29 februari: vandaag is het een extra dagje in het jaar. Gisteren heb ik de eerste maal met boetseerklei mogen spelen. Mama heeft een hondje gemaakt, een trol en bloemetjes.
25 februari: na nogmaals een paar keer gespuugd te hebben en constant diarree, besluit mama om met mij naar de dokter te gaan. Hij zegt dat er vieze beestjes in mijn darmen zitten. Oma heeft de dankbare taak om een beetje kaka in een potje te krijgen. Als dank voor haar werk, besluit ik om heel mijn bedje (en kleren en de rest) in een diarreekleurtje te steken. Vlug met het potje bij de dokter gaan, dat we weten welke beestjes er feest houden in mijn darmpjes
22 februari: ik heb al een paar dagen last van mijn maag en darmpjes. Mama heeft mij bij haar genomen in bed deze nacht en als dank heb ik hun bedje ondergespuwd
21 februari: mama wordt op 12 maart geopereerd en dan komt noma ide (oma Hilde voor de niet-begrijpers onder ons) om voor mij te zorgen (en voor mama ook een beetje).
20 februari: Senne heeft (eindelijk) een zusje, Aukje genaamd. Ze weegt 3kilo775gram en is 50cm lang. Proficiat aan Dimitri, Elke en Senne. Mama moet vandaag terug naar de oogarts om meer te weten te komen over haar operatie.
18 februari: papa is vandaag jarig, 34 al!!! Gelukkige verjaardag papa . Mama en ik zijn boxershorts gaan kopen en een we hebben onze naam op een heel leuk, maar piepklein kaartje geschreven.
16 februari: we zijn deze morgen nog eens gaan zwemmen. Gelukkig was er niet te veel volk. Papa sprong in het water en ik ben er ook in gesprongen. Gelukkig had ik mijn zwembandjes aan!
14 februari: VALENTIJN. Nu ik nog een beetje te klein ben om Valentijn te vieren, mag ik mama helpen. Wij hebben samen een mooie tekening gemaakt voor papa met een groot rood hart der op. Mama had zakdoeken gekocht voor papa (papa was al drie weken aan het zagen dat er geen zakdoeken meer waren!). Papa was blij met de tekening en het cadeautje. Mama kreeg een heel mooi boeket bloemen (de 1ste bloemen in 9 jaar volgens haar) en was er ook heel blij mee . PS: het broertje of zusje van Senne laat op zich wachten !
12 februari: Deze morgen... mama doet mijn pyamabroekje uit en mijn pamper. Ik voel dat ik moet plassen. Toch probeer ik mij in te houden. Mama neemt vlug mijn potje en... ja hoor... de 1ste maal pipi op het potje is een feit . Ik mocht onmiddellijk een sticker van "Cars" plakken (die lagen al een tijdje te wachten op mij) Vandaag wordt Senne zijn broertje of zusje verwacht. Spannend!!!
10 februari: Ik ben nogal een chanchaard, hé. Oma en opa moeten gaan eten bij Tante Leen en nonkel Frank (Fank voor mij) en ik mag terug mee. Als mama van 15.15 tot 16.45 niet moet werken, komt ze ook bij tante Leen een stukje taart eten. Papa is ondertussen thuis gekomen en slaapt .
9 februari: mama moet werken vanavond, papa is ook nog niet thuis, dus mag ik bij oma en opa slapen. Zij moeten 's avonds eerst naar een feest en ik mag mee. Ik ben nu ook lid van de Scheldestappers en heb mijn 1ste beker gekregen . Oma is om 21.30 met mij naar huis gegaan en ik heb flink geslapen in mijn reisbedje op oma en opa's kamer tot 6.15u. Opa moest naar het toilet en heeft mij wakker gemaakt met al zijn lawaai .
7 februari: vandaag gaan we nieuwjaren bij pappie en mammie. Een beetje laat, maar beter laat dan nooit, hé. Ik heb 2 autootjes gekregen en plasticine voor mijn nieuwjaar. Goed, hé .
3 februari: vandaag is papa terug uit Frankrijk. Hij was sinds vrijdag vertrokken met een groep skiërs met de bus. Mama is beter, ik ook, dus gaan we op bezoek bij Ann, Joeri en Jelle. De grote mensen kaarten, wij spelen. En.. ik wil zoals altijd niet naar huis. Thuisgekomen, krijgen we ook nog bezoek. Marino, Sofie en Milan komen langs. Joepie, opnieuw spelen...
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Over mijzelf
Ik ben tuur moerman
Ik ben een man en woon in zingem (België) en mijn beroep is ik wil brandweerman worden.
Ik ben geboren op 02/12/2005 en ben nu dus 19 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: fietsen, ik hou van de natuur.
Als je op mijn blogje geweest bent en je hebt alles gelezen, mag je gerust een boodschapje nalaten. Dan weet ik tenminst