Foto
Foto
Inhoud blog
  • Afscheid
  • Laatste feestjes
  • verhuis
  • Het eind nadert!!
  • zaterdag
  • vrijdag
  • donderdag
  • woensdag
  • dinsdag
  • maandag
    Archief per maand
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
    NATUURLIJK MISSEN WE JULLIE OOK! (maar het is nog draaglijk)
    We verwachten een mailtje van jullie : lotte.schoonvliet@live.be en stein.schoonvliet@live.be
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    een Spaans avontuur

    Ook benieuwd naar de kuren en fratsen van Lotte, Stein, Jore, Steven en Veerle? Veel leesplezier!
    03-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.candelario
    Zaterdag zijn we dan met frisse moed naar een dorpje in de buurt gereden, Candelario, een heel leuk bergdorpje, het leek wel Zwitserland! Daarna zijn Paul en Stein tot boven aan het stuwmeer gefietst en hebben we daar lekker gepicknickt. Daarna fietsten en liepen we allemaal naar beneden. Katrien en ik waren de volgwagens, het leek wel de ronde van Frankrijk.
    Om de dag af te sluiten, gingen we 's avonds naar de plaatselijke kermis en waren we weer allemaal moe, maar gelukkig en content.

























    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekend in Bejar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We hebben een heel tof weekend gehad. 
    We hadden een weekenduitstap gepland richting Salamanca. Mijn broer Paul, ging daar deelnemen aan een WK wedstrijd "triathlon off road" dwz triathlon maar dan mountainbiken ipv fietsen. Wij zouden dan met Katrien en de kindjes gaan supporteren en daarna nog een paar dagjes langer blijven om de prachtige omgeving te verkennen. 
    Onze Paul ging om half zeven 's avonds aan zijn wedstrijd beginnen. Steven en Stein hadden ook hun fiets mee en ze hadden het parcours al een beetje verkend. Veel grote stenen en modder. Onze Paul vond het geen parcours waardig voor een WK. Hij voelde zich goed en voorspelde ofwel een goede uitslag, ofwel een platte band (waar veel kans voor was met al die grote stenen).
    Heel de dag was het een beetje kwakkelweer, maar het regende niet dus konden Katrien en ik met de kindjes rustig wat rondkijken. De natuur was er wel supermooi!!
    Paul vertrok goed en kwam als 28e uit het water. Dan begon het fietsen. We hadden op voorhand een goed plaatsje uitgekozen om te supporteren, maar juist dan begon het te regenen! We trotseerden de bui en keken uit naar de doorkomst van ons nonkeltje, maar 50 meter voordat hij bij ons kwam, zagen we hem overkop gaan. Hij stond gelukkig heel snel recht en er leek niets aan de hand, tot hij gefrustreerd zijn fiets nam en hem kwaad in de kant gooide : platte band en gedaan met de wedstrijd!! Doodzonde!! Hij was net zo goed bezig en een 10e a 15e plaats had er zeker ingezeten!
    Eventjes frustratie en wij door de regen terug naar de bus en de mobilhome. Deze mooie dag eindigde eventjes in mineur.
    Katrien had paëlla voorzien op het terrasje aan de mobilhome, maar we zijn dan maar naar ons appartement gereden en hebben lekker warm gedoucht en de paëlla daar klaargemaakt.

