Na een lange periode kom ik weer tot een punt met heel wat bedenkingen betreffende gebeurtenissen van de laatste tijden.
God is liefde! Vandaag de titel gekozen omdat het niet genoeg kan geaccentueerd worden. Mensen spreken vaak over liefde, vrede, enz. Zeker in de tijd die komt: Kerstmis! Verlangend uitzien naar God die mens is geworden, het Licht van de wereld.
Het Licht komt de laatste jaren in meer en meer duistere wereld. Een wereld waar God vaker ingrijpt en wie de ogen wil openen ziet dat de wereld niet zo fraai bezig is. De natuur komt in ophef, de maatschappij neemt vreemde beslissingen en wij als mens kijken toe. Is het dat?
Volgens mij niet! De oproep tot waakzaamheid luidt harder dan ooit! Jezus is ons NIET vergeten!!! Hij steunt ons en laat de mens NIET in de steek, laat staan dat God dit zou doen. Nee!!! De liefde die we hier gewaarworden indien we diep in ons hart God en Zijn familie toestaan, wordt de bescherming om tot bij God te kunnen komen ons grootste geschenk!! Daar ben ik ten stelligste van overtuigd!! Wie de vraag krijgt: Aanvaard je Mij in jou leven en Ik maak jou tot Mijn instrument? Is gezegend op het moment dat je volmondig 'ja' durft te zeggen.