Vangen en terugzetten Snoekclub Runkelen nu ook op
http://www.snoekclubrunkelen.heliohost.org
Voor plaatsing van reacties en foto's kan je terecht op snoekclubrunkelen@skynet.be
14-05-2010
De Charel en Leon zitten te vissen bij een brug aan het Willebroek-kanaal. De Charel aan de rechterkant van de brug vangt de ene vis na de andere. Leon aan de linkerkant wordt beetje jaloers en vraagt aan de Charel waarom hij zoveel vis vangt. "Luister"... zegt de Charel: "Ik kijk altijd hoe mijn vrouw in heur bed ligt, voor ik ga vissen. Ligt ze op haar rechterzij, dan ga ik rechts van de brug zitten, ligt ze links, dan ga ik links zitten." "OK," zegt de Leon, "maar wat doe je dan als je vrouw op heure rug ligt?" "Beste vriend" antwoordt de Charel, "welke zot gaat er DAN vissen!"
Voor alle duidelijkheid; dit berichtje dateert nog van net voor de sluiting van ons roofvisseizoen. Dus niet denken hé dat Erwin nu nog aan de slag is. Aan de zomerse outfit van een dolgelukkige drukker zie je trouwens dat het niet van vandaag is; BRRRRRRRRRRRRRRRRrrr!
Hier komt het bericht van Erwin :
Hierbij nog een paar foto's van deze week aan de vijver. Het zullen de laatsten van dit seizoen wel zijn. Na het werk nog even een paar uurtjes naar onze clubvijver en qua vangsten mocht ik niet klagen. Ook een mooie vangst gedaan met het fototoestel en Den Drukker in actie op foto gezet. Spijtig dat zijn zitmaaier niet even in de vijver kan rijden want de waterplanten nemen fors toe. Nu kunnen de snoeken zich goed verstoppen in het heldere water. Ik wens ze een welverdiende rust en een aangename zomer toe en hopelijk tot ziens in het najaar.