Foto
Tesley blogt
  • Tesley's home blog
  • Tesley's koerskalender
  • Tesley's gastenboek
  • Tesley's filmpjes
  • Tesley's foto's
  • Foto
    Inhoud blog
  • Website vanaf seizoen 2011
  • Piste training Wielercentrum Eddy Merckx
  • Wedstrijd Maarkedal (BEKER VLAAMSE ARDENNEN) Nieuwelingen.
  • Wedstrijd Opbrakel (BEKER VLAAMSE ARDENNEN) Nieuwelingen
  • Wedstrijd Wortegem Nieuwelingen
    Archief per maand
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
    Hoofdpunten blog koerskalender
  • Website vanaf seizoen 2011
  • Tot volgend seizoen 2011 Tesley
  • September 2010
  • Augustus 2010
  • Juli 2010
    Gastenboek
  • prachtige site
  • bezoekje
  • gelukkige verjaardag
  • bezorgd
  • Oosterzele

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Wielrenner Tesley Adams
    ISOREX Cycling team
    07-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Temse Nieuwelingen
    Ik koerste mee in Temse. Toen ik zag wie er daar allemaal mee deed wist ik al dat het geen makkelijke koers ging worden. Voor mezelf was dit dus de tweede koers en er stond een erg koude strakke wind. Mijn vertrek positie was ongeveer in het midden van het peloton.
    Bij de start had ik zoals altijd de laatste tijd wat last om mijn voet in het kliksysteem te krijgen, deels door de gespannen zenuwen en ook wel omdat de plaatjes al redelijk versleten zijn. Na wat bochtenwerk merkte ik dat ik daar nog wat werk aan heb. Het was ook mede de reden dat ik afzakte naar achteren in het peloton. Ik merkte ook dat ik mij nog wat assertiever moet opstellen om mijn plaats in het peloton te handhaven.
    Na de bochten reed ik aan de staart van het peloton en moest in de felle tegenwind op een brug over de autosnelweg. Ik kon niet mee profiteren van een peloton positie die toch wat bescherming bied tegen de wind. Ik stond er alleen voor. Jammer, toch hield ik het nog een tijd lang vol en deed mijn best om het peloton terug in te halen. Ik haalde nog iemand in die ook het peloton moest lossen, maar het lukte niet meer om samen het peloton in te halen. Na de tweede ronde werden we dan ook uit de wedstrijd genomen.

    07-03-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Bottelare 2010 Nieuwelingen

     Wedstrijd Bottelare        Filmpje onderaan dit bericht

    Even het terrein gaan verkennen.


    Net voor de start.


    Start


    Einde koers/even een verslagje aan de suporters


    Aan de start stond ik bij de laatste. De eerste drie rondes moesten we een wagen volgen die voorop reed aan een gemiddelde van 32km/u. Tijdens de eerste ronde voelde ik mij goed en kon makkelijk via de linkerkant invoegen tot bij de eerste tien. De tweede ronde zakte ik eerst weer wat af maar al snel reed ik terug mee vooraan. De derde ronde probeerde ik in het midden van de groep te komen omdat ik merkte dat dit mij de beste kansen zou geven in het bochtenwerk. Dit lukte een tijd lang maar van zodra de vierde ronde begon en de wedstrijd open gegooid werd, werd een positie in de midden bemoeilijkt door de andere renners. Ook had ik wat problemen met mijn versnellingen. Deze ronde lukte het mij nog om bij te blijven al lag het tempo onmiddelijk zeer hoog tot zelfs 50 km/u. De vijfde ronde moest ik samen met nog een aantal het peloton lossen. Ik deed nog wat kopwerk in de hoop het peloton terug bij te halen. Dit lukte niet. De zesde ronde kon ik nog uitrijden maar werd dan uit de wedstrijd genomen. Jammer dat ik deze eerste wedstrijd niet heb kunnen uitrijden, maar toch was het leuk. Ik hoop de volgende wedstrijd wat langer mee te rijden en beter geplaatst te zijn in het peloton. Verder is het wachten op mijn fiets, want ik merk dat deze fiets niet echt een wedstrijdfiets is.
    Bedankt aan de suporters. Volgende keer hopelijk beter.

    20/02/2010- BOTTELARE (O)
    Clubkampioenschap
    ()

    NIEUWELINGEN
    Aantal deelnemers: 48
    1.   VAN HECKE Stijn RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 01:11:51
    2.   DELBAERE Tijs K.V.C. DEINZE VZW
    3.   VAN STEELANDT Ruben WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    4.   LAMMENS Jonas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    5.   LAUREYS Sven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    6.   COOLENS Maxim ISOREX CYCLING TEAM
    7.   VAN DER BEKEN Robin ISOREX CYCLING TEAM
    8.   VAN DYCK Wesley RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    9.   DE BOSSCHER Thomas RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    10.   BONNE Diego WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    11.   PIETERS Laurent ISOREX CYCLING TEAM
    12.   PIETERS Bart RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    13.   MARTENS Roy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    14.   NEIRYNCK Axel ISOREX CYCLING TEAM
    15.   THIENPONT simon RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    16.   VISPOEL Bryan ASFRA RACING TEAM
    17.   MARTENS Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    18.   VAN DEN BRANDEN Brecht WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    19.   OLIEBOS Jordy RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    20.   De Bock Viktor CUBE-FINTRO CT
    21.   VAN DEN BERGHE Yentl K.V.C. DEINZE VZW
    22.   SMET Cedric WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    23.   WAELBROECK Indy ISOREX CYCLING TEAM
    24.   DE KETELE Angelo ISOREX CYCLING TEAM
    25.   VAN DE WALLE Marniek IMMO NLVK CYCLING TEAM
    26.   VAN STEENBERGHEN Geoffrey WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN :02:37
    27.   Meheus Gill ISOREX CYCLING TEAM
    28.   VANDEVOORDE Louis K.V.C. DEINZE VZW
    29.   DOBBELAERE Joachim C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    30.   SOBERON Zowe C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    31.   BARTELS Arnout C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    32.   TAGHON Laurens ISOREX CYCLING TEAM :02:52
    33.   BYTEBIER Jay LINDOR OFF ROAD TEAM OUDENAARDE :03:35
    34.   DE CLERCQ Sören ASFRA RACING TEAM
    35.   HAILLEZ Frank RIJSCHOOL AH - GENTSE VS :03:57
    36.   BEEK Charles RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    37.   Reynen Brian ISOREX CYCLING TEAM
    38.   Vanlerberghe Quinten ISOREX CYCLING TEAM :04:48
    39.   VANDERMEERSCH Gilles RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    40.   EECKHOUT Ceriel ISOREX CYCLING TEAM
    41.   VERBERCKMOES Arno RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    42.   IMPENS Kevin K.V.C. DEINZE VZW
    43.   Adams Tesley ISOREX CYCLING TEAM
    44.   DICK Gregory ISOREX CYCLING TEAM
    45.   LEMAIRE Anthony RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    46.   BORRIZEE Stijn RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

     

    20-02-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    18-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainings voorbereiding 2 voor de wedstrijd te Bottelare

    Hier  foto's aan de start voor deze kort interval training.







    Vandaag was het dus tijd voor een korte interval training.
    Ik reed van Schellebelle naar Serskamp om daar rondes van ongeveer 7 km te rijden.
    Er stond een strakke wind maar het bleef droog. Eerst een half uurtje normaal tempo (ongeveer 26km/u)
    op kleine versnelling. Dan vijf korte sprints. (5 sprints van 10sec met daartussen 5 min rust)
    Dan nog een half uurtje rustig tempo ( 23 a 24 Km/u) op kliene versnelling.
    Eindresultaat: Duur training: 1u33min; 39 km gereden met een gemiddelde van 25,3 km/u.

    Morgen wordt het een training van een half uurtje op de spinner als laatste voorbereiding op de koers in Bottelare.

    18-02-2010 om 22:16 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    17-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainings voorbereiding 1 voor de wedstrijd te Bottelare

    Gisteren was het nog even uitrusten van ons stage weekend.