    28-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbaltornooi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In dit drukke paasweekend, speelde Stein ook nog een voetbaltornooi van de voetbalploegen rond Alcala.
    Zaterdag speelden ze drie matchen. En omdat het zo goed gegaan was, mochten ze zondag voor de derde en de vierde plaats spelen.
    En ze wonnen!
    Ze kregen elks een medaille en de grote beker voor de ploeg, mochten ze één voor één eens een keertje mee naar huis nemen.
    En fier dat Stein was!! ZIE FOTO.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pasen
    Zaterdag kwamen dan ook Paul, Katrien, Lisa, Kato en Elle aan uit Mallorca. Daar zaten we toch wel extra op te wachten, want ons kleinste nichtje, Elle, hadden we nog nooit in het echt gezien. Superschattig toch, zo'n babytje, en de twee zussen kunnen ook goed babbelen en gibberen. Heel wat leven in huis dus!
    Katrien had aan de paasklokken laten weten dat de kindjes in Spanje waren, en dus hadden ze een klein omweggetje gemaakt op weg naar België. Zo konden ook onze kindjes en Lenn en Niel heerlijke paaseitjes rapen. Ze hadden ze wel heel snel gevonden in ons kleine tuintje, maar de kindjes hadden veel plezier en met stralende gezichtjes vulden ze hun mandjes.
    Voor de rest van deze week hadden we niet veel uitstappen gepland.
    In de paasweek en met Pasen zelf speelden we enkele processies. Verschillende keren gingen we wel, maar konden we niet spelen owv het slechte weer. Vorige week is er heel wat regen gevallen! We zullen veel bloemetjes hebben deze lente, denk ik!
    Gelukkig ging de middagprocessie van Pasen zelf wel door en konden Lisa en Kato mee komen luisteren. Jore moest Katrien helpen om de kinderwagen op de berg naar boven te duwen. Toen Katrien al werk genoeg had om Kato boven te krijgen, kreeg Jore gelukkig hulp van Paloma en Belén. 
    Deze week gingen we ook nog  naar Parc de Europa , maar we lieten de monumenten wat links liggen. De speeltuinen waren deze keer het allerbelangrijkste!!
    Woensdag was het dan alweer tijd voor Paul en Katrien om te vertrekken met de mobilhome. Maar zaterdag rijden we hen een stukje achterna en zo kunnen we volgend weekend nog een paar dagen extra genieten van elkaars gezelschap.


























    25-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bezoek uit Arendonk
    Deze week hadden onze kindjes eindelijk ook vakantie. En 't was dubbel feest want ook Lenn  en Niel waren hier om hun vakantie door te brengen. Het zonnetje liet het na twee dagen al afweten en de Belgen hadden al hun wolken ook naar Spanje op vakantie gestuurd. Hier viel er dan de regen uit! Leuk hé!!
    Maar we hebben ons toch goed geamusseerd. We deden uitstappen naar Toledo en naar het natuurhistorisch museum en we gingen ook eens kijken bij het stadion van Real Madrid. En we namen natuurlijk ruimschoots de tijd om ook écht leuk met elkaar te spelen. Want dat was weer lang geleden!
    De laatste dag gingen Caroline en ik nog lekker samen winkelen. Dat heeft niet lang geduurd, want toen we iets gingen drinken, gingen 2 jonge gasten er met Caroline haar portefeuille vandoor. Daarna moesten we natuurlijk proberen om nog alle papieren in orde te krijgen via het politiebureau want zondag konden ze natuurlijk niet zonder paspoort in het vliegtuig geraken. Gelukkig kregen we alles geregeld! Mijn Spaans heeft weer goed dienst gedaan.
    En we hebben ook weer eens lekker gekookt samen. Alleen voor Niel mocht het nog wat meer zijn, want die had heel de week honger!

























    17-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vakantieweek voor moeke, Hilde, Anne en Kaat
    Deze week hadden we heel wat bezoek. Moeke, Hilde, Anne en Kaat kwamen hun eerste vakantieweek hier doorbrengen. Ze hadden weer een week met goed weer uitgekozen dus ze hebben hun gemiste zonneuurtjes al voor een deel ingehaald.
    Onze kindjes hadden deze week nog geen vakantie, dus van maandag tot donderdag hebben we onze voormiddagen gevuld met marktjes doen, shoppen, en thuis spelen.
    's Namiddags hadden Lotte, Stein en Jore gelukkig niet te veel huiswerk en konden ze nog leuk enkele uurtjes op het plein spelen.
    Vrijdag was dan eindelijk ook onze eerste vakantiedag en toen gingen we samen naar parc de Europa. Daar hebben we heel wat uurtjes plezier gehad en we bezochten de Eifeltoren en het atomium. We brachten ook een bezoekje aan Manneken Pis en daarna speelden we nog wat in de speeltuin en dat alles onder een stralend blauwe hemel. Genieten dus!!
    Deze voormiddag vertrokken moeke en Hilde naar huis. Spijtig, maar aan alle leuke dingen komt een eind. En we moeten niet lang treuren want deze namiddag halen we Caroline, Manuel, Lenn en Niel af aan de luchthaven voor weer een fijne vakantieweek!
    Volgende week dus meer nieuws!
    Veerle






















