Op maandag 30 mei werden we verwacht in de kapperschool, 'Den Biezerd' . Daar werden we hartelijk onthaald door de studenten Haarzorg en hun leerkracht, en zij hebben ons daar echt verwend!
De haartjes werden gewassen, gebrusht, gestyled, er werd gekleurd, naar een filmpje gekeken,...... Alle aandacht en zorg voor ons alleen!
Spijtig van het regenweer, want nu moesten we onze kappen opzetten, om terug naar school te stappen en ging ons mooi haar weer terug plat liggen.
Al geluk hadden we in onze klas ook een kappershoek, en werden de kapsels zo goed als kon gered :)
We stegen met een zucht, naar boven in de lucht,.....
Daar gingen we, de ruimte in, met een zelfgemaakte raket, in ons donkere tentje, met de robotjes,.... met zoveel te doen werd die ruimte wel heel fijn om te ontdekken :)
Volgende week gaan we maandag op stap naar de kapperschool (vergeet je regenjas niet want de weerman voorspelt regen!) en de rest van de week zijn wij de kappers ;)
Deze week ging het in onze klas over Noah en zijn boot, al de dieren die op die boot kunnen zitten en ook de dieren die er rond zwemmen. Ze waren met veel en moesten samenwerken om het goed te hebben, dat hebben wij deze week dan ook gedaan.
Samen een klaswerk geknutseld, een reuze-boot met Noah en al die dieren. Een slang geknipt, goed geteld op de tentakels van de kwal/inktvis, gespeeld met de Ark van Noah, het spel van Nijntje voert de dieren.
Op vrijdag sloten we de week af met het maken van een zoet wolkje, dat we samen opaten met een regenboogje(snoepje).
En een heel leuk beweegspel "samen in de boot" op de matten in de klas. Dat was leuk :)
Na een leuk schoolfeest !, een nieuw thema "De ruimte", en we vieren op dinsdag ook feest voor Jade!
Maandag start in onze klas een nieuwe vriend, Amien!
Een hele weel over het verkeer, met mooi weer dus er moest zeker buiten gespeeld worden.
We knutselden een zebrapad met een kindje in fluo, een fietser in het donker, en vrachtwagen met verschillende ladingen,.... De smartgames Car en Trucky waren ook van de partij, en en magneetpuzzel over voertuigen.
We hadden een echt verkeerslicht in de klas en natuurlijk onze fietsen, maar deze keer mocht één daarvan ook beneden staan ;)
De pedaloo's zijn nu ook geen gevaar meer voor ons, maw alles liep op wieltjes:)
Volgende week een week over de dieren in de ark van Noah en..... vergeet zaterdag ons schoolfeest niet!!!
We zijn al bijna echte professionals als het op kunstwerken maken aankomt :) We hebben er dan ook véél gemaakt!
We moesten nog een paar afwerkingetjes maken aan onze Moderne Kunst, en nog wat kleuren voor het Kubisme, en al een beetje voorbereidend werk verrichten naar volgende week. (rarara ;)
Maar we waren er helemaal klaar voor, ons museum was TOP !
Bedankt om met zoveel te komen kijken !!!
Volgende week, een korte week, met op dinsdag en woensdag een jarige.
Dat wordt dus nog even een cadeautje maken voor mama op maandag, want zondag is het moederdag :)
Maandag werd het startsein gegeven voor twee weken KUNST in onze school. Het project Start with ART tovert onze school helemaal om in een museum, met een grote verscheidenheid aan kunstwerken.
We kregen op vrijdag een workshop aangeboden rond kubisme, iedereen maakte zijn eigen kunstwerk op canvas!
Maar niet alleen vrijdag werd er met kunst gewerkt, op maandag bouwden we met geometrische figuren, en konden we ook die figuren uit knippen in verschillende materialen (voor onze workshop later),
We probeerden ook een impressionistisch werk na te maken, maar dan op onze eigen manier ;)
En met onze eigen foto konden we ook wel iets.
Maar dat was nog niet alles, er kan nog zoveel meer,.... dus we doen volgende week gewoon verder !
(thema , de ark van Noah vervalt daardoor)
Jullie zijn ook allemaal van harte uitgenodigd op vrijdag 29 april, direct na de schooluren, om al onze fantastische kunstwerken te komen bezichtigen!!!