RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
08-10-2008
Anderlecht-piloot Craig Dolby aast op contractverlenging
Craig Dolby, de Britse autopiloot die voor Anderlecht uitkomt in de Superleague, hoopt deze week meer zekerheid te hebben over zijn toekomst bij het team.
De 20-jarige piloot had aanvankelijk een contract getekend voor drie wedstrijden in het kampioenschap waarin grote voetbalteams tegen elkaar racen. Maar Dolby stuurde zijn wagen naar een voorlopige derde stek in de stand en hoopt nu op meer.
"Sommige mensen hebebn al ja gezegd op een contractverlenging, maar anderen zeggen dan weer dat er eerst meer geld nodig is. De voorzitter van Anderlecht is me zondag (in Zolder) alvast komen zeggen dat hij heel trots is op wat ik voor het team doe. Ik heb er zo wel goede hoop op dat Anderlecht me zal helpen."
"Ik kan me niet voorstellen dat ze mij nu zullen laten vallen. We zijn sneller dan eender wie in droge omstandigheden. De paar keer dat ik het podium gemist heb was dat te wijten aan technische problemen."
Dolby trok met zijn paarse bolide naar Donington Park in Groot-Brittannië, naar de Nürburgring in Duitsland en naar Zolder in België. Op elk circuit werden twee races afgewerkt. Dolby finishte drie keer op het podium en moest drie keer de strijd staken. Hij won nog geen enkele wedstrijd.