    05-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Noche en Blanco
    Zaterdagavond werd er een cultuurevenement georganiseerd in Alcala. De hele avond konden we op verschillende plaatsen in de stad gaan luisteren naar muziek, kijken naar straattheater en dans, en waren de museas en kerken geopend en gratis toegankelijk. Samen met Pina en Janni kozen we enkele dingen uit het programma en om 23 uur gingen we kijken naar een optreden van Denis, een Franse collega van Steven. De kinderen van Denis zitten bij onze kinderen op school en ik ken de mama ook redelijk goed. Hij speelde met zijn groepje Country en Rockabilly. Het was allemaal te doen op een pleintje in de stad. Met de zachte temperaturen was er veel volk in de straten en was het heel gezellig. Ook verschillende andere collega's van Steven kwamen een kijkje nemen. Om 1 uur kwamen we heel moe terug thuis. Wel een beetje aan de late kant! 
    En daarom hielden we het zondag maar wat rustiger!! We begonnen aan de grote "lenteschoonmaak". Minder leuk, maar 't moet ook gebeuren. Alles van de winter kan nu écht al in verhuisdozen geladen worden. Die spullen zullen we volgend jaar in België zeker terug kunnen gebruiken!!













    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Optreden dansgroep Jore
    Zaterdag was dan een spannende dag aangebroken voor Jore. Er werd een danswedstrijd georganiseerd in een nabijgelegen dorp. De kleintjes waren als eerste aan de beurt. Er waren zo'n 15-tal groepen die deelnamen, zowel hiphop als flamenco. En de groep van Jore won de tweede prijs. Ook Paloma, de kleinste dochter van Antonio, zit in Jores groep. Ze vonden het helemaal niet erg om te poseren voor de foto met hun medailles!
    In de namiddag was er ook nog een wedstrijd voor jeugdgroepen. Daarvoor hadden ze me gevraagd te schminken. Om het modern en specialer te maken, moest ik maar een half gezicht schminken en ze hadden ook valse ooglenzen ingedaan. Knap, al zeg ik het zelf!  
















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederlandse les
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vorige week woensdag heeft ons Lotte voor de eerste keer Nederlandse les gegeven. Ze had enkele vriendinnetjes uitgenodigd om 5.30 u
    Om 5 uur kwam de eerste binnen en de laatsten kwamen tegen 6 uur. Daar kan dus nog wel wat aan verbeteren : "puntualidad de Espana" zullen we maar zeggen. Het werd toch een leuk eerst lesje. Lotte had een werkblad gemaakt en ze deden enkele spelletjes. Met ons Jore als assistente, konden de meiden allemaal de getallen van 1 tot 10 in het Nederlands voor ze ons huis verlieten. Morgen de tweede les! 'k Ben eens benieuwd wat ze er nog van kennen!

