Morgen spelen we thuis tegen woluwe zavenetem. We zitten stipt in de kleedkamer om 10.15h Meenemen: Aangepast schoeisel, hou er rekening mee dat het ws gaat regenen dus geen voetbalschoenen waar je mee schuift. Ballen, maspoort, droge kledij
zaterdag 14/12/2013 spelen we onze laatste wedstrijd van dit jaar. We spelen uit tegen BW om 11.00h. Iedereen gaat rechtstreeks en is om 9.45h stipt in de kleedkamer.
We spelen op kunstgras dus neem zeker je multistuds mee. Warme kledij, je paspoort en je bal.
volgende week woensdag is er een spelersevaluatie voorzien die start vanaf 16.00h. Voor elke speler wordt er maximum 10 minuten voorzien. Dit is geen uitgebreide spelersevaluatie. Hier zullen enkel een aantal aandachtspunten + 2 te behalen doelstellingen op staan. (te behalen in de eindevaluatie van april). Op die dag is er natuurlijk geen training. Dit is enkel voor de spelers!!
Ik weet dat er enkele jongens al hadden doorgegeven dat ze op die dag niet konden komen trainen wegens de examens, maar misschien kan je hiervoor er even tussenuit. De max tijd (10 min) zal gerespecteerd worden.
Als jullie snel het uur willen doorgeven wanneer je wil komen, zal dit direct genoteerd worden. Dit mag per mail, sms of straks op training. Wie het eerste vraagt, krijgt het eerste. 16.00h Quinten 16.10h Ian 16.20h Niels 16.30h Ilias 16.40h Pieter-Jan 16.50h Bjarne 17.00h Michiel 17.10h Jonas 17.20h Sam-Lucas 17.30h Milan 17.40h Mohamed 17.50h Laurens 18.00h Jellis 18.10h Wassim 18.20h Benjamin 18.30h Besnik
Willen jullie eens kijken naar de website van paintball edegem. Hier staat alle info incl prijzen. Ik wil gewoon van jullie weten of deze goed is en of we er ook gaan eten of niet. Pas op dat komt boven die 30 euro wat ook al niet goedkoop is. We gaan dit democratisch oplossen: als er een meerderheid is, leg ik vast.
Als er iemand een ander, goedkoper en of beter adres heeft, mag je dit doorgeven, alsook andere teambuilding activiteiten.
Nog een bericht, mathijs leroy is zijn schoenen verloren/ vergeten op training donderdag. Heeft iemand die per ongeluk meegenomen.
Zaterdag 23/11/2013 spelen we thuis om 10.00h tegen g.zeehaven. We zitten in de kleedkamer om 8.45h. Iedereen op tijd aub. We nemen zeker mee: Paspoort, ballen, warme opwarmkledij, drinken, aangepast schoeisel, droog t shirt.
Morgen spelen we om 10.30h in en tegen londerzeel. Zoals gezegd mag iedereen rechtstreeks gaan. Om 9.15h in de kleedkamer in londerzeel. Selectie Michiel, Quinten, Niels, mo, jonas, Jellis, Laurens, sam,, ilias, wassim, besnik, bjarne, egon We spelen mss op kunstgras dus zeker ook korte noppen mee, droge kledij, paspoort en iedereen zijn bal
Ik wil jullie al op de hoogte brengen dat wij vrijdag zullen trainen ipv donderdag. Dit is eenmalig!!!! Na de training van vrijdag zullen we ook dan het project" welbevinden " volgen.
ik zie jullie woensdag wel
groetjes
trainer
ps ik wil morgen van jullie een briefje met iets positief en iets negatief over de afgelopen wedstrijd tegen ST Niklaas. Zowel individueel als collectief.
Voorlopig ziet het er naar uit dat we zaterdag 9/11 gaan spelen. Dit doen we thuis tegen St-Niklaas om 11.30h. We zitten stipt in de kleedkamer om 10.15h. Vorige week waren er tegen Grimbergen 2 net op tijd en 1 te laat. Gelieve terug op te pakken om ruim op tijd te zijn. Dit voor je eigen goed. Jullie kennen de gevolgen. Bekijk de klok van teletekst nog eens goed en zet ze gelijk met die van jou. Zo voorkom je discussie en problemen.
meebrengen: zwarte opwarmkledij aangepast schoeisel voor zware en vettige velden drinken ballen (iedereen) droge kledij om eventueel tijdens de rust te wisselen
selectie: Michiel - Jonas - Besnik - Ian - Mo - Wassim - Ilias - Benjamin - Laurens - Jellis - Niels - Sam - Bjarne - Quinten
tot morgen
Hou zeker bij twijfel alles goed in het oog of het al dan niet afgelast zal zijn. Ik zal het zeker melden op de blog
Vanavond is er geen training wegens de wateroverlast. Ivm de wedstrijd zaterdag zullen we dit ook nog in het oog houden. Als er gespeeld wordt geef ik alles morgen door via de blog. Geniet van je vrije avond en tot zaterdag misschien. Ik wil ook al meegeven dat we ook op 11/11 niet trainen. Het gesprek ivm welbevinden wordt uitgesteld tot volgende week.
woensdag 30/10/2013 zijn enkele jongens geselecteerd voor de provinciale U13 selectie te Wommelgem.
Jonas Resseler (groep 1, samenkomst om 17.15h in de kleedkamer = Brieleke 18 te 2160 Wommelgem) Wassim Taouil, Van aken Jellis, Van Dijck Sam, Van Humbeeck Michiel, Van Nuffel Ilias (groep 2, samenkomst om 18.45h in de kleedkamer = Brieleke 18 te 2160 Wommelgem)
eigen kledij + paspoort meebrengen
indien je niet kan: stanny.meskens@telenet.be of stanny.meskens@voetbalfederatievlaanderen.be 0495/802296 of 0476/991829
De andere jongens, worden wel verwacht op training om 16.00h