Vanaf vandaag gaat Jonas elke zaterdagmorgen van 10u tot 11u turnen bij de Gympies te Keerbergen. Zijn vriendinnetje Birthe van de klas zit ook in de groep en het kindje van onze gyné ook, da wil allemaal wel lukken natuurlijk. De eerste les verliep niet zo goed, hij heeft de hele les geweend. Hopelijk volgende keer beter.
We hadden een weekendje Sun Parks Oostduinkerke geboekt, maar belandden uiteindelijk in De Haan wegens onderhoudswerken aan het zwembad te Oostduinkerke.
Vrijdagnamiddag gingen we zwemmen in het subtropisch zwembad. Zaterdag gingen we eerst naar De Haan en 's middags trokken we met de kusttram richting Blankenberge. Zondag reden we richting Plopsaland, want een weekendje aan zee zonder deze uitstap, dat kon toch niet hé. Maandag gingen we eerst nog eens zwemmen, dan trokken we richting Nieuwpoort en nadien huiswaarts. Het was een schitterend weekend, enkel de wind wat spelbreker. Moeten we zeker nog eens doen.
Het nieuwe schooljaar is weer gestart. Onze Jonas zit bij Juf Corry. Ze zitten met 26 in de klas, waaronder slechts 7 meisjes. Die meisjes gaan afzien denk ik. Hopelijk wordt het een fijn schooljaar waarin hij veel leert en mooie momenten zal beleven.