Ik ben Van Eenaeme Sven, en gebruik soms ook wel de schuilnaam moatje.
Ik ben een man en woon in Lochristi (Belgiƫ) en mijn beroep is ambtenaar.
Ik ben geboren op 07/03/1973 en ben nu dus 52 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Sociale media, wandelen, citytrips, koken, ....
Het begint te wegen... de kilo's!
Met vallen en opstaan... onderweg naar een gezonder leven.
12-12-2016
5 weken
Hoi
Maandag... een vaste dag om effe online te komen en een stand van zaken door te geven.
Deze morgen opgestaan met een verkoudheid. Niet zo leuk en al zeker niet op maandag. We slepen ons uit bed na een niet zo beste nachtrust. Bijna elk uur gezien met dank aan de neus en alles wat er achter ligt. Na ons gebruikelijk bezoek aan het kleinste kamertje van het huis zijn we klaar voor de blik in de digitale ogen van dat blauw-grijze onding.
We nemen plaats, nog met zeer kleine oogjes, en zien het digitale streepje enkele seconden lang knipperen om uiteindelijk stil te staan bij ... 101,7 KG !!!!!!
Blij, zeer blij en eigenlijk ook stiekem een beetje een 'jammergevoel' dat we net niet de kaap van de -10 kg bereikt hebben. Nu goed, we troosten ons dat het gedurende de komende week wel zal lukken om over de -10 te gaan...
Het was in het begin van vorige week echt vechten tegen de kaap van 103. Het wou maar niet lukken eronder te gaan... Dagen bleef ik hangen en ik kan niet echt een reden vinden. Nu goed, het was effe lastig maar uiteindelijk heb ik ze toch achter mij kunnen laten. De heerlijke slaatjes die ik de voorbije week kreeg voorgeschoteld, de wandelingen, het gezond en bewuster gaan eten/leven... en niet op zijn minst de steun van mijn snoesje... liggen mee aan de basis aan dit toch wel schitterende en hoopgevende resultaat... -9,8 op 5 weken is niet min en ik ben er best fier op. Als ik het advies van mijn huisarts volg zou ik nu halverwege moeten zijn. Ergens in het achterhoofd spookt dan de gedachte 'de laatste loodjes zullen de zwaarste zijn' maar we gaan verder op de manier waarmee we begonnen zijn en resultaten boeken.
Genieten van het eten... dat is altijd al mijn ding geweest! Nu nog meer dan ooit tevoren. Ik eet met smaak, kan echt genieten van de schikking op mijn bord (het oog eet mee)... Ik voel me ook veel beter. De druk gevulde dagen kom ik vlot door. Energie is er en wat me vooral blij maakt is dat ik niet meer buiten adem ben na het strikken van mijn veters.
Het komt goed... meer dan goed... al hebben we nog een lange weg te gaan... Ik plan binnenkort wel een soort van 'collecte', of anders gezegd, misschien moet ik wel op zoek naar een kledingsponsor... want ja ook dat voelt heerlijk aan... Al toe aan een tweede extra gaatje in de broeksriem... op naar het derde ;-)
Als ik mensen kan motiveren hun eetgewoonten bij te sturen, laat niet na me te contacteren... Het werkt mensen! PN (en het accent van mijn snoesje) rules!