Tanzania 2015
Inhoud blog
  • Laatste blog bericht
  • Update Safari
  • Zwemmen met de baby's
  • Update Arusha National Park
  • Update 25 februari 2015
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    08-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Update 6 februari 2015 deel 1
    Sinds onze laatste update hebben we verder hard gewerkt aan onze taken.
    De verfwerken vorderen goed en tussendoor ben ik sloten aan het vervangen en allerlei aanpassingswerken aan het verrichten.
    Jenny is gepromoveerd tot kledingontwerpster. Alle kinderen hebben nieuwe zondagse kleren gekregen om naar de kerk te gaan. 
    Sommige kleren zijn te kort (het moet tot onder de knie) en dus ontwerpt Jenny de aanpassingen (zie foto 1). 
    Het stikwerk gebeurt door een plaatselijke kleermaakster.
    Jenny heeft hier ook breiwol gevonden, maar geen breinaalden. Dus heb ik er zelf gemaakt.(foto 2)

    Intussen blijft het weer hier zeer warm. Overdag 33° en meer en 's nachts 20°. Maar je hoort ons niet klagen al 
    zou een regenbui meer dan welkom zijn. We zijn dus een dagje gaan afkoelen in Rivertrees;(http://rivertrees.com/)
    een lodge verblijf met zwembad hier vlakbij om een ganse dag te niksen.(foto 3)

    We zijn met onze vriend Lohai op bezoek geweest bij zijn moeder en pas bevallen zus en haar kleine Latifa 
    (1 maand oud en ongeveer 2 kilo) in Karatu.
    Op de foto's kan je zien hoe de leefomstandigheden zijn. Lohai heeft beslist om een nieuw huis te bouwen voor 
    zijn moeder.(foto's 4 en 5)
    Hij blijft nu een week ter plaatse zodat ik deze week ook tuinman ben. Ik had vloeidarm mee en dat werpt zijn vruchten af. 
    Alles in de tuin groeit als kool (en niet alleen de kool dus)


    Omdat Karatu op 4 uur rijden is en je in Afrika nooit rechtstreeks ergens naartoe kan 
    (er moet altijd nog vanalles gebeuren op het laatste moment zoals bv verzekering van de auto vernieuwen)
    Onderweg zijn we nog gestopt aan Shanga Shangaa waar een 50-tal personen met een handicap allerlei dingen ontwerpen om te verkopen 
    (http://www.theafricahouse.com/shanga-shangaa-tanzania) (foto's 6 en 7)
    zijn we blijven overnachten in het midden van een koffieplantage daar vlakbij op dezelfde plaats en 
    zelfs dezelfde kamer als 2 jaar geleden tijdens onze safari.Een heerlijke plaats om te verblijven met een goed diner
    en een heel lekker ontbijt (Prijs voor 4 personen totaal 120 US dollar of zowat €25 per persoon)(foto 8)
    Jenny heeft stof gekocht op de markt en gaat zelf iets ontwerpen.(foto 9)
    wordt vervolgd...




















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-02-2015, 12:17 geschreven door Jenny&Valentin  
    Reacties (0)
    06-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Update 6 februari 2015 deel 2
    De 2 kleinsten van Tumaini (Junior en Elisha) worden regelmatig in bad gezet en genieten daar duidelijk van (foto 10)

    Mijn harem is intussen uitgebreid en ik zit dus ganse dagen met 4 vrouwen opgescheept en er zijn er nog 2 op komst.
    En allemaal voegen ze dingen toe aan mijn to-do list.(foto 11)
    Maar zolang ze zorgen dat er Tusker(vergelijkbaar met Jupiler dus zeker niet slecht) is ben ik tevreden.
    Ter compensatie heeft Jenny een zwarte vriend erbij.(foto 12)
    Tot de volgende keer.








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-02-2015, 13:13 geschreven door Jenny&Valentin  
    Reacties (0)
    Archief per week
  • 23/03-29/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs