Ook de voorbije vrijdag waagden we ons opnieuw aan een sherbournesessie. De kinderen van de derde graad begeleidden de kleuters. We zagen een groot verschil met de vorige keer. Vele kleuters wisten wat er ging komen en vertrouwden de groten een pak meer. Het is ongelooflijk om te zien hoe sommige kleuters zich echt op hun gemak voelden. Misschien toch iets om in de toekomst frequenter te doen... Juf Trees en juf Nele
05-12-2010 om 09:59
geschreven door lkr Sint-Pietersschool
02-12-2010
5LAD+6LAD Bezoek aan de duinenabdij te Koksijde
Vandaag trotseerden wij het koude weer en trokken deze ochtend richting Koksijde. Aangezien wij in de klas bezig zijn over de Duinenabdij, kon een bezoekje niet ontbreken. Na een kort sneeuwballengevecht werden wij vriendelijk onthaald door de gids Monique Luca. Zij vertelde in geuren en kleuren hoe het leven er in de adbij tijdens de middeleeuwen aan toe ging. We bezochten de ruïnes buiten, het museum binnen en als afsluiter kregen we een film te zien dat zich afspeelde in 1339. Bedankt aan de gids en zeker ook aan de kinderen die zich voorbeeldig gedraagden!
02-12-2010 om 20:10
geschreven door lkr Sint-Pietersschool
01-12-2010
LAD Advent
Kerstmis komt stilletjesaan dichterbij. Zondag begon de advent. Tijdens deze periode hebben we op school ook aandacht voor het project van Welzijnszorg. Vandaag speelden de juffen en de directeur het openingsverhaal over Robby.
De foto's werden genomen door Amber.
01-12-2010 om 20:37
geschreven door lkr Sint-Pietersschool
1KAD Sherborne
Nog enkele foto's! Sorry ik ben de foto's vergeten te draaien! Juf Trees
01-12-2010 om 15:59
geschreven door lkr Sint-Pietersschool
1KAD Sherborne met het 5de en 6 de leerjaar
Op vrijdagnamiddag hebben we samen met de klas van Juf Nele Sherborne gedaan. Dit is een relaxatietherapie. Een soort ontspanningsoefeningen .. We vonden dit voor een eerste keer heel leuk ! Nu vrijdag doen we het nog een keer, er ontstaat ook een vertrouwensrelatie met de andere kinderen door deze oefeningen. Juf Trees
01-12-2010 om 15:53
geschreven door lkr Sint-Pietersschool
1KAD We knuffelen er op los!
De voorbije 2 weken hebben we veel geknuffeld in de klas. We mochten onze knuffel mee brengen en ons zachte dekentje. We konden dit goed gebruiken met dit koude weer. We vertelden ook het verhaal van het verloren schaap en we leefden ons volledig in... Juf Trees
01-12-2010 om 15:30
geschreven door lkr Sint-Pietersschool
30-11-2010
1AD Dank je wel !
Vanmorgen verrasten enkele lieve mama's de juf van het eerste leerjaar met een lekker ontbijt. Juf Ilse verlaat nu onze school, want morgen komt juf Katia terug naar haar klasje. We vonden het fijn met jou op onze school, juf Ilse. De kinderen zullen je niet zo gauw vergeten : Je leerde hen al heel wat woordjes lezen, sommen maken en zoveel meer !!! 't Ga je goed verder. Juf Marijke (juf Nele was fotografe van dienst...)
30-11-2010 om 19:30
geschreven door lkr Sint-Pietersschool