SAI nurses go Egypt
Inhoud blog
  • Dit is geen vaarwe...
  • Toen waren we nog met 7
  • de laatst dag met ons tienen
  • voor de volgers
  • Hallo iedereen,

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    30-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dinsdag 30 maart
    Dag allemaal,

    Gisterennamiddag hebben we al een deel van de aankopen gedaan in de groothandel.
    Christine, Myriam en Lut zijn samen met de zuster, de econoom van de leprozerie en een ex patient, de schoenmaker,  gaan winkelen. Dat winkelen is een belevenis op zich.
    Met het geld van de spaghettiavond  hebben we materiaal aangekocht voor de schoenmakerij van de leprozerie zoals rubber, leder, gespen, lijm,...De aankoop zou volstaan om voor 1 jaar schoenen op maat te kunnen maken voor de patienten die toch wel vaak misvormde voeten hebben. We hebben nog wat geld over en hiermee gaan we deze week kleren, ondergoed, kousen, incontinentiemateriaal,.... voor de patienten kopen en iets voor de kinderen van de leprozerie.
    Vandaag zijn we niet naar de leprozerie geweest maar zijn we op bezoek geweest naar het Italiaans ziekenhuis in Cairo.
    Dit is een prive ziekenhuis. Alle personeelsleden zijn Egyptenaren en de voertaal is Arabisch.
    We zijn daar zeer hartelijk ontvangen door de zusters en door het personeel..
    Het ziekenhuis heeft 200 bedden.
    We kregen een rondleiding door de verschillende afdelingen. Het ziekenhuis lijkt al iets meer op onze Belgische  ziekenhuizen maar is toch nog beduidend minder modern.
    We bezochten de afdelingen chirurgie, materniteit met 150 bevallingen per maand, pediatrie, radiologie, pneumologie, dialyse, ok, geriatrie, ccu.
    We zijn tot op de kamers van de patienten mogen gaan, foto`s volgen, ze moeten eerst nog ontwikkeld worden:-).
    In de namiddag hebben we aan de stageopdracht gewerkt en zijn de functioneringsverslagen ingevuld:-D.
    Morgen gaan we op bezoek naar het centrum van Caritas in Egypte.

    Tot morgen en veel groeten van de hele ploeg



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    31-03-2010
    wauw
    Regelmatig volgen wij deze blog. En we moeten zeggen, wauw, chapeau wat jullie daar allemaal doen.

    We zijn er zeker van dat dit een ervaring is dat jullie nooit zullen vergeten.

    We zijn heel benieuwd naar jullie verhalen eenmaal jullie terug zijn in het winderige en regenachtige belgië.

    Aan Karolien: we zijn met de hele klas benieuwd naar je ervaringen en verhalen.

    Vele groetjes

    TVOZc 

     

     

     

     

    31-03-2010, 19:49 geschreven door TVOZc


    spaghetti avond
    Ongelofelijk dat 1 spaghetti avond voor zo veel goeds kan zorgen. Ik blijf fan van jullie initiatief elk jaar opnieuw en volg dan ook jullie belevenissen bijna dagelijks mee!

    Groetjes van een koud, winderig Aalst,
    Mieke

    31-03-2010, 18:10 geschreven door Mieke


    Archief per week
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 01/03-07/03 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs