RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
25-10-2008
Beloften verliezen in Mechelen
De beloften van Sporting Anderlecht namen het op vrijdag 24 oktober 2008 op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kwam met lege handen terug. De ploeg van Johan Walem ging met 3-0 onderuit. Drie spelers van de A-kern kwamen vrijdag in actie : Nemanja Rnic, Matias Suarez en Kanu.
De thuisploeg opende de score na een hoekschop na twaalf minuten spelen. Kourouma wist Knipping, de jonge doelman van Sporting te verschalken met een kopbal. Kort voor de rust verdubbelde Nzuzi-Makuso de voorsprong zodat na 45 minuten een 2-0-score op het bord stond.
In de tweede helft was het Van Dessel die Anderlecht definitief uittelde door met een hard schot Knipping voor de derde keer te kloppen. De paars-witte beloften probeerden wel, maar ondanks hun inspanningen, bleef de 0 op het bord en kwamen ze met lege handen terug naar huis.