    27-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chinchon
    Ongeveer op de weg van Aranjuez naar Villalbilla, reden we langs het dorpje Chinchon. We waren er vorig jaar al geweest dus we wisten dat het de moeite was. Daarom namen we Leo en Irene er ook mee naartoe. We zaten lekker in het zonnetje op een terrasje en we kregen er nog gratis wat animatie bij. Een pasgetrouwd koppeltje, kwam uit het gemeentehuis en ze reden, voor de foto's, enkele toertjes op de ezeltrein. Het koppeltje in de kar en broer en vader op de twee laatste ezels. Een schoon gezicht, en een origineel idee voor diegenen die nog geen originele foto-lokatie gevonden hebben!! ( we hebben er nog enkelen in de familie die we zo'n trouw en foto-shoot kunnen aanraden!!) Telkens ze passeerden langs de terrasjes, kregen ze een luid applaus. Zeer gezellig!!
    Onze meisjes hielden zich vooral bezig met de ezeltjes en paarden die stonden te wachten op het plein.
    's Avonds bakte opa nog pannekoeken voor de kindjes, en dan waren de 10 dagen vakantie voor opa en oma voorbij.
    Deze morgend heb ik hen naar de luchthaven gebracht want Steven moest heel de dag werken. Ze hebben momenteel heel veel werk, dus het weekend schiet er een beetje bij in. Maar ja, 't is uiteindelijk voor 't werk van Steven dat we hier zijn hé!
    Ik heb het huis wat opgeruimd en de bedden al opnieuw gedekt voor het volgende bezoek. Daarna heb ik er met de kindjes een hele rustige, ontspannen zondag thuis van gemaakt. Het weer was toch niet zo goed (ja, ja, deze keer veel slechter dan in België). En dan is rustig thuis zijn ook wel eens gezellig.
    De volgende week is er weer één met heel wat zenuwen. Vooral voor Jore dan : Dinsdag hebben Jore en ik examen voor de piano-les. Zaterdag heeft ons Jore optreden (wedstrijd) van de dansles. Ze hebben me ook gevraagd om een groep te schminken dus dat wordt weer een leuke dag.
    Er is trouwens heel de zaterdag vanalles te doen in Alcala. Er is een muziek, theater en dansfestival doorheen de hele stad dus we gaan zeker eens kijken. Ik hou jullie op de hoogte!!




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aranjuez
    Dit weekend waren de ouders van Steven nog bij ons. We hadden speciaal daarvoor nog een uitstap bewaard.
    We gingen zaterdag, na de voetbalmatch van Stein, naar het dorpje Aranjuez. We moesten er wel zo'n 70 km voor rijden, maar het was zeker de moeite waard.
    Het dorp is opgebouwd rond een oud kasteel dat vroeger diende als buitenverblijf van de Spaanse koninklijke familie. Het kasteel was zeer groot en indrukwekkend, maar het waren vooral de tuinen waar we veel deugd aan beleefden.
    In het lekkere lentezonnetje (ja, niet alleen in België schijnt de zon!), konden we uren wandelen en spelen. We hadden er veel plezier van.
    Hopelijk hebben jullie dit weekend ook genoten van de zon en de wat hogere temperaturen!
























    20-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toledo
    Vandaag hebben we een mooie uitstap gedaan naar Toledo.
    Wij waren er al geweest, maar oma en opa nog niet.
    Vorige keer hadden we er heerlijk gegeten op een rustig terrasje, maar door de doolhof van kleine straatjes in Toledo, konden we dat terrasje nu niet meer vinden. We hebben nochtans goed gezocht!
    We genoten van de vele mooie uitzichten en van de gezelligheid in de oude stad. We zagen weer veel sabels en harnassen en bezochten een museum waar we een heel grote collectie aan zwaarden, artillerie, uniformen en vlaggen konden bezichtigen.
    In een klooster hebben we marsepeinen kastanjes gekocht. (marsepein met chocolade errond, heerlijk!) We moesten het door een luikje vragen en betalen, want het zijn vooral de zusters in de gesloten kloosters in Toledo die deze lekkernijen maken, en die laten zich niet zien. Ons Jore kon maar niet begrijpen waarom deze nonnetjes niet buiten mochten (konden, wilden) komen! We hebben het haar proberen uit te leggen maar ze was toch nog niet helemaal overtuigd.
    Verder was het een mooie, zonnige zondag en we genoten van de aandacht van oma en opa.









    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal Stein
    Oma en opa zijn dus op bezoek, en ze wilden natuurlijk Stein ook nog wel eens een keer zien voetballen.
    Het was een spannende match voor Stein. De tegenstanders staan namelijk samen met zijn ploeg op de tweede plaats in de competitie dus ze moesten eigenlijk zeker winnen!
    Het begon goed met twee goals voor Stein zijn ploeg. Maar daarna kwamen ook de anderen opzetten en uiteindelijk moesten ze het onderspit delven en verloren ze met 4-3. Het was een spannende match en de scheidsrechter bleek niet geheel onpartijdig waardoor Stein het toch wat moeilijk had met zijn verlies. Maar na het douchen thuis was het weer doorgespoeld en al bijna vergeten. Door het heerlijke lenteweer konden we lekker eten op ons terras buiten. De eerste keer dit jaar! Het was er zelfs al een beetje te warm.  
    In de namiddag zijn we nog lekker een terraske gaan doen in Alcala en hebben we lekkere tapas gegeten in een klein restaurantje.









