Na een drukke dag vandaag en gisteren ben ik er terug. Gisteren veel bezoekjes gedaan en de mensen van de belgische school zijn eel vriendelijk en ook allemaal vlaams. Gisteren avond ben ik naar een japanse film gaan kijken met franse ondertitels was wel nog goed. Vandaag zijn we een school gaan bezoeken en hebben esperance terug ontmoet. We beginnen de omgeving al wat te kennen. Bij het huis is een enorm mooie tuin en je hoort de volgeltjes.
De mensen hier zijn allemaal super vriendelijk en we worden wel wat aangekeken maar we zijn blank en super bleek dus dat valt wel wat op.
We zijn ook al gaan winkelen, er is hier super veel fruit zoals mango en passievrucht en citrusvruchten. we eten choco op onze boterham of la vache qui rit. We hebben gisteren kip met frietjes gaan eten.
Dus maak jullie geen zorgen we verhongeren echt nog niet.
Na een zeer vermoeiende vlucht en veel overstappen zijn we er goed geraakt. De eerste indrukken van dit land: We zijn over de congo (rivier) gevlogen en dit is echt een zeer brede. Op de luchthaven wisten we even niet wat doen maar het is ons gelukt en we hebben al onze bagage. De weg ligt er op sommige plaatsen niet zo goed uit en hier moet je ceht een ervaren chauffeur zijn. Frank heeft ons super ontvangen in zijn huis, waar ik samen met jolien in dubbel bed slaap. Langs de kant van de weg zie je overal mensen en kraampjes. We zijn al ontvangen geweest door het hoofd van het onderwijs van Congo. Het is hier om 18u donker. We zijn al achter een congolees nummer geweest maar bij mij werkt dit nog niet (komt dus nog). Voor foto's en skype gaan we geluk moeten hebben met het internet, dat zal wat afwachten zijn.