Deze week startte goed, met een feestje! voor Kyan die ook al 5 jaar is geworden.
Op dinsdag en woensdag werkten we over bijen, vlinders, lieveheersbeestje en nog meer van die kriebelbeestjes. Rupsje Nooitgenoeg was een goede hulp.
Op donderdag was juf An in onze klas, want het was MST voor veel van onze klasgenootjes, samen met de juf.
En.... op vrijdag was het schitterend weer (soms al een beetje te warm), dus echt picknick-en-speeltuin-weer :)
Op naar een volgende fantastische week, met twee jarigen, en een mooi verjaardagscadeau voor de hele klas van Xander; Kakelnest (theater op school) die daarom speciaal op donderdag langs komt! Héél erg bedankt daarvoor!!!
Maar een korte week deze keer, en ook maar een paar foto's .
Nog een beetje afronden waar we me bezig waren, en genieten van het mooie weer. Dat was wat we vooral gedaan hebben :)
Op naar maandag 18 mei, dan beginnen we aan het thema ' huis/bouwen'. We starten alvast met een foto-zoektocht. 'K ben benieuwd of we alles zullen vinden!? ;)
Iemand nog een reuze grote doos gevonden? We kunnen daar, deze week, zeker iets meedoen :)
Volgende week volgt er nog een brief met wat concrete afspraken ivm het schoolfeest.
Sam de Verkeersslang is weer op onze school, dat wil zeggen dat wij extra aandacht geven aan het verkeer.
Het zebrapad, onze fiets, een fluovestje, ..... er is zoveel, dus daar kunnen we wel twee weekjes over werken. Vandaar deel 1 ;)
Op maandag en op woensdag konden we tijdens de turnles een echt fietsparcours volgen, maandag op de speelplaats en op woensdag binnen in de speelzaal.
Volgende week werken we dus gewoon verder!
Ik ben op zoek naar een grote kartonnen doos, zo groot dat er bijna een kleuter kan in rechtstaan. Moest je er zo ééntje hebben, of weten waar ik zo één kan vinden, mag je me dat zeker laten weten. (voor ons Bouw-week, dan gaan we daar een huisje van maken!) Alvast bedankt voor jullie hulp!
PS Moest je kleuter er NIET bij kunnen zijn bij het schoolfeest, laat je me dan zo snel mogelijk iets weten.
Deze week hadden we een echt kapsalon in onze klas, met een wasbakje, shampoo, handdoeken, haardroger, plakkrullen,.... (of toch bijna echt ;)
We begonnen ook al aan ons cadeautje voor mama, want binnenkort is het moederdag.
Op donderdag vierden we feest voor Siemen, die dit weekend jarig is, en..... gingen we op bezoek bij de kapperschool.
We waren in de namiddag welkom in de KTA Den Biezerd te Niel, in de afdeling Haarzorg. De leerlingen hadden speciaal tijd voor ons vrij gemaakt om eens te laten zien wat er allemaal te doen is bij de kapper. En dat mochten wij ook ondervinden. De haartjes werden gewassen, gedroogd, gestyled, gevlochten, een beetje gel in gedaan. Met ander woorden we werden er gesoigneerd !!! Een fijne ervaring .
Op naar volgende week, met twee jarigen, en Sam de verkeersslang!
We zijn er weer met een vliegende start aan begonnen, die maandag na de paasvakantie.
Nu ja, we wilden ook graag weten hoe het was met onze gezaaide plantjes van voor de paasvakantie !
Prima dus, ze doen het allemaal oké, de radijsjes nog het best van allemaal.
Dus op naar nieuwe dingen zaaien, eerst de wortelen en pastinaak. En binnen in de klas maakten we werk van onze grasmannetjes. (bedankt voor al het extra materiaal!)
Hopelijk groeit hun gras/haar want dat hebben we volgende week nodig, dan werken we over de kapper ;)
Volgende week hebben we donderdag een speciale dag gepland, in de voormiddag feest voor Siemen's verjaardag en in de namiddag gaan we op bezoek in een echte kappersschool!
'K ben benieuwd met welke kapsels we donderdag naar huis gaan ;)
Eén hele week hadden we, min een verjaardag, en min paasfeest zelf ; om een paasmandje te maken, en ook nog een eierkrans, paashaas te spelen en alle verstopte eitjes terug te vinden! Veel tijd was het niet, maar 't is ons toch gelukt :)
Op vrijdag hadden we met heel de school onze sobere picknick om de vasten af te sluiten, en Paasfeest te vieren, en.... ze waren geweest hoor, die paasklokken!!!
Nu genieten van twee weekjes vakantie (hopelijk met een beetje mooi weer!), en dan starten we terug op maandag 20 april, om onze plantjes te verzorgen, en nog nieuwe te zaaien. Hopelijk komen die radijsjes, sla, wortelen, pastinaak, pompoen, citroenmelisse, bloempjes en kommer allemaal uit. Wij doen ons best, hopelijk het zonnetje ook ;)