Hallo Allemaal,
Alles goed?
Het is nu zondagavond, het was weer een leuk weekendje. Deze week maar 4 dagen gevlogen (van dinsdag tot vrijdag) en dan het weekend vrij, dat is wel vaker op het einde van de maand. Je vliegt in het begin van de maand je uren, en dan ben je vaak een week vrij op het einde van de maand.
Vrijdag heb ik trouwens ook mijn eerste vliegurenlogboek volgeschreven, er staan iets van een 800 vluchten in, ongeveer e, en zo'n 1300 vlieguren in totaal. Zij gerust toen ik naar België ging in december had ik 2 nieuwe logboeken meegenomen, moet wel volstaan voor 2 jaar vliegen.
Voor de rest hebben we een nieuwe activiteit ontdekt: zeilen! Echt heel leuk, ze hebben hier een zeilclub in het noorden van Jakarta aan zee, waar ze kleine lasertjes hebben en ook 1 hobiecatamaran. Voor maar 150 000 Rupiah ( ongeveer 11 euro) per uur kan je ze huren. Er was ook genoeg wind om toch een paar keer te kapseizen. Maar ja plezier verzekerd. Daarna gaan eten in zo'n echt visrestaurant, waar je de vissen zelf mag uitkiezen en ze die dan voor je klaarmaken. Zeer lokaal maar zeer lekker.
Er komen ook steeds meer piloten van Europa naar hier. Vrijdag bijvoorbeeld was 1 van mijn vrienden hier jarig, hadden we een feestje gedaan ergens in Jakarta, en we waren met minstens 30 piloten van Lion Air. Ik vroeg me echt af hoe het kan dat zoveel expats vrij waren op zaterdag..
Maar dat is wel leuk e, als je iedereen zowat kent.
Morgen heb ik ook een mooi schedule, om 4pm even naar Singapore op en af. Het leuke aan Singapore is dat alles zoveel professioneler is, dan de controllers in Indonesië. Het geeft je wat meer het gevoel dat je in Europa vliegt :)
Goed, ik ga eens slapen, het is hier nu bijna 23u. tot de volgende keer!
Sam
|