    Vandaag was het dan tijd voor een eerste voorbereiding voor de wedstrijd van komende zaterdag in Bottelare. Ik deed een lange rit en vertrok vanuit Oordegem. Via de Brusselse steenweg reed ik naar Wetteren. Tot hier een rustig tempo (ongeveer 25km/u) met kleine versnelling. Van Wetteren reed ik met een sprintje over de Brug en reed dan op een hoog tempo (tussen 30- en 35km/u) verder via de Heirweg (Kalken) naar Overmere. Aan het Donkmeer reed ik terug een langgerekte sprint. Na deze sprint was het terug tijd voor een rustig tempo met kleine versnelling. Zo reed ik verder naar de Schelde (Uitbergen) op. Over de brug aan Uitbergen nog even een tussensprint om dan terug over te schakelen naar een rustig tempo op kleine versnelling naar Schellebelle (ongeveer 25km/u). In Schellebelle reed ik dan nog een ronde via Serskamp en terug. Er stond veel wind en het hagelde ook een tijdje. Eindresultaat: Duur training: 1u37min; 41 km gereden met een gemiddelde van 25,5 km/u.

    Morgen ga ik een kort interval training doen.

    17-02-2010 om 17:19 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    15-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsweekend Oostduinkerke

    Isorex programma stage nieuwelingen 2010


    Met de nieuwelingen gaan we dit jaar naar Oostduinkerke, op deze 3-daagse stage gaan we er eens goed invliegen, we plannen alvast een duurtraining, een souplessetraining, een intervaltraining op de piste van Oostende,….

    Ook gaan we de theoretische kant van trainen eens bekijken, een lesje voeding, beetje over het materiaal, trainingsprincipes,…


    Dag 1
    Zaterdag 13-02-09 verzamelen we aan de firma Isorex te Gavere  om 9u30 voor vertrek naar Oostduinkerke.
    Omstreeks 11u30 komen we aan in het Jeugdverblijf De Peerdevisser Oostduinkerke.
    Om 13u30 is de eerste training voorzien.
    s' Avonds is er ontspanning.

    Dagverslag:
    16u47: Net terug van onze eerste (duur) training van 73 km. aan 29/u gemiddeld.
    Ik heb het kunnen uitrijden. We deden er 2u en 35 min. over. Het was niet koud, de zon scheen.
    Nu gaan we douchen en dan eten.
    Op de piste hebben we nog niet kunnen rijden omdat die te glad lag. Morgen misschien.
    20u30: Nu samen Quizen en dan naar bed.

    Dag 2
    Vandaag staan er twee trainingen op het programma.
    Om 9u30 start de eerste training tot ongeveer 11u30.
    De tweede training is voorzien vanaf 13u30 tot 16u30 (Piste Oostende)
    s'Avonds is er een evaluatie van de training met later op de avond een wandeling.

    Dagverslag:
    Deze voormiddag gingen we samen zwemmen.
    Na de middag was het weer tijd voor de fiets. Een duurtraining met interval.
    We reden terug 73km aan een gemiddelde van 27,3 per uur.
    We deden er 2u en 40 minuten over.

    Dag 3
    Deze morgen terug een training van 9u30 tot 11u30.
    Om 13u30 vertrekken we terug naar huis.

    Dagverslag:
    Deze morgen trainden we binnen omdat het gesneeuwd had en het te koud was. Eerst een half uur op de rollen.
    Dan deden we een half uurtje lenigheids oefeningen gevolgd door een half uur buikspieroefeningen.
    Ik ben nu juist terug thuis. Heel moe dat wel maar het was heel plezant en leerrijk.
    Nu is het uitkijken naar de eerste wedstrijd.

    Enkele foto's van ons vertrek aan Isorex zullen nog volgen.

    15-02-2010 om 22:57 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    06-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vierde groepstraining

    Vandaag 14 renners aan de start van de groepstraining van de nieuwelingen. We reden een zware training met een paar bergop intervallen. We passeerden het huis van Peter Van Petegem. We reden een gemiddelde van 31 km/u over een afstand van 60 km. Ik voelde dat het goed ging en de individuele traingen van deze week hebben daar zeker aan meegeholpen. Het werd dus weer een geslaagde training die ik volledig heb uitgereden. Volgende week gaan we op stage voor een weekend aan de kust.  Enkele foto's van start van deze training.






    06-02-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    05-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEGPROGRAMMA NIEUWELINGEN 2010 Isorex
    WEGPROGRAMMA NIEUWELINGEN 2010 Isorex  
       
    DATUM PLAATS SOORT WEDSTRIJD
    ZONDAG 11 APRIL FLORENNES BVB
    ZONDAG 25 APRIL KESSEL-LO BVB
    ZONDAG 2 MEI KALMTHOUT-NIEUWMOER TOPCOMPETITIE
    ZONDAG 9 MEI OOSTERZELE PK WEG KAMPIOENSCHAP
    ZONDAG 23 MEI ARENDONK VL KAMPIOENSCHAP KAMPIOENSCHAP
    ZATERDAG 5 JUNI KOKSIJDE INTERCLUB
    ZONDAG 27 JUNI  HEUSDEN-ZOLDER BVB
    ZONDAG 4 JULI LA PLAIGNE BVB
    VRIJDAG 9 JULI RONDE OOST VLAANDEREN RITTENWEDSTRIJD
    ZATERDAG 10 JULI RONDE OOST VLAANDEREN RITTENWEDSTRIJD
    ZONDAG 11 JULI RONDE OOST VLAANDEREN RITTENWEDSTRIJD
    ZONDAG 25 JULI  WIELSBEKE BK WEG B. KAMPIOENSCHAP
    ZONDAG 1 AUGUSTUS DENDERWINDEKE TOPCOMPETITIE
    ZATERDAG 7 AUGUSTUS POLEUR-STOUMONT-POLEUR TOPCOMPETITIE
    ZONDAG 15 AUGUSTUS BK TIJDRIJDEN     WAAR  ???? B KAMPIOENSCHAP
    ZONDAG 15 AUGUSTUS ZWEVEZELE INTERCLUB
    WOENSDAG 31 AUGUSTUS ADINKERKE TIJDRIT BVB
    ZONDAG 5 SEPTEMBER SINT LIEVENS HOUTEM BVB
    ZATERDAG 18 SEPTEMBER DOTTENIJS BVB
    ZONDAG 26 SEPTEMBER JEMEPPE TOPCOMPETITIE
    ZONDAG 3 OKTOBER TIELT BVB
    ZONDAG 10 OKTOBER AFFLIGEM TOPCOMPETITIE

    05-02-2010 om 18:31 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    03-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe koersfiets.

      Nieuwe koersfiets.  
                                  

    Ik mocht een nieuwe wedstrijd fiets kopen bij Fietsen Schollaert
    Grote steenweg 95 9340 Oordegem

    Klik hier om naar de website van Fietsen Schollaert te gaan.

    Fietsen iedereen kent het wel. Je kan het doen om je te verplaatsen, te ontspannen of misschien als sport. Eén ding is zeker: je hebt een fiets nodig! Hierbij kan Fietsen Schollaert je zeker helpen! Je kan kiezen uit een uitzonderlijk groot assortiment van talloze fietssoorten.

    Tevens bieden we u een ruim assortiment aan fietskledij, van licht sportief voor dagelijks gebruik tot uiterst professioneel materiaal voor wielrenners.

    Via de uiterst betrouwbare hersteldienst is jouw fiets in geen tijd opgeknapt. Je kan uiteraard ook zelf de herstelling uitvoeren en uw benodigdheden kopen bij Fietsen Schollaert. We beschikken steeds over een ruime keuze aan toebehoren!

    Om het helemaal compleet te maken biedt Fietsen Schollaert u mountainbikes en racefietsen aan van het eigen merk Provex. Meer info kan je vinden op http://provex.fietsenschollaert.be!

    Om je van dit alles een voorsmaakje te geven kan je eens rondsurfen op deze website. Uiteraard ben je ook steeds welkom in onze winkel! Je kan de contactgegevens en een wegbeschrijving vinden op de Contact-pagina.


    Het fietskader Provex in de kleuren van Isorex.



    Groep Chimano Ultegra 2010


    Wielset Fulcrum R5

    03-02-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    02-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Isorex cycling team 2010

    Isorex cycling team 2010


    Miniemen en aspiranten




    Nieuwelingen


    Juniores



    Beloften en elite


    Het ganse cycling team van Isorex.


    Uit de krant  "Het Laatste Nieuws": "De grootste club van de provincie en ook de meest succesvolle!"
    Laat het nieuwe seizoen maar beginnen deze voltallige ploeg zal ongetwijfeld van zich laten horen.

    02-02-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's persvoorstelling Isorex 2010

    Foto's persvoorstelling Isorex 2010

     

    De voorstelling van het Isorex Cycling Team in zaal Racing op de Markt In Gavere.


    Tesley start dit jaar als tweede jaar nieuweling.


    Onze tafel genodigden


    Mama en mijn zus Lobke.


    Papa en mijn zus Lise-Lotte


    Nichtje Marijke, mijn broer Jason en zus Lise-Lotte


    Hier ben ik samen met Oma op de foto


    Mijn opa samen met mijn pleegzus Wendy


    Nonkel Michel en Tante Albertine.


    Eventjes de sponsor in de kijker zetten.

    02-02-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    30-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Derde groepstraining
    Nu moest het lukken. Ik nam me voor de training uit te rijden tot het einde. Na 10 km moest mijn voorwiel wel vervangen worden, hij zal nagekeken moeten worden. We reden rond de buurt van Gavere onder leiding van ploegleider Kevin DE GROOTE. We reden gemiddeld 29 km uur over een afstand van 50 km. Bijna aan het einde mochten diegene die niet meer konden stoppen aan Isorex, er zijn er daar twee gestopt. Wij reden met acht verder tot het einde van de training. Het was dus gelukt, ik reed deze training compleet uit.


    Morgen is het persvoorstelling en het bijhorende eetfestijn.Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Persvoorstelling


    30-01-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    23-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Junior Planckaert, zoon van Eddy, bij Gaverse Isorexploeg

     Junior Planckaert, zoon van Eddy, bij Gaverse Isorexploeg   

    Gavere - Junior Planckaert maakte vorig weekend zijn 1ste trainingsrit mee als 2dejaars junior bij zijn nieuwe wielerploeg, Isorex uit Gavere. Jean-Jacques Mornie, zaakvoerder Isorex, en ploegleider Dirk Willemijns zijn tevreden met de aanwinst: 'Momenteel rijden ook 2 zonen van ex-weg- en veldrijden-wereldkampioen Adrie van der Poel bij ons. Met Junior Planckaert, jongste zoon van Eddy, krijgt onze wielerploeg nog meer bekend volk uit het wielrennen.' gpp

    23-01-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede groepstraining
    Gisteren had ik nog goed getraind op mijn nieuwe spinner bike (1uur - 40km) en vandaag deed ik weer mee met onze groepstraining.
    Het tempo lag hoog (gem 30km/u) en het ging goed. Op het einde was het terug bergop en ik haalde de groep nog bij maar mijn spieren waren wat verzuurd en ik zag het niet meer zitten ((toen had ik 1u45min gereden). Ik kon niet meer en ben moeten stoppen. De laatste 5km ban ik met de volgwagen meegereden. Toch was de trainer tevreden over mijn prestatie. Het is mijn eerste jaar tegenover mijn ploegmaats die het al meer dan twee jaar doen.

    Leuk was ook dat de Planckaerts daar waren om hun Junior in te schrijven bij de ploeg.

    Artikel uit de krant Het Laatste Nieuws:
    Wielrennen
    "Junior Planckaert: Het Isorex Cycling Team heeft er een opvallende versterking bij.Junior Planckaert, de zoon van Eddy Planckaert, werkte zaterdag zijn eerste groepstraining af bij het Isorex Cycling Team en ondertekende er nadien zijn aansluitingskaart. Hij komt komende wegseizoen in actie als tweedejaars junior."

    Mijn mama werd even geplaagd toen ze niet meer weg kon met de auto. Ze hadden hun auto vlak achter de hare gezet en ze kon niet meer weg.
    Eddy zei: "Je moet er niet mee in zitten, ik blijf maar een week staan"   

    23-01-2010 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    22-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spinning Bike

    Ik spaarde voor een spinning bike om ook thuis te kunnen trainen.Het is deze hier geworden en nu trainen maar.

    Klik op de foto om terug te gaan.


    Optimum Spinning Bike  
       
       
    Extra zwaar vliegwiel van 18 kg
    Hartslagmeting via de handsensoren
    • Speciaal ontwikkeld voor de prestatietraining van wielrenners, mountainbikers en ambitieuze fitnessbeoefenaars
    • Blokremsysteem met weerstandsregeling

    Het verstelbare triatlonstuur en het horizontaal en verticaal verstelbare zadel zorgen voor een optimale trainingshouding. Digitale weergave van snelheid, afstand, tijd, calorieverbruik en scan-functie.


    22-01-2010 om 13:26 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    18-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Persvoorstelling
    Het bestuur en de medewerkers van Isorex Cycling Team Gavere nodigen u allen vriendelijk uit op de persvoorstelling met aansluitend eetfestijn op zondag 31 januari 2010 en dit in zaal Racing, Markt te Gavere.
     
    De opbrengst van dit eetfestijn gaat integraal naar de opleiding van onze jonge  renners.
     
    Programma: 11u: verwelkoming.
       
                           11u45: Nemen van foto's met de pers (stipt)
     
                           12u: Voorstelling van onze renners
     
                           12u30 Start eetfestijn.
     
     
    De menu's zijn allemaal met bediening aan tafel en alle menu's ziijn met groenten en frietjes.
    Gratis koffie met gebak. . Inschrijven kan bij de bestuursleden. Zie: http://users.skynet.be/fb047229/omkadering.htm

    18-01-2010 om 20:10 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    16-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste groepstraining.
    Na maandenlang op mij zelf getraind te hebben was het eindelijk zover. De eerste groepstraining.
    Bar koud en ijzige regen hebben we moeten trotseren. De training was hard en op het einde was ik een beetje onderkoeld. Paarse lippen en rood  gekleurde koude handen deden mij de laatste 10 min van de 90 min durende training schuilen in de volgwagen. Naderhand pakten alle renners samen aan de verwarming in het lokaal van Isorex. Het was bibberen en uitdruppen. Na de training zijn we doorgereden om een betere voorziening voor de volgende training te gaan kopen. Een doorzichtig regenjasje een wind stoppend mutsje voor onder de helm en een paar schoenovertrekken zodat het water niet meer in mijn schoenen zal komen.

    Nu is het uitkijken naar de volgende trainingen maar ook naar de persvoorstelling en het daaraan gekoppelde eetfestijn.

    16-01-2010 om 21:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    18-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inschrijving voor een competitie- of functievergunning bij Wielerbond Vlaanderen


    Vandaag heb ik een aanvraag ingedient voor een competitie-vergunning bij Wielerbond Vlaanderen
    Ze zullen een mail terug sturen waar ik dan bij de dokter en de wielerploeg mee moet gaan.

    http://wielerbondvlaanderen.be/

    18-10-2009 om 17:59 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielrenner bij het cycling team van Isorex


                   CYCLING TEAM     
      Op de info avond, met uiteenzetting programma 2010 van op dinsdag 29 september in zaal Racing te Gavere om 19 uur.
    Daar heb ik mij officieel ingeschreven als renner bij de ploeg Isorex.

    29-09-2009 om 00:00 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schellebelle-Hulst-Schellebelle (110km)

    Zaterdag 19-09-09 reed ik samen met enkele vrienden van Schellebelle naar Hulst en terug als training.
    We deden er 3u en 30 min over.

    20-09-2009 om 13:40 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cycling groepslessen


    Vanaf september ga ik Cycling groepslessen volgen bij Peppers Gym te Wetteren.
    Men gaat op de fiets een denkbeeldige tocht maken van ongeveer 45 min.
    Door variaties van zithouding, tempo, leuke muziek en de goede groepssfeer
    wordt een flinke inspanning geleverd op een heel plezante manier.
    Iedere dinsdag en donderdag om 20u.

    17-08-2009 om 18:26 geschreven door Tesley Adams  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)


    Foto

    Jason blogt
  • Jason's home blog
  • Jason's koerskalender
  • Jason's gastenboek
  • Jason's filmpjes
  • Jason's foto's

  • Foto

    Hoofdpunten blog jason2010
  • Website vanaf seizoen 2011
  • Wedstrijd Aspiranten Denderleeuw
  • Wedstrijd Aspiranten Bassevelde
  • Wedstrijd Aspiranten Sint Lievens Houtem
  • Wedstrijd Aspiranten Wortegem

    Hoofdpunten blog kalender2010jason
  • Website vanaf seizoen 2011
  • Oktober 2010
  • September 2010
  • Augustus 2010
  • Juli 2010


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs