Lezers,
ik heb nu niet veel tijd, dus zal het kort zijn.
monkey in the middle is een spelletje dat je met 3 speelt. Je hebt een bal nodig. The monley staat in de midden en de 2 anderen gooien de bal naar elkaar. De middelste moet de bal proberen pakken. Je kent dat spelletje nu toch wel hoop ik?
het uurverschil is exact 6h. Als het bij jullie 12h 's middags is, begin ik juist te werken om 6h 's morgens
het weer is hier goed, als de zon schijnt is het direct te warm om te werken. Gisteren en eergisteren was het in de serre 35 graden en zeer vochtig, maw doef.
Gisteren hebben Pete en ik een natuurwandeling op het domein van de serre gemaakt. DAt is ongeveer 20ha groot, waarvan er maar 7 gebruikt worden. De rest ik mooie natuur. Ik heb de schade van de (huis)bever kunnen constateren, Deze heeft een boom van ongeveer 30 cm diameter al een derde doorgeknaagd op 3 maand tijd. De omliggende bomen zijn ook al aangetast, maar niet zo erg.
Ik heb nog een paar interessante planten gezien en foto's van gemaakt, waarmee ik de kennis van nonkel Patrick eens ga testen (wordt al maaar bang). Ook ben ik gebeten door een of ander insect, waarvan ik niet weet wat het is. Ik kom er wel achter en mijn wraak zal zoet zijn. Herten hebben we daar ook gezien en in de vijver (een van de) zitten meervallen (cat fish). We hebben ook een corn slang gezien van een halve meter, maar die was te snel voor mijn camera. Ook heb ik foto's kunnen maken van een gevaarlijke schildpad getrokken. Die kon zijn hoofd zer snel van tussen zijn schilden halen. De nek is zeer lang, waarmee hij tot aan zijn staart van achter geraakt. Hij heeft immers een lange staart. Een groter exemplaar zal ik nog te zien krijgen.
Ik heb ook nog een killdeer gezien. Een vogel die als je bijn zijn nest komt gat liggen met de vleugels gespreid, net alsof hij gewond is. Alleen maar om aandacht te trekken. Bij ons is het toch gelukt, maar eveneens geen foto.
zondag zal het volgende bericht komen denk ik (morgen ga ik eens naar Buffalo misschien valt daar iets van te vertellen)
tot lezens
|