Vandaag ging ik naar de oogarts. Ik wil al jaren een laserbehandeling zodat ik geen bril of lenzen meer moet dragen. De vraag is dan ook al jaren zal ik ervoor in aanmerking komen.
Na jaren heb ik het antwoord gekregen, ja mevrouw, u komt in aanmerking. Yes Yes, dat is nu net wat ik horen wil. Of grote vent daar ook zo over denkt, dat denk ik niet
Binnenkort nog testen laten doen, nadat ik een weekje geen lenzen heb gedragen en dan weten ze precies welke behandeling ik moet hebben. De gewone om het zo maar te zeggen, of degene met de fijnere apperatuur.
Binnen enkele weken een afspraak maken, tenminste als ik durf
Jonas ging 2 daagjes naar oma en oma Golf. Ze gingen naar de caravan en een dagje naar de zoo. Ik vermoed dat Jonas wel alle dagen op stap wil met oma en opa Golf ,-)