De week startte goed, mooi weer zoals ons weekthema aan gaf, maar donderdag was 't al gedaan met het lekker warme zonnetje, en dan moest de zomer officieel nog beginnen :)
Maar dat kon ons niet deren, wij gingen ervoor!!!
We maakten er het beste van door op het heetste van dinsdag, leuk in de speelzaal te spelen.
Op donderdag hadden we een jarige, Jens, die werd ook al 5!!!
Twee leerlingen van het zesde leerjaar kwamen nog eens proeven hoe fijn het is in de kleuterklas. Want na dit schooljaar zitten Ijou en Sofia niet meer in onze school, maar in het eerste middelbaar. Succes daar !!
Het Land van Schrijfdans hebben we ook afgerond, door nog even mee te deinen op de blauwe zee met Jonathan de meeuw.
Dus..... nu op naar de laatste week. We ronden een heel schooljaar in de Nijntjeklas af, en dan moet Nijntje er natuurlijk bij zijn!
Op vrijdag gaan we even op bezoek naar de nieuwe klas voor volgend schooljaar, en dan zit het er echt al op :(
Laten we die laatste week nog effe super maken!!!!