school. 
Om 16u bij oma vraag ik naar mijn tutje en die legt uit waarom ik geen tutje meer mag hebben overdag. Tja, ik zal mij er maar bij neer leggen zeker. 's Avonds ben ik zoooooo blij dat ik naar mijn bed mag dat papa en mama heel veel moeten lachen! . Eindelijk kan ik weer "sjokken" zoals ik het zo mooi kan zeggen volgens mama.

05-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


04-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Tandartsbezoek voor de ganse familie . Papa is eerst aan de beurt in de namiddag en die komt zoals altijd niet toe met 1 bezoekje (zou de tandarts echt zo leuk zijn? ).
Mama en ik mogen rond 18u gaan. Eerst is het mijn beurt en de tandarts is heel blij, ik heb mooie tandjes zegt ze, ik poets ze alle dagen volgens haar. Maar....... volgens haar groeien mijn tandjes schuin door mijn tutteke. Dus probeert ze mij te overtuigen om mijn tutje weg te doen. Ik ben zo boos op haar!
Mama komt dan aan de beurt en bij haar is alles ok.
Als we thuiskomen ben ik nog altijd boos. Papa vraagt wat er scheelt. Ik zeg dat de tandarts gezegd heeft dat mijn tutje weg moet! Papa vraagtt waarom en ik leg uit dat mijn tandjes schuin gaan groeien en dat ik dan een meisje ga worden!!!!  
Vanaf vandaag moet mijn tutje overdag in mijn bedje blijven liggen zegt papa. Ik blijf nog effen boos, maar dan besef ik precies dat ik nu toch een grote jongen aan het worden ben!

04-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


03-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen In volle actie:

03-02-2009 om 00:00 geschreven door tuur  


02-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
weekend, papa is naar het wereldkampioenschap in Hoogerheide (Nederland) samen met Dimitri en Nico en nog een heleboel andere.
Mama poetst de hele zaterdagvoormiddag flink door zodat we het hele weekend vrij hebben.
In de namiddag komt Senne spelen samen met zijn mama Elke en zijn zusje Aukje. Elke en mama besluiten om naar het "speelhuisje" te gaan, een binnenspeeltuin in Oudenaarde. We amuseren ons rot en als afsluiter mogen we ook nog eens naar de Mc Donalds.
Zondag mag ik mama helpen koken, fruitsla maken enz. In de namiddag komt Niels spelen en ook Michael is van de partij. Mama probeert de koers te volgen samen met Saskia en Wendy, maar al vlug beginnen ze te babbelen en je weet als vrouwen beginnen tetteren...
Niels Albert wordt de verdiende winnaar en rond 18u gaat iedereen terug naar huis. Ik wil niet gaan slapen omdat ik mijn papa nog eens wil zien, mama zegt dat papa nog een hele tijd zal wegblijven (om 17.30u stonden ze in de file aan te schuiven om Hoogerheide buiten te geraken) maar mama heeft nog een verrassing, een dekbed van "Cars" . Ik help mama om mijn bed te verversen en spring er bijna in van contentement. Ik besluit om de hele nacht recht te blijven zitten om te kunnen kijken naar al de autootjes. Maar na 5 min. wordt ik toch heel moe en ga dan maar slapen.

02-02-2009 om 14:14 geschreven door tuur  




Archief per maand
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • We zijn terug!!
  • Lieve jongen
  • hoi Tuurke
  • Vriendelijke groetjes van Trucker_John
  • flinke jongen

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Over mijzelf
    Ik ben tuur moerman
    Ik ben een man en woon in zingem (België) en mijn beroep is ik wil brandweerman worden.
    Ik ben geboren op 02/12/2005 en ben nu dus 19 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: fietsen, ik hou van de natuur.
    Als je op mijn blogje geweest bent en je hebt alles gelezen, mag je gerust een boodschapje nalaten. Dan weet ik tenminst


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs