SAI nurses go Egypt
Inhoud blog
  • Dit is geen vaarwe...
  • Toen waren we nog met 7
  • de laatst dag met ons tienen
  • voor de volgers
  • Hallo iedereen,

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    29-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag 28 en maandag 29 maart
    dag lieve bloggers

    gisteren zijn we omstreeks 8 uur vertrokken naar de woestijn om er een orthodox klooster te bezoeken na twee uren in de partybus van achmed waren we eindelijk ter plaatste en het was er snikheet. we kregen er een rondleiding van een plaatselijke gids in het engels. daarna reed achmed met ons naar een restaurant langs de weg. rond 15 uur had niemand al zin om terug naar het college te keren dus besloten we alexandria te bezoeken. na een rit van nog eens 2.5 uur waren we daar eindelijk ter plaatse, iedereen was in zijn nopjes want we zagen eindelijk de zee. iedereen mocht er vrij rondlopen, ook daar kregen we als toeristen veel aandacht. rond 20.30 keerden we naar het college terug het was dus een lange maar leuke dag.

    vandaag stonden we om 6.15 uur op, we maakte ons klaar en rond 7.15 uur vertrokken we naar abuzaabal om er onze stage verder te zetten. gisteren was er een vrije dag dus vandaag was er heel wat te doen. stijn is de gevangenis gaan bezoeken en vertelde ons dat het daar veel properder was dan in de leprozerie zelf. caroliene en nathalie brackeva zijn naar het sociale centrum geweest om er in de kleuterklasjes engelse les te geven aan de kinderen, het was een hele ervaring. de rest van de groep verzorgde verder de verschillende wonden van de mensen.
    in de namiddag zijn mevrouw van de vijver, mevrouw goethals en kristien gaan shoppen samen met zusters, ze kochten verschillende dingen die er te kort zijn in de leprozerie. annemie en de rest van de groep gingen een bezoekje brengen aan de soeks, daar aten we ook plaatselijke pannenkoeken, sommige met chocolade andere met garnalen of gewoon met suiker.

    vele groeten van ons allemaal.

    Voor wie gelezen heeft over de keizersnede. De mama en de baby stellen het goed en ze zijn een dag na de operatie naar huis gegaan.
    De vrouw was geen patiente van de leprozerie maar woont in het naburige dorpje.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    30-03-2010
    supergoe bezig!
    Dag studenten en collega's,
    Jullie hebben al heel wat avonturen beleefd zie ik. De tijd gaat daar snel hé en de dagen zijn goed gevuld. De mensen zullen blij zijn met de materialen die jullie voor de leprozerie kunnen aankopen. Ik wens jullie nog veel moed en werklust voor de laatste dagen, daarna mogen jullie paaseitjes rapen en bekomen van alle emoties.
    Vele groetjes van op het thuisfront,
    Lieve

    30-03-2010, 14:30 geschreven door lieve bossaer


    het begint te korten
    Beste SAI-ers,
    fijn om jullie ervaringen (toch een deeltje ervan) te kunnen volgen via deze blog. Dit zijn dingen om nooit meer te vergeten.
    Doe naarstig verder, geniet ervan, leer er veel, want de tijd is aan het korten.

    30-03-2010, 11:03 geschreven door Jan De Bruyn


    Archief per week
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 01/03-07/03 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs