RSCAfancom is een Dochter pagina van http://www.purplespirit.be/ ROYAL SPORTING CLUB ANDERLECHT
01-09-2008
Proto: "Ik wil mij heel snel Beerschotter voelen"
Maandag heeft Germinal Beerschot Silvio Proto voorgesteld. Die krijgt een truitje met nummer 1. Toen Proto het woord kreeg, richtte hij zich meteen tot de fans van Germinal Beerschot. "Ik wil mij nu excuseren", zei de doelman.
Silvio Proto werd tijdens de bekermatch Germinal Beerschot-Anderlecht op de korrel genomen door de Germinal Beerschot-fans, die hij daarna "de onnozelste fans" noemde.
"Alleen excuses zijn op hun plaats voor de uitspraken die ik vorig seizoen na de bekermatch deed."
"Het klonk scherper dan bedoeld. Ik was gefrustreerd en voelde me niet goed in mijn vel. Met deze excuses wil ik het blad definitief omdraaien."
"Ik hoop dat de fans van Germinal Beerschot mij nu een kans geven. Ik wil me hier thuis voelen en me zo rap mogelijk een echte "Beerschotter" worden."
"Daarom start ik ook met een cursus Nederlands. Kwestie van de integratie te bevorderen. Ik spreek wat Vlaams, maar het moet beter."
Proto krijgt het nummer 1,en dat is al een tijd geleden. "Dat doet mij veel plezier. Ik wil me hier graag weer op het voorplan keepen. Ik wil hier weer mijn allerbeste niveau bereiken en m'n loopbaan een nieuw elan geven", zei Proto.