We hebben een fijne week achter de rug. Op maandag feest voor Razanne, op dinsdag op uitstap naar de kinderboerderij, op woensdag moesten onze kikkers terug naar de vijver want ze sprongen uit hun emmertje, en vanaf dan alleen maar mooie weer!!!
Op de boerderij hebben we heel wat gezien (bedankt aan de mama's en extra juffen die ons mee begeleiden), eerst de konijnen, de kippen, de haan, de pauw, de ganzen en hun kleine donzige kuikens, geiten, hertjes, ..... Er was ook tijd om de dieren wat eten te geven, maar sommigen vonden die harde pistolekes ook lekker om zelf effe van te proeven :)
Het hoge gras was een schitterende verstopplaats, tot Seppe ontdekte dat er ook brandnetels tussen stonden.
En als afsluiter natuurlijk een lekker ijsje!!!
In de klas hebben we dan nog verder over ons avontuur op de boerderij gewerkt.
Volgende week hopen we op meer mooi weer, en werken we over vlinders en kleine beestjes, maar eerst Ruben VA zijn verjaardag vieren op maandag.