    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vadertjesdag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Gisteren je papa toch niet vergeten te feliciteren??
    Het was immers vadertjesdag!
    Wij zijn het in ieder geval niet vergeten. Met enkele cadeautjes en een lekker stukje taart vierden we onze allerliefste papa en ook opa want die is hier een tijdje te gast met oma.
    De zon was ook van de partij.

    13-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.carnavalvakantie
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Leuke vakantie gehad??

    Wij hadden helemaal geen vakantie. In Spanje hebben ze dan wel 3 maanden zomervakantie, maar voor de rest van het jaar is het maar povertjes. Alleen kerst- en paasvakantie hebben we nog. Deze periode is dan ook een hele lange!
    Toch was het ook voor ons deze week een beetje een speciale week. Want moeke kwam op bezoek en als verrassing voor de kindjes, waren ook Anne en Kaat meegekomen. De kinderen moesten wel naar school maar konden 's avonds toch fijn met hun nichtjes spelen en dat deed natuurlijk deugd. Anne en Kaat hadden er ook veel plezier van. Ik vond het ook leuk om nog eens enkele nieuwtjes van thuis te horen en eens rustig met ons moeke een koffietje te kunnen drinken.
    Ik heb te weinig foto's genomen, maar ééntje kan ik gelukkig toch bij mijn tekstje zetten. Een gezellig moment van Kaat en Jore aan de piano.

    Dit weekend hebben we eigenlijk vanalles en niets gedaan : Tortitas (pannekoeken) gaan eten bij Antonio, naar een Chinees restaurant geweest met Janni en Pina, en vanavond hadden we nog een collega van Steven met zijn vrouw op bezoek. Een rustig en gezellig weekend!
    En deze week wachten we vol ongeduld op oma en opa. Die komen op vrijdag naar Spanje en ze blijven 10 dagen. Zo hebben we zeker tijd voor enkele leuke uitstappen!

    06-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.carnaval
    Zaterdagavond gingen we naar de carnavalstoet in Madrid. Hier is het niet écht carnaval met confetti en toeters en bellen, maar de stoet is meer opgevat als een theatervoorstelling met veel acrobatie en originele creaties. Het thema was dit jaar : de middeleeuwen.
    De stoet was niet lang maar zeker de moeite om eens te zien.

    Zondag was terug een lentedag. Dat deed geweldig deugd na die sneeuw en kou van vrijdag. We hebben wat gesport en buiten gespeeld, maar voor de rest niet veel gedaan. Morgen komt moeke. Anne en Kaat komen ook mee, maar Lotte, Stein en Jore weten het nog niet. Wat zullen ze verrast zijn als ze morgenmiddag uit de schoolpoort komen en hun nichtjes daar zien staan!!










    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardagsfeest Stein
    Dit weekend vierden we Stein zijn verjaardag. De dag begon al goed voor Stein : ze moesten voetballen tegen de eersten van de competitie. Stein zijn beste vriend, Antonio (op de foto in het blauw), speelt in die ploeg en ze hebben nog geen enkele keer verloren dit jaar. Stein dacht dus al vooraf dat het een verloren zaak was, maar de ploeg van Stein won met 4-2!
    Na de middag gingen we verder met een partijtje bowling. Stein had wat vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd. Zijn twee beste vriendinnen , Maria en Lorena, konden spijtig genoeg niet komen. Maar er bleven er nog genoeg over om er een leuk feest van te maken.
    Jore was de kleinste van de groep, maar stond goed haar mannetje, en uiteindelijk won ze de partij! En fier dat ze was!!






    04-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tussendoortje
    Het is wel geen zondag of maandag, maar toch snel een berichtje tussendoor.
    Toen we deze morgend opstonden lag er namelijk voor de eerste keer deze winter sneeuw!! Deze morgend was alles al half gesmolten zodat we heel natte voeten hadden voor we in de school aankwamen, maar deze middag was alles al weer weg.
    Een heel aantal kinderen en enkele leerkrachten waren niet in de school geraakt. Wel spijtig op een feestdag als deze. Het was ook hier carnaval.
    De kleuters en de kinderen van het 5e en 6e leerjaar mochten een stoet doen door het dorp. Omwille van de sneeuw zijn ze echter op de speelplaats gebleven. Gisteren hadden we voor Lotte nog verkleedkleren in elkaar geknutseld want ze moesten zich verkleden in het thema van de prehistorie. Ik heb echter geen foto kunnen nemen want ze had zich vandaag al terug omgekleed voor de schoolbel ging!
    Het derde en vierde leerjaar deed helemaal niets rond carnaval. Ze hadden gewoon les zoals altijd. Dat vond Stein niet zo leuk!
    Jore had gisteren al een ketting geknutseld met pasta en ze moest vandaag een bot in haar haar doen. Ik was gisteren speciaal in de winkel nog een bot voor honden gaan halen en heb dat in haar haren vastgemaakt. De juf had dan gezorgd voor plasticzakken voor de kinderen en zo een prehistorisch kleed gemaakt. Knap gedaan! Ze zagen er best schattig uit.











    27-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gran Canaria (4)
    Zondag was onze laatste vakantiedag. We gingen nog naar de duinen van Maspalomas. Dat was niet zo ver van ons dorpje, dus we gingen langs het strand met onze voeten in de zee. Daarna de duinen in.  Ze zijn daar een paar honderd meter breed en het lijkt er wel op een woestijn. Door de felle wind, zijn er een aantal zeer hoge zandbergen bij. Heel leuk om naar beneden te springen, duiken, ... Geweldig mooi om foto's te nemen ook!
    Het enige nadeel is het opwaaiende zand. Neus, oren, broeken en T-shirten, alles zat vol!
    's Namiddags wilden we eigenlijk de westkant van het eiland nog bekijken, maar dat hebben we maar uitgesteld tot een volgende reis.
    We speelden liever nog wat in het zand en aan de zee.

    En dan was onze vakantie weer ten einde. Kort maar heel leuk en absoluut de moeite waard.
    Uitgerust kunnen we nu beginnen aan onze laatste maanden in Spanje. We verwachten nog veel bezoekers, dus de weken zullen voorbij vliegen.
    We starten meteen met een feestweek, want morgen is Stein jarig en zaterdag hebben we zijn verjaardagsfeestje. Weer heel wat te vertellen voor volgende week dus!!
    Groetjes
    Veerle
























    26-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gran Canaria (3)

    Zaterdagmorgend moesten we goed op tijd opstaan, want om 10 uur vertrok de eerste boot uit Puerto Rico op zoek naar dolfijnen.
    Af en toe zien ze daar ook wel eens een walvis, maar dat gebeurt maar eens om de paar weken. We waren op tijd voor de eerste boot, en onder een stralende zon, en gelukkig zonder te veel wind, voeren we uit op zoek naar de dolfijnen. Na een kwartier hadden we al een groep gevonden.
    We werden allemaal stil bij het zien van zo'n natuurpracht. Het is toch wel speciaal om deze dieren eens in het wild te zien. In een groep van ongeveer 10 vissen, bleven ze rustig rond de boot zwemmen. Zo konden we ze goed bekijken en foto's nemen. Onderaan de boot konden we ook door vensters in het water kijken.
    Na een half uur, voeren we nog wat verder op zee om nog meerdere soorten dolfijnen te zoeken, maar we vonden enkel nog wat "vliegende vissen" (of waren het dan toch "zwemmende vogels"??). We hebben er echter geen meer gevonden. Toch was het een plezierige en ontspannende tocht die we ons nog lang gaan herinneren!
    De rest van de dag brachten we door op het strand, want het weer was te heerlijk om iets anders te doen.
























    Foto


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    WE DOEN ER NOG EEN JAARTJE BIJ!!!
    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Ons adres hier is :

    familia Schoonvliet
    C/ Alameda 27
    28810 Villalbilla (Madrid)
    Espana